18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedwojenne zdjęcia polskich miast i WM Gdańsk

~Bambi~ • 2012-09-11, 09:03
Warszawa







W komentarzach reszta zdjęć z Warszawy oraz inne miasta.

andreez91

2012-09-11, 11:34
sk***ysyny niemcy żeby nie te pedały być może dziś polska była by innym krajem :/ aż smutek mnie ogarnia że to wszystko rozj***ła banda pod rządami jakiegoś typa z emo grzywka i pedalskim wąsem :/

~Tołdi

2012-09-11, 11:49
andreez91 napisał/a:

sk***ysyny niemcy żeby nie te pedały być może dziś polska była by innym krajem :/ aż smutek mnie ogarnia że to wszystko rozj***ła banda pod rządami jakiegoś typa z emo grzywka i pedalskim wąsem :/



Podziękuj też naszym wschodnim 'braciom' :roll:

lllll

2012-09-11, 12:03
Kolej prawie bez zmian:


Marshal

2012-09-11, 12:13
To co napisze moze byc dosc kontrowersyjne, ale przynajmniej wg mnie dla Warszawy dobrze sie stalo ze zostala zrownana z ziemia. No moze nie dobrze ale wyszla na tym na plus.
Dzieki temu jest wiecej przestrzeni w centrum i naprawde fajnie to wyglada.
OK bylo pare miejsc, ktorych szkoda np. Palac Saski, ale no coz.

rbQ321

2012-09-11, 12:27
Hmm.. Bydgoszcz to się nic, a nic nie zmieniła... U nas to chyba jeszcze wojna trwa ;p

pm...........mn

2012-09-11, 13:06
piwo leci :) zajeiaszcze foty :)

bigosamigos77

2012-09-11, 13:17
Liceum do którego uczęszczałem było przed wojną im. Adolfa Hitlera oraz siedzibą hitler jugend :hitlerzaba: Poza zdrapaniem ze ściany napisu "Adolf Hitler Schule" sam budynek szkoły zbytnio się nie zmienił przez dziesięciolecia, cud że się jeszcze nie rozleciał (wyremontują jak się komuś stanie krzywda). Naszła mnie taka smutna myśl, że gdyby nawet ruscy i niemcy nie przeorali naszego kraju w czasie wojny, to nasze miasta same by się rozleciały ponieważ u nas nie dba się o zabytkowe kamienice, budynki itd. Miastom szkoda kasy lepiej napchać urzędnicze kieszenie a stare odrapane mury niech straszą.

ArkaSzatana

2012-09-11, 13:17
To tak bez okazji, j***ć niemców.

Thanatophiliac

2012-09-11, 13:39
☻☻☻ napisał/a:

Kolej prawie bez zmian


Właśnie są zmiany. Z tego co wiem przed wojną linia Katowice- Berlin mogła byc pokonana w czasie o kilka godzin krótszym niz w dzisiejszych czasach. Nie wiem czy te pociągi dalej sie wloką jak krew z dupy na tej trasie, ale jeżeli są zmiany to obawiam sie, ze w niewlasciwą strone

bleblebetor

2012-09-11, 13:39
dulo napisał/a:

Ohhh jakie to wszystko słodko sadystyczne.. idę się powiesić :/


To jest już nas dwóch.
Sadol k***a zszedł już na psy.
się dobrały do kompów pod nieobecność starych.

Janóż

2012-09-11, 14:12
Wrocław wymiata \m/

Sl...........nx

2012-09-11, 14:20
A gdzie Królewskie Stołeczne Miasto Kraków?

Nie ma mowy, nie ma piwa.

~Bambi~

2012-09-11, 14:32
Slonx napisał/a:

A gdzie Królewskie Stołeczne Miasto Kraków?

Nie ma mowy, nie ma piwa.























Jest i kraktałn ;)

ApologiZZe

2012-09-11, 15:33
huligan1 napisał/a:


To jest już nas dwóch.
Sadol k***a zszedł już na psy.
się dobrały do kompów pod nieobecność starych.


A jakie to wielce sadystyczne tematy byly kiedys ? Bo jak jade od konca stron, to tematy sa podobne do tych co teraz :roll:

Fisz_

2012-09-11, 15:42
Dla mnie to jest esencja sadyzmu - wiecie czemu..? To, co zostało ze Śląska paradoksalnie po Niemcach, i przedwojennej Polsce, w tej chwili niszczeje w każdym możliwym miejscu w rejonie, Niemiaszki i Polacy przed wojną dbali o Śląsk, a potem patrzcie, co się stało.. Nie zostało to już chyba nic z tej przemysłowej potęgi, wszystko sprzedane i zniszczone.. :/