18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty antyrządowe z kraju i ze świata.

Loaloa • 2013-07-13, 20:22
Pozwoliłem sobie "pożyczyć" obrazek z waszego ulubionego portalu. Dość dobrze podsumowuje większość wstawek i "dyskusji" sadolowych na tematy okołopolityczne.


ahmatw

2013-07-14, 13:23
tak jak ktoś już to kiedyś zauważył - same brudasy(a przynajmniej w większości)

oozyxak0o

2013-07-14, 13:25
Gówno prawda byśmy wszyscy naraz wyszli. Ale pisiorki wolą siedziec na dupie

RexDex

2013-07-14, 13:26
Ja tam się o nas Polaków nie obawiam - bo kiedy już się Naród wk***i i dojdzie do prawdziwych i masowych protestów, to z naszej kochanej władzy zostaną tylko żyrandole na latarniach. Grubej kreski tym razem nie będzie.

bednar97

2013-07-14, 13:31
zapraszam serdecznie na Marsz 11 listopada.

Magnic

2013-07-14, 13:48
Prawda jest taka, że władza ma tak nas w dupie, że się nie przejmuje protestami, więc równie dobrze możemy narzekać w internecie.

Fa...........um

2013-07-14, 14:26
Magnic napisał/a:

Prawda jest taka, że władza ma tak nas w dupie, że się nie przejmuje protestami, więc równie dobrze możemy narzekać w internecie.



Władza ma nas w dupie, bo wie że jest bezkarna. Jak władza może się bać czegokolwiek, skoro rządzi narodem który nie zrobił NIC, aby ukarać komunistycznych zbrodniarzy? Jak bać się społeczeństwa w którym byli oprawcy biorą ogromne emerytury, załatwiają dzieciom ciepłe posadki, pławią się w luksusach, a dawni opozycjoniści żyją jak żebracy?

Obecna władza w Polsce to nic innego niż kontynuacja komunistycznej dyktatury. Okrągły stół był niczym innym jak narodową zdradą pod czas której komuniści przekazali władzę swoim agentom i kapusiom gwarantując sobie przy tym nietykalność. I to jest to sławione w mediach "bezkrwawe przekazanie władzy". Wmawiają nam, że mamy być z tego dumni, podczas gdy to jest największa hańba po II WŚ.

Ale co się odwlecze to nie uciecze. Zbliża się ten moment, kiedy głodne i zamęczone społeczeństwo zrozumie, że nie można mówić o "europejskich wartościach", "wybaczeniu" czy "pojednaniu" z ludźmi, którzy w swoich zbrodniach niczym nie ustępowali nazistom. Wtedy lud zrobi to zrobić powinien w 1990 roku. Nabije całe postkomunistyczne towarzystwo razem z rodzinami na widły.

I dopiero po tym, kiedy rachunek krwi za zbrodnie całego okresu PRL zostanie wyrównany, kiedy nagrabione przez komunistów majątki zostaną rozgrabione przez prostych ludzi, będziemy mogli zacząć budować wolną Polskę.

A do tego potrzeba jeszcze czasu. Ale jest to nieuniknione.

Kuriki

2013-07-14, 14:32
RexDex napisał/a:

Ja tam się o nas Polaków nie obawiam - bo kiedy już się Naród wk***i i dojdzie do prawdziwych i masowych protestów, to z naszej kochanej władzy zostaną tylko żyrandole na latarniach. Grubej kreski tym razem nie będzie.


Tak. Zesrają się co najwyżej a nie władzę rozpie**olą.

Jeśli pucz- to z głową. Jeśli głosowanie- to na właściwych ludzi i tylko zdecydowaną większością narodu.

A jak nie, to ci z w miarę sprawnym mózgiem niech opuszczą kraj i życie układają sobie gdzie indziej. Ja sp***alam z Polski jeśli się w kraju nie poprawi przez następne kilka lat bo mnie już k***ica strzela. Skoro większość chce socjalizm i złodziei w rządzie to ja dziękuję, zbieram kasę i wyjeżdżam stąd na stałe :emo:

K0saZNosa

2013-07-14, 14:44
Ruszylbys czasem dupe sprzed komputera to bys zobaczyl protesty.

Atreyu

2013-07-14, 15:36
Zdjęcie z racami? Czyżby biedni uciśnieni pokojowo nastawieni mili kibole? :D

Loaloa

2013-07-14, 17:05
Żenuje, ale jednocześnie bawi mnie pogarda, z jaką odnosicie się do innych nacji. Twierdzicie, że narody, które są na tym obrazku, to "brudasy". Szkoda, że nie przyjdzie wam do pustych łbów refleksja, że to wy dla innych nacji jesteście brudasami z waszą katolsko-zadymiarsko-złodziejsko-wódczaną "kulturą".

Cytat:

Jak władza może się bać czegokolwiek, skoro rządzi narodem który nie zrobił NIC, aby ukarać komunistycznych zbrodniarzy? Jak bać się społeczeństwa w którym byli oprawcy biorą ogromne emerytury, załatwiają dzieciom ciepłe posadki, pławią się w luksusach, a dawni opozycjoniści żyją jak żebracy?



A kto niby miałby rozliczać tych "zbrodniarzy"? Styropianowe tłumoki, które się ledwo podpisać umiały? Oni mieli swoje pięć minut, dorwali się do koryta i rozkradli lub sprzedali za bezcen dorobek dwóch pokoleń.

Prawdziwi patrioci, którzy służyli ojczyźnie przez całe swoje życie nagle się dowiadują, że byli zbrodniarzami, bo jacyś popie**oleńcy owładnięci szałem nienawiści chcieliby każdego wtrącić do lochu. Że dawni opozycjoniści żyją jak żebracy? A co oni potrafią innego poza byciem opozycjonistą? Jaką wartość prezentują sobą w demokratycznymi nowoczesnym społeczeństwie? Oni chcieliby do końca życia odcinać kupony od faktu, że kiedyś na zadymie dostali od zomowca pałą po dupie (a czasem nawet i to nie). Jak ktoś jest nieudacznikiem to żyje w nędzy. Komuna, którą tak ochoczo obalali dawała takim pasożytom miskę zupy, kapitalizm, o który tak walczyli posłał ich na śmietniki. Jakże to jest cudownie ironiczne.

Atreyu

2013-07-14, 18:04
@up - pierwsza część posta tak, ale druga... wtf? Chyba lepszy kapitalizm gdzie sam zarobisz na paczkę bananów i pomarańcze, niż komuna gdzie oprócz tej miski zupy na wiele liczyć nie możesz - no chyba że jesteś w partii.

Fa...........um

2013-07-14, 18:25
Atreyu napisał/a:

@up - pierwsza część posta tak, ale druga... wtf? Chyba lepszy kapitalizm gdzie sam zarobisz na paczkę bananów i pomarańcze, niż komuna gdzie oprócz tej miski zupy na wiele liczyć nie możesz - no chyba że jesteś w partii.



Jak ktoś jest synkiem jakieś komunistycznej k***y pokroju funkcjonariusza UB/SB to ciężko się dziwić, że kocha ten ustrój.