18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

proton-m

PoloniaJuby • 2014-12-16, 23:34
Według niepotwierdzonych jeszcze przez rosyjskie czynniki oficjalne informacji, wkrótce po starcie doszło do awarii rakiety-nosiciela Proton-M. Rakieta spadła z dużej wysokości


Rakieta rozbiła się na terytorium Kazachstanu. Do awarii miało dojść w czasie pracy trzeciego członu rakiety. Brak na razie informacji o stratach w ludziach lub materialnych związanych z katastrofą rakiety. Wraz z rakietą-nosicielem zniszczeniu uległ satelita telekomunikacyjny "Ekspress-AM4P". Typ ten należy do największych satelit rosyjskich, waży około 6 ton, ma 63 transpondery i 10 anten.

To kolejna katastrofa rakiety Proton-M. Poprzednia miała miejsce w maju tego roku. Z kolei w lipcu 2013 r. rakieta zaszwankowała niemal natychmiast po starcie, co uchwycili przygodni obserwatorzy




Forczman

2014-12-16, 23:48
Ci ruscy to zawsze muszą coś sp***olić, jak nie rakietę to społeczeństwo.

repowski

2014-12-17, 00:04
ale "w p*zdiec na ch*j" było
ruscy to tak mają, jak "allah akbar" u szmatogłowych :ok***a:

kalium

2014-12-17, 00:11
02.07.2013 - k***a mać, jesteś zajebiście szybki człowieku. Ja już zdążyłem kogoś pochować po długiej chorobie, pokłócić się z rodziną, komuś zaj***ć w ryj, być przesłuchiwanym na komendzie, złożyć wnioski do sądu.

pie**olę, czego to się nie zrobi by zaistnieć w necie. 69 udanych startów, 4 nie wyszły. To popatrz sobie na statystyki hamburgerów.

Rodzyn

2014-12-17, 00:29
kalium napisał/a:

02.07.2013 - k***a mać, jesteś zajebiście szybki człowieku. Ja już zdążyłem kogoś pochować po długiej chorobie, pokłócić się z rodziną, komuś zaj***ć w ryj, być przesłuchiwanym na komendzie, złożyć wnioski do sądu.

pie**olę, czego to się nie zrobi by zaistnieć w necie. 69 udanych startów, 4 nie wyszły. To popatrz sobie na statystyki hamburgerów.




Urzekła nas Twoja historia. :mikolaj:

kalium

2014-12-17, 00:36
Nas? To kim ty jesteś, żeby się wypowiadać za ogół? Chłopie, chcesz coś dodać? Chcesz o czymś podyskutować? Czy tak tylko pie**olisz oklepane teksty ku uciesze gawiedzi?
:mikolaj:

PoloniaJuby

2014-12-17, 00:42
kalium napisał/a:

Nas? To kim ty jesteś, żeby się wypowiadać za ogół? Chłopie, chcesz coś dodać? Chcesz o czymś podyskutować? Czy tak tylko pie**olisz oklepane teksty ku uciesze gawiedzi?
:mikolaj:




Urzekła nas Twoja historia. :mikolaj:

kalium

2014-12-17, 01:36
Ale że co? Chcesz na siłę udowodnić, że masz tu kilka kont? To taka tajemnica poliszynela.
Mądry nie pyta, głupi i tak nic nie zrozumie.
:mikolaj:

PoloniaJuby

2014-12-17, 03:42
kalium napisał/a:

Ale że co? Chcesz na siłę udowodnić, że masz tu kilka kont? To taka tajemnica poliszynela.
Mądry nie pyta, głupi i tak nic nie zrozumie.
:mikolaj:





Czy Ty masz jakieś emocjonalne problemy?

Luqas95

2014-12-17, 09:02
ależ oni muszą tam k***a mieć tanie te rakiety pewno wychodziim taniej niż u nas kupic fajerwerka przed sylwestrem

Pa...........li

2014-12-17, 11:26
kalium to jakiś troll, niedawno się pojawił i wszystkich wk***ia, nie odpisujcie debilowi

Lord_Louie

2014-12-17, 11:31
Fajnie by było zobaczyć start takiej rakiety. W Polsce możemy liczyć co najwyżej na to, że jakiś zjeb odpali fajerwerk pod liniami wysokiego napięcia :/

Pącki

2014-12-17, 11:34
No i poszła w piździec

kokroucz

2014-12-17, 11:50
nieźle, czuć tą moc i potęgę

saumetar

2014-12-17, 12:04
@kalium
Cytat:


To kolejna katastrofa rakiety Proton-M. Poprzednia miała miejsce w maju tego roku. Z kolei w lipcu 2013 r. rakieta zaszwankowała (...)



W skrócie, urzekła nas twoja historia :)