18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przegrana walka

phrontch • 2020-12-05, 07:08
I jakaś padaczka




McQurwa

2020-12-05, 08:49
dorwała droida, a ten się zaciął

Czerstwy

2020-12-05, 08:50
Co za k***a bez zasad

dennissliwa

2020-12-05, 09:05
Raczej trup będzie. Za 10s walki przej***ł sobie życie

nwonigers

2020-12-05, 11:10
programista4k napisał/a:

łbem o ziemię walić? Co za chora baba



sie naogladala filmow gdzie ludzie walcza na smierc i zycie a ze to durna baba to nie mysli i tak tez zawalczyla.

Rozjebie

2020-12-05, 11:47
nwonigers napisał/a:

sie naogladala filmow gdzie ludzie walcza na smierc i zycie a ze to durna baba to nie mysli i tak tez zawalczyla.



Dokładnie, tak samo jak ci idioci skaczący oponentowi po głowie. Debile nie wiedza, ze tak się robiło w '39 Niemcowi, który wpadł Ci do mieszkania i chciał rodzinę wymordować, a nie przy zwyklej solówce

hanney

2020-12-05, 12:46
Objawy wzrostu ciśnienia śródczaszkowego i ucisku na drogi piramidowe oraz pozapiramidowe, czego efektem jest wzrost napięcia mięśni (głównie prostowników) i nasilenie odruchów rdzeniowych.

Oczywiście podobne objawy może powodować przerwanie rdzenia kręgowego, aczkolwiek w w/w sytuacji nie jest to najbardziej prawdopodobne.

Nie jestem neurologiem, ale ten stan jest raczej do wyleczenia (ogólnie nawet nieleczony zanika, ale mniejsza o to teraz), możliwe, że nawet bez większych powikłań.

Jeśli doszło do masywnego wylewu krwotocznego to rokowanie jest słabe, jeśli tylko do lekkiego obrzęku w obrębie opon to powinno być okej. Podobnie z pniem i rdzeniem kręgowym.

Jednak znając życie, raczej nie uzyska zbyt szybkiej pomocy, obrzęk będzie się nasilał, neurony ulegną nekrozie a ona albo zostanie kaleką albo umrze z kałem i sikami na swej Da Silvovej dupci.

Bizior4

2020-12-05, 13:34
Zerwany rdzeń wydawało by sie

hardowski

2020-12-05, 13:44
hanney napisał/a:

Objawy wzrostu ciśnienia śródczaszkowego i ucisku na drogi piramidowe oraz pozapiramidowe, czego efektem jest wzrost napięcia mięśni (głównie prostowników) i nasilenie odruchów rdzeniowych.

Oczywiście podobne objawy może powodować przerwanie rdzenia kręgowego, aczkolwiek w w/w sytuacji nie jest to najbardziej prawdopodobne.

Nie jestem neurologiem, ale ten stan jest raczej do wyleczenia (ogólnie nawet nieleczony zanika, ale mniejsza o to teraz), możliwe, że nawet bez większych powikłań.

Jeśli doszło do masywnego wylewu krwotocznego to rokowanie jest słabe, jeśli tylko do lekkiego obrzęku w obrębie opon to powinno być okej. Podobnie z pniem i rdzeniem kręgowym.

Jednak znając życie, raczej nie uzyska zbyt szybkiej pomocy, obrzęk będzie się nasilał, neurony ulegną nekrozie a ona albo zostanie kaleką albo umrze z kałem i sikami na swej Da Silvovej dupci.



Dziękujemy panie doktorze za ten wykład, ale to jest sadistic i odpowiedź powinna brzmieć: "Ma drgawki, bo upadła na pusty łeb i zrobiło się echo..." :kawa:

Rutik

2020-12-05, 14:00
Stoją ch*je z ajfonami i filmują jak jedna drugiej napie**ala bańką o asfalt. Jak już jest za późno i jedna dostaje konwulsji to oho, lepiej pójdę i potrzymam jej głowę na pewno pomogę.

polakwrocek

2020-12-07, 01:00
Ciekawe czy w pierdlu też taka ostra będzie.

Aż z ciekawości poczytałem że w damskich więzieniach też są samice alfa co sobie naganiają suczki,
ale głównie to kobity dają męskiej załodze więzienia w zamian za podarunki...
Jak szympansy...