18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protestujący

SocialMedia • 2021-10-25, 21:31
Przyklejeni do asfaltu..


Krakus36

2021-10-26, 02:49
programista4k napisał/a:

może i protestują durnie, ale protestują o Waszą wolność ludzie



Aha czyli protestują pod NASZYMI domami, na naszych ulicach, blokując NAM przejazd gdy wracamy do domu z pracy po 12 godzinach ZApie**alANIA, bo Politycy NAS wszystkich r*chają okradają oszukują niszczą mordują ? Noż k***a Mać niech idą pod domy POLITYKÓW niech im utrudniają życie niech tam presje wywołują !!!!

Polityk widząc w TV jak strajkują na ulicach przełącza na inny kanał! tak samo My robimy o kolejny strajk jeb na inny kanał
Polityk w biurze poselskim jest może 4 godziny na 7 dni!!!!
Polityk siedzi sobie w domu i nikogo nie ma na jego osiedlu ma wyj***ne na protesty!!!!!

Mieszkam w KRK jak protestowały c**y o aborcję z jednego końca krk na drugi 14km w przybliżeniu jechałem 5 GODZIN! z jedzeniem dla kobiety i dziecka wyj***ny po pracy w magazynie 12 godzinach na nogach! sikałem po krzakach bo zablokowali mi auto robocze bo też nim dorabiam.... k***A MAĆ protesty pod naszymi domami utrudniają NAM życie robią to by opinia publiczna jak KODu NEI POPEIRAŁA! to nie protest tylko ośmieszenie akcji !!! dotarł oto do twojego małego mózgu?

intermag

2021-10-26, 05:59
I ch*j, zrobić objazd I niech siedzą, zima idzie to będzie ciekawie

notak

2021-10-26, 07:14
niby ludzie cywilizowani, a poj***ni jednak

budgie73

2021-10-26, 07:33
Zamiast odklejać , wyciąć wkoło łap asfalt, takie kwadraty pół na pół metra i niech z tym chodzą.

Exclip

2021-10-26, 08:22
Lewaki proboja sami siebie wyeliminować, niestety policja nie strzelając, nie ułatwia im tego.

ActAnonymous

2021-10-26, 13:39
Zamiast usunięcia kleju mogli po prostu usunąć asfalt wokół jej/jego ręki i wyciągnąć. I niech sobie żyje z tym kawałkiem asfaltu za bycie taka amebą umysłową

Kurisu

2021-10-26, 16:25
powinni postawic trójkąt ostrzegawczy i sobie odejść.

Lew

2021-10-26, 17:09
Ustawić na przeciwko nich walec, ruszyć nim na najwolniejszym biegu, wyjść z walca, zaspawać drzwi i obserwować wydarzenie :D O mamuuusiu :D

grudzin7

2021-10-26, 18:23
Policja powinna napie**alać na zmianę armatką wodną i gazem pieprzowym to by się odkleili :amused:

OnCo

2021-10-27, 01:05
To są te ekodebile z Insulate Britain i to jest jakiś odwłok ruchu extinction rebelliion. Ich działania polegały dotychczas na przeszkadzaniu normalnym ludziom w jeżdżeniu autami poprzez siadanie na jezdni. Weźmiesz i przesuniesz jednego na pobocze, bo nie stawiają oporu, a gdy bierzesz się za drugiego to ten pierwszy wraca i siada. Teraz zaczynają się przyklejać do asfaltu.

Inne przypadki to siadanie na dachu kolejki podmiejskiej (wpie**ol od pasażerów), przyklejenie mordy do asfaltu (podobno potem żałował) czy siadanie na jezdni autostrady. Podobnież kilku zostało przystreczowanych do słupów czy jakoś tak.

Brytole mają zamiar zaostrzyć przepisy względem tego typu debili co blokują ruch.

Ogólnie to ch*j w dupę aktywistom miejskim i ekologicznym.

MichaQ

2021-10-27, 03:16
U nas w polszy kilku narodowców i biegusiem by się odkleili :-D
Ale widać że oni już są odklejeni od rzeczywistości xD

BambiPMT

2022-12-10, 11:56
programista4k napisał/a:

może i protestują durnie, ale protestują o Waszą wolność ludzie



Weź się jebnij. Banda nierobów k***a odstawia szopki dla mnie? Jak chcą mi pomóc jeich do roboty zapie**alają.