18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przed ciężarówką przechodzenie

~_Yarko_ • 2023-05-09, 20:10
Piesza pokazana palcem.


Anal_Intruder_69

2023-05-09, 20:14
Maseczka nie pomogła. Ten zgon na pierdovid wymknął się spod kontroli mimo restrykcji i ddm. Czy czeka nas kolejna fala?

A tak serio to nie wiem jakim cudem tak tępe pruchno dożyło tego wieku.

Baronessa

2023-05-09, 20:33
Plus tego taki, że szybko zdechła i nie męczyła się nazbyt przed śmiercią. I tak miała na oko jakieś +-70 lat...
Jak patrzę na moich niedołężnych 85letnich dziadków, z których jednemu trzeba pomóc usiąść na kibel, żeby się wysrał, a drugiego trzeba pilnować, żeby z domu nie sp***olił, bo nawet nie pamięta, jak się nazywa (do tego nikt za bardzo nie chce się nimi opiekować), to też bym wolał w ten sposób i w miarę wcześnie zdechnąć. Generalnie starość jest strasznie przej***na...

Jarek_Wielki

2023-05-09, 21:51
Baronessa napisał/a:

Plus tego taki, że szybko zdechła i nie męczyła się nazbyt przed śmiercią. I tak miała na oko jakieś +-70 lat...
Jak patrzę na moich niedołężnych 85letnich dziadków, z których jednemu trzeba pomóc usiąść na kibel, żeby się wysrał, a drugiego trzeba pilnować, żeby z domu nie sp***olił, bo nawet nie pamięta, jak się nazywa (do tego nikt za bardzo nie chce się nimi opiekować), to też bym wolał w ten sposób i w miarę wcześnie zdechnąć. Generalnie starość jest strasznie przej***na...



Włącz im eske albo pakiet reklam na polsracie! Sami skoczą z okna! Tylko najpierw otwórz okno - szkoda szyby!

abadon

2023-05-09, 22:39
Zatrzymał si e po pierwszej hopce, dziwne.

smc

2023-05-09, 23:38
Magnum miało resorowaną kabinę, przejechanie psa, żula lub Fiata 126p nie było odczuwalne...

kris1978

2023-05-10, 07:10
W tych Chinach to chyba sami debile mieszkają. Jak nie zaznaczą kółkiem to strzałką a ostatnio palcami pokazują. Co oni myślą że każdy jest ślepy do ch*ja czy co.