18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciętna obywatelka USA wychodzi ze sklepu

~T3RMINATOR • 2020-01-24, 13:55
A raczej próbuje się wydostać...


luja27

2020-01-24, 14:08
Grubo...
Jak można tak małe drzwi wstawić!!!!

SupremeLeader

2020-01-24, 14:14
luja27 napisał/a:

Grubo...
Jak można tak małe drzwi wstawić!!!!Zapłacą jej odszkodowanie, to się nauczą!

freaky

2020-01-24, 14:20
Jakoś wjechała, nażarła się w sklepie, nie wyjechała.

silwerbalk

2020-01-24, 14:28
Do dziś nie rozumiem jak można się tak spaś... :evil: ii prosze nie pie**olcie że to choroba tarczycy albo grube kości :roll: czy takie jebańce poruszają się o własnych siłach i czy jak wózek się sp***oli na drodze to trzeba dzwonić po holownik ciężarowy? Dla zabawy bym takich wywracał kołami do góry i patrzył jak ginie w męczarniach próbując choć podnieść nogę :lol:

swampman

2020-01-24, 14:53
silwerbalk napisał/a:

Do dziś nie rozumiem jak można się tak spaś... ii prosze nie pie**olcie że to choroba tarczycy albo grube kości czy takie jebańce poruszają się o własnych siłach i czy jak wózek się sp***oli na drodze to trzeba dzwonić po holownik ciężarowy? Dla zabawy bym takich wywracał kołami do góry i patrzył jak ginie w męczarniach próbując choć podnieść nogęjest chora. na niepohamowany apetyt. tez mnie te pojeby wk***iaja co zawsze mowia ze to chora osoba. ch*ja nie choroba. choroba moze byc sojusznikiem otylosci ale tyje sie od nadmiaru kalorii ktore do mordy wpycha sie samemu i jest to tak dluga droga do takiego stanu i jest tak duzo czasu zeby powiedziec sobie stop ze trzeba byc psychicznie chorym zeby tego nie zrobic. reasumujac: albo wsadzasz do mordy za duzo kalorii, albo ich za malo spalasz, albo co gorsza i co widac na filmiku, jedno i drugie.

Juzwa

2020-01-24, 14:57
freaky napisał/a:

Jakoś wjechała, nażarła się w sklepie, nie wyjechała.No właśnie. Na miejscu ochrony, to bym przepatrzył jej te gacie czy czegoś nie wynosi. Chociaż nie, raczej bym tam nie chciał zaglądać.

Dvpper22

2020-01-24, 15:06
Ok... napisze tyle... bardzo rzadko się udzielam w internecie zazwyczaj jestem „obserwatorem” lecz w końcu musiał przyjść ten moment kiedy coś w końcu napisze.. mordeczki, ziomeczki i kobiety.... żarty żartami.. śmieszki śmieszkami.... ja bym prędzej człowieka skrzywdził niż jakieś zwierze... ja pie**ole jakim trzeba być tchórzem aby krzywdzić zwierze które nie może oddać.. (nie każde może)... c**a ch*j i powidła posypane solą na rany zadane przez noże (twój, mój) aby k***a zdechła szmata..

kr...........81

2020-01-24, 15:08
j***ne kalectwo na własne życzenie to w dzień żre więcej jak statystyczny polak przez miesiąc powinno się to ubijac jak bydło bolcem do ubijania w łeb

ivinnie

2020-01-24, 15:22
I cyk 2 miliony odszkodowania za zbyt wąskie drzwi i brak drogi ewakuacyjnej.

~T3RMINATOR

2020-01-24, 15:30
Dvpper22 napisał/a:

Ok... napisze tyle... bardzo rzadko się udzielam w internecie zazwyczaj jestem „obserwatorem” lecz w końcu musiał przyjść ten moment kiedy coś w końcu napisze.. mordeczki, ziomeczki i kobiety.... żarty żartami.. śmieszki śmieszkami.... ja bym prędzej człowieka skrzywdził niż jakieś zwierze... ja pie**ole jakim trzeba być tchórzem aby krzywdzić zwierze które nie może oddać.. (nie każde może)... c**a ch*j i powidła posypane solą na rany zadane przez noże (twój, mój) aby k***a zdechła szmata..Stary chyba pomyliłeś post który miałeś skomejtować.

IOI

2020-01-24, 15:58
Dvpper22 napisał/a:

Ok... napisze tyle... bardzo rzadko się udzielam w internecie zazwyczaj jestem „obserwatorem”..i niech juz tak lepiej zostanie, bo pie**olisz jak potluczony

PapierowyUmysł

2020-01-24, 16:16
I cyk, popuga i tysiące odszkodowania, że sklep nie przystosowany, zdaje się był o tym odcinek South Park. Z drugiej strony jakoś tam wlazła

I cyk, popuga i tysiące odszkodowania, że sklep nie przystosowany, zdaje się był o tym odcinek South Park. Z drugiej strony jakoś tam wlazła

swampman napisał/a:

jest chora. na niepohamowany apetyt. tez mnie te pojeby wk***iaja co zawsze mowia ze to chora osoba. ch*ja nie choroba. choroba moze byc sojusznikiem otylosci ale tyje sie od nadmiaru kalorii ktore do mordy wpycha sie samemu i jest to tak dluga droga do takiego stanu i jest tak duzo czasu zeby powiedziec sobie stop ze trzeba byc psychicznie chorym zeby tego nie zrobic. reasumujac: albo wsadzasz do mordy za duzo kalorii, albo ich za malo spalasz, albo co gorsza i co widac na filmiku, jedno i drugie.


A pie**olisz człowieku jak potłuczony, insulinoporność to choroba której objawem jest otyłość, możesz jeść 1600 kcl a tyc będziesz bez odpowiednich leków.

blackout3

2020-01-24, 17:07
Ten z tylu powinien jej tym wozkiem tak zajebac, zeby wypadla z tego sklepu, ale obawiam sie, ze wozek bylby do klepania i spawania.

cedrikk

2020-01-24, 17:29
silwerbalk napisał/a:

Do dziś nie rozumiem jak można się tak spaś... ii prosze nie pie**olcie że to choroba tarczycy albo grube kości czy takie jebańce poruszają się o własnych siłach i czy jak wózek się sp***oli na drodze to trzeba dzwonić po holownik ciężarowy? Dla zabawy bym takich wywracał kołami do góry i patrzył jak ginie w męczarniach próbując choć podnieść nogęZgadza się. Jakoś w Auschwitz czy na Kolymie nie było grubasów.

Może poza strażnikami