18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejazd przez most

phrontch • 2018-06-24, 14:05
w jakimś nie do końca cywilizowanym kraju


banerr

2018-06-24, 15:52
A gdzie ty na tym filmie widzisz most?

Essent

2018-06-24, 17:39
Nie oglądać, nie wj***ł się do rzeki :amused:

marianer7

2018-06-24, 18:19
I to jest ciekawe życie , a nie jak w jakiejś holandii wszystko wybetonowane, takie same bezpieczne i bogate.

mihauek

2018-06-24, 20:03
Aż mi się przypomniało, jak k***a kilka zasranych niemców, grubasów jednych, wybrało się na swoich BMW GS na przejażdżkę, po jakiejś Tajlandii czy wietnamie, 1200 pojemności motocykle czy tam więcej, i k***a pod górkę nie daje rady. Stoją, się wywalają z tymi motocyklami, podjechała babka, z zakupami chyba, na skuterku i wyprzedziła wszystkich i pojechała dalej.

_Myszcz_

2018-06-24, 20:35
Czy to most łączący Sosnowiec ze Światem??

Pajmon

2018-06-24, 23:19
2 deski i most, ale zadziwia prostotą

lm65

2018-06-24, 23:25
Może to Kolumbia?

Batiushka

2018-06-24, 23:41
A nasi nie potrafią z kolumbią wygrać na równej jak stół murawie :D

InnyName

2018-06-25, 10:36
mihauek napisał/a:

Aż mi się przypomniało, jak k***a kilka zasranych niemców, grubasów jednych, wybrało się na swoich BMW GS na przejażdżkę, po jakiejś Tajlandii czy wietnamie, 1200 pojemności motocykle czy tam więcej, i k***a pod górkę nie daje rady. Stoją, się wywalają z tymi motocyklami, podjechała babka, z zakupami chyba, na skuterku i wyprzedziła wszystkich i pojechała dalej.



Ta klasa motocyklistów akurat jest żenująca, kasa nie zastąpi mózgu i nie wykreuję charakteru

Pakują się tacy na przyczepki, sami do samolotu, prawie zero bagaży i lecą podróżować .... do k***a Włoch, no jak się dowiedziałem, że przylecieli samolotem to mało nie jebłem ze śmiechu, Polska - Włochy to naciągnięty dzień dojazdu, a oni k***a w samolot się pakują. Druga sprawa, bez bagażu, spanie w hotelach, jedzenie w restauracjach... no k***a super podróżowanie, jak nic poznają kulturę kraju. No i oczywiście autostrady ... królowie szos w złocie, gardzę k***ami.

Albo na zloty jak jadą, nówka GieS 1200 adv 2019r, 3 kufry, tankbag, deflektor, GPS włączony, tablice ze wsi obok, Szanuję k***a

RossiDW

2018-06-25, 11:59
Zawodowiec. Nie potrzebuje drogiego sprzętu na codzień. :!:

Zimmerman

2018-06-25, 12:04
InnyName napisał/a:



Ta klasa motocyklistów akurat jest żenująca, kasa nie zastąpi mózgu i nie wykreuję charakteru


Nie tylko ta klasa, bo na super ścigach beemkach RR chłopaki na zloty jadą lawetą, przed Poznaniem na stacji zjeżdżają i 5km po mieście motocyklem żeby poszpanować potem na parking i 60km z powrotem znowu na lawecie do domku bo w sumie to się szybko po normalnej drodze boją ale siepa jest to kupili ererke