18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~żułw

2018-11-02, 09:27
Cukierek albo do gazu

krasnal_hałabała

2018-11-02, 12:11
BigDaddyD napisał/a:


Czepiając się słówek, na pewno nie robił tego w celach naukowych, kolekcjonerskich ani edukacyjnych. Teraz pytanie, czy w celach artystycznych, też wątpię, równie dobrze mógłby się przebrać w to przebranie z każdej innej okazji.
Ale, nie wiem jaki ma sens przywoływanie Polskiego prawa w związku z kimś zza granicy :glowawmur:




Oczywiście masz rację, nie ma sensu przywoływać Polskiego prawa jeśli chodzi o kogoś zza granicy ale nie ja pierwszy je przywołałem tylko patrz komentarz wyżej (nad moim), po drugie to koleś może powołać się na to że zrobił to w celach humorystycznych a te mogą podlegać pod edukacyjne, poza tym jak mu udowodnisz że nie posiada takich symboli w celach kolekcjonerskich, w prawie nie wystarczy powiedzieć "wątpię że zabiłeś swojego ojca w obronie własnej, raczej chciałeś ukraść mu naleśnika a on się bronił" trzeba to jeszcze udowodnić, tak jest już nie tylko w Polsce ale w każdym cywilizowanym kraju a w krajach w których tak nie jest nie ma żadnej cywilizacji i jest dzicz, dzicz jest także w krajach w których władza oraz organy władzy prawa nie respektują w więc w Pol...

wpr

2018-11-02, 15:18
Do tego uniformu świetnie by pasowała kulka 7,62 mm w głowie ;-)

mazga50

2018-11-03, 18:18
Pantilion napisał/a:

Nie wiem czy mi się wydaje, ale tatuś i synek z samej gęby wyglądają na upośledzonych... zwłaszcza tatuś :D



Nie, Niemcy tak mają.
Ewa Braun tylko jakaś zatroskana.

RafBag

2019-09-03, 18:27
Córeczkę coś słabo ubrali ;)