18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty w Brazylii

Marian_Koniuszko • 2023-01-09, 14:52
W Brazylii protesty po zaprzysiężeniu nowego prezydenta





Zwolennicy byłego prezydenta Bolsonaro włamali się do parlamentu, Sądu Najwyższego i Pałacu Prezydenckiego, gdzie plądrują, niszczą...





i obsrywają co się da...



mystery0987

2023-01-09, 21:57
j***ni niewolnicy z polski. Otwórzcie oczy.

Siriuz

2023-01-09, 22:35
crookla napisał/a:

odegrali swoja scenke i fajrant Tak samo jak było z niby zwolennikami Trumpa, nagle w magiczny sposób nie ma ochrony, nikt niczego nie broni haha



Też mnie to zadziwia, w jaki magiczny sposób takie same scenariusze są grane na całym świecie.
W każdym razie teraz pozostaje patrzeć jakie gówno odpie**oli się w Brazylii pod rządami lewactwa. Uszczęśliwią ich zapewne tak jak Francuzów.

pipi71

2023-01-09, 23:50
to zawsze będzie kraj gówna i samby

panar3

2023-01-10, 00:35
crookla napisał/a:

odegrali swoja scenke i fajrant Tak samo jak było z niby zwolennikami Trumpa, nagle w magiczny sposób nie ma ochrony, nikt niczego nie broni haha



Dokładnie. Ustawka CIA jak ch*j a 95% wierzy jak jakieś barany.

SlimShady

2023-01-10, 01:25
mystery0987 napisał/a:

j***ni niewolnicy z polski. Otwórzcie oczy.



k***a mam otwarte i nie czuje się niewolnikiem. Naogladales się gównianej telewizji i stałeś się jej marionetka. Możesz mówić wszystko, pisać w internecie co chcesz, prowadzić działalność na przyzwoitych zasadach, ale nic nie docenisz i tylko marudzisz. Następna władza też będzie zła, bo to wszyscy są źli i Cię powstrzymują przed sukcesem czy "wolnością".

Mr.Benny

2023-01-10, 08:08
Prawicowa chołota. To samo co przy dekoronacji putinowskiego trumpa

metyoo

2023-01-10, 11:18
prawdziwi patrioci, nawet srają z flagą na ramionach, rozjebią coś to tu, to tam... a potem dumnie będą płacić podatki, żeby to posprząta :)

Leatherface

2023-01-10, 12:11
Jak na warunki brazylijskie, to można to nazwać pokojową demonstracją.