18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prototype 2 - gra dla sadystów

dymion • 2012-04-30, 11:55
Gra wyszła 6 dni temu na X360 i PS3, w lipcu wychodzi na PC. Polecam część pierwszą - podobne klimaty. Warto obejrzeć inne trailery, czy nawet gameplay'e.

Ant1984

2012-05-01, 11:59
Earth napisał/a:

Zadziwiające, że osoby, które nie grały mówią, że gówno, a osoby które grały mówią, że zajebiste.

Jak widać, hejt od rana jak śmietana.



Grałem. I powiem, że jest to najbardziej ch*jowa gra, jakiej się w życiu tknąłem.

pozorowo

2012-05-01, 12:28
Główny bohater to murzyn ? podziękuje.

sz...........nn

2012-05-01, 13:12
Ja tam kupuję chodź jedynka była słaba, tak dwójka zachęciła mnie do kupna (kupię dopiero jak będzie używka na xboxa) a tylko dlatego by masowy rozpie**ol mieć na ekranie.

grzess777a

2012-05-01, 13:34
Sadystyczna gra???

Where's my scotch ;)

Albo

DonMiguel

2012-05-01, 14:09
też grałem w "jedynkę" i muszę powiedzieć że było to całkiem fajne doświadczenie. kupiłem ją za śmieszna pieniądze pól roku temu, czyli już sporo po premierze i uważam że była to dobra decyzja. gdybym wydał na nią więcej kasy to pewnie bym żałował. Co do trailera, to moim zdaniem jest faktycznie przebajerowany. W poprzedniej części nie było aż tak wiele combosów, nie szło np. upie**olić wirnika śmigłowcowi czy przebić go na wskroś wystrzeliwując się w niego, więc trzeba było trochę pokombinować. Mam nadzieję że w "dwójce" rozwalanie wszystkiego nie będzie tak łatwe, na jakie wygląda.

dymion

2012-05-01, 14:41
@up: tak, za to trzeba było zastosować kilka(naście) razy ten sam atak... faktycznie, frajda :P z resztą to się dopiero odblokowuje po jakimś czasie, jeśli zdecydujemy się wykorzystać punkt rozwoju, że to tak nazwę, w te umiejętności. przyda się na pewno gdy będziemy musieli rozwalić kilka czołgów mając na plecach pół armii, superżołnierzy 2 poziomu, brawlery itd., by znaleźć mutanta, którego będziemy musieli jeszcze pokonać. poziom trudności misji został moim zdaniem niestety podniesiony w stosunku do jedynki, w której przed walką z elizabeth greene problemy sprawiały tylko próby czasowe i wytrzymałościowe, gdy na przykład trzeba było rozwalić kilka czołgów w 2 min dość sporo od siebie oddalonych lub bronić budynków/pojazdów/ch*j wie czego przed hordami mutantów, w tym co gorsza hunterów i/lub wojskiem.
obejrzyjcie gameplay'e.

Miki6830

2012-05-01, 15:24
Wole Call of Duty.

TheByQ

2012-05-01, 15:25
@sinjids Chodzi mi o to że jak grafiki nie zmienią to źle, a jak zmienią to jeszcze gorzej.

Bałnsujdziwko

2012-05-01, 17:05
Mało sadystyczna gra, osobiście niezbyt mi sie podoba, prawdziwą grą dla sadystów jest manhunt 2.

adiemus36

2012-05-01, 17:06
Prototype I zapowiadało się świetną grą, dlatego kupiłem ją z zapałem i z rumieńcem na twarzy. Odpaliłem, no fajnie - na razie mało ulepszeń to gra się ch*jowo pogram dłużej to się wciągnę. Pograłem dłużej - ulepszenia są, ale fabuła ssie, możesz latać po całym mieście i rozpie**alać co się da, ale to i tak nudne jak ch*j. Grę można przejść na jednym sejwie, jest banalna, a grafika wygląda jak z San Andreas, może prototype 2 będzie fajniejsze(tak jak Assassin`s Creed 1 i II), ale i tak już nie kupię, a najwyżej ściągnę.

emilwkpg

2012-05-01, 21:52
przebajerowali i jak zwykle grafika sp***olona