18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciwnicy Trumpa

Hoofner • 2016-11-12, 11:33
Już za wyborami a oni dalej swoje, demokratycznie wybrane wybory ale nie po ich myśli więc to źle i trzeba to zmienić.Pytani czego chcą odpowiadają : więcej uchodźców , socjal , otwarte granice każdemu.
Oglądając ich ryje w prawie 90 % to młodzi ludzie a połowa z nich nawet nie może głosować więc to są dzieci nielegalnych imigrantów. Rodzice nie wyjdą bo złapią i won do mexyku.
Nikt nie lubi oglądać jak ludzie gadają więc daje tylko czas dobrych akcji ale jak ktoś chce warto obejrzeć całość.


Tu od 0:00 - 0:30


Spokojne aresztowanie.

Sprzątanie zwierząt z ulicy.


Wyłapią wszystkich i do Mexyku :-D :-D :-D :-D :-D
Będę dodawać jak będzie coś nowego.

Rev81

2016-11-12, 11:34
"Dzieci nielegalnych imigrantów" mogą głosować, o ile urodziły się już na terytorium USA. Są to tak zwane anchor-babies.
Ok, poprawka. Już wiem, o co Ci chodziło. Mea culpa. :)
Lewica w całych Stanach panikuje, bo media zrobiły z Trumpa "diabła wcielonego", kolejnego Hitlera. Tak bardzo demonizowały go podczas kampani prezydenckiej, że cała masa ludzi wierzy, że ten będzie deportował wszystkich jak leci, wyrzuci wszystkich Muzułmanów, a na koniec zacznie prześladować LGBT. Pomimo, że wielokrotnie zapewniał wsparcie dla LGBT i walkę z nienawiścią. Ale tego media już nie podały. Komuś, kto poza "informacjami" z mainstreamowych mediów nic Trumpie nie wie, temu faktycznie może się wydawać, że świat się kończy, a w Ameryce zapanuje prawdziwy faszyzm i dlatego teraz protestują. Gdyby nie nagonka medialna, wszyscy oni przełknęliby jakoś porażkę Clinton i wrócili do codziennego życia.

tranzystor

2016-11-12, 11:59
Hoofner napisał/a:

Już za wyborami a oni dalej swoje, demokratycznie wybrane wybory ale nie po ich myśli więc to źle i trzeba to zmienić.




k***a, kuce zdecydujcie się. Jeszcze przed chwilą wychwalany przez Was, obiektywny i inteligentny Cejrowski nagrał gniota, że w USA ludzie nagrywają przekręty podczas wyborów. To jak to w końcu jest, wygrał uczciwie i demokratycznie, czy przekręt "lewaków"?

saves

2016-11-12, 12:01
i




Rev81

2016-11-12, 12:06
@tranzystor Wszelkie media (no, może oprócz Fox News) były zdecydowanie przeciwko Trumpowi. Często posuwały się do wszelkich możliwych kłamstw na jego temat. Wszelkie sondaże były nastawione na zwycięstwo Clinton i ewidentnie fałszowane. Największe gwiazdy kina i muzyki namawiały ludzi do głosowania na Hillary i oferowały darmowe koncerty na jej wiecach. Demokraci zwozili ludzi busami do miejsc głosowania oraz robili przekręty, w których obywatele mogli głosować w kilku Stanach, nielegalni imigranci głosowali, a nawet sporej grupie denatów udało się zarejestrować do głosowania jako demokratom. Sam Obama wyrzucał w błoto pieniądze podatników podróżując od stanu do stanu na wiece Clinton, na których agresywnie atakował Trumpa i namawiał do głosowania na kandydatkę Demokratów. Nawet Republikanie otwarcie buntowali się przeciw Trumpowi i oczerniali go w mediach. Bezpośrednie fałszerstwo głosów było zbyt ryzykowne, bo Trump głośno protestował w mediach i uczulał na możliwy przekręt, więc wszyscy czujnie obserwowali procedurę głosowania. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, to i tak cud, że udało mu się zwyciężyć.

Black-Sheep

2016-11-12, 12:09
Protip: Na Clinton zagłosowało więcej ludzi niż na Trumpa, Trump wygrał dzięki zj***nej amerykańskiej ordynacji wyborczej głosami bogatych i uprzywilejowanych jadąc na niskiej frekwencji spowodowanej niską mobilizacją elektoratu demokratów.

Zresztą po wygranej Obamy to Trump nawoływał do robienia burd na ulicach, a przed wyborami zapowiadał, że jeśli nie wygra, to nie uzna wyniku tych wyborów, więc o co wam chodzi, może trochę mniej hipokryzji? ;)
Oczywiście te deklaracje Trumpa niewiele mu zaszkodziły, pewnie bardziej niż od pie**olenia głupot w telewizji zaszkodziłby mu wyciek paragonu na viagrę.

Rocky_V8

2016-11-12, 12:48
Kwik lewaków działa jak balsam na moje uszy...

neced

2016-11-12, 12:55
k***a o co ta gównoburza to nie nasz problem

DzidaZawodnik

2016-11-12, 13:16
Wygląda na to, że Ci którzy głosowali przeciwko nienawiści i agresji, są najbardziej zawistni i agresywni :krejzi:

SirMajkel

2016-11-12, 13:27
i tak to wygląda, jakby wygrał kandydat murzynów to by się pluli, że jak to wam się nie podoba? Przecież to były demokratyczne wybory a jak wygrał ktoś inny to nagle trzeba palić, gwałcić na masową skalę, który to raz taką szopkę odstawiają?? Co to za demokracja jak pozwala się komuś dochodzić do głosu poprzez przemoc?

qrvishon

2016-11-12, 13:28
Ja pie**ole...
Myślałem, że w Polsce mamy niezły cyrk ale tam to dopiero ludzie są poj***ni.

tranzystor

2016-11-12, 15:10
Black-Sheep napisał/a:

Kwik lewaków działa jak balsam na moje uszy...




Szkoda, że nie działa na Ciebie jak mydło.

pieprzeadmia

2016-11-12, 16:09
a lewackim p*zdom , czarny h*j w dupsko , pewnie będą te nawet znajome z wpisów na sadi a ja czekam na ich uśmiech zadowolenia