18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PiDżej

2022-12-20, 06:52
Na filmie widać, że policja miała okazję znacznie poprawić poprzedni wynik i nie rozumiem dlaczego tego nie wykorzystali.
BTW. Jestem z Gorzowa Wielkopolskiego gdzie ponad rok temu cygan zamordował samochodem na przejściu czteroletniego Piotrusia i sp***olił z miejsca wypadku. Niedawno sk***iel usłyszał "wyrok" za morderstwo TYLKO 9 lat. Nie rozumiem dlaczego w mieście nie wybuchły zamieszki.

Oczywiście mam na myśli zamieszki wywołane przez cyganów za KRZYWDZĄCY wyrok. Psiarnia miałaby okazję nauczyć się strzelać z granatników

Kidl3r

2022-12-20, 07:27
PiDżej napisał/a:

Na filmie widać, że policja miała okazję znacznie poprawić poprzedni wynik i nie rozumiem dlaczego tego nie wykorzystali.
BTW. Jestem z Gorzowa Wielkopolskiego gdzie ponad rok temu cygan zamordował samochodem na przejściu czteroletniego Piotrusia i sp***olił z miejsca wypadku. Niedawno sk***iel usłyszał "wyrok" za morderstwo TYLKO 9 lat. Nie rozumiem dlaczego w mieście nie wybuchły zamieszki.
Oczywiście mam na myśli zamieszki wywołane przez cyganów za KRZYWDZĄCY wyrok. Psiarnia miałaby okazję nauczyć się strzelać z granatników



Samochodem zawsze dają 2 lub 3 razy mniejszy wyrok

Leatherface

2022-12-20, 08:10
Wykorzystać okazję że robactwo skoncentrowalo się w jednym miejscu i napalmem potraktować.

b_easy

2022-12-20, 08:23
Rozwiązanie cygańskiego problemu


taylorswift

2022-12-20, 09:25
neo001 napisał/a:

Ciekawe jak długo jeszcze będą się z tą trzodą chlewną bawić? Czas najwyższy pogonić to bydło do pracy, a za kradzieże rozboje ucinać łapki i wysyłać do swojego gównolandu. A za sprowadzenie tego ścierwa do Europy dziękować pedałom/lewakom.



no nie bardzo

neo001 napisał/a:

Ciekawe jak długo jeszcze będą się z tą trzodą chlewną bawić? Czas najwyższy pogonić to bydło do pracy, a za kradzieże rozboje ucinać łapki i wysyłać do swojego gównolandu. A za sprowadzenie tego ścierwa do Europy dziękować pedałom/lewakom.



zamknij mordę! lewica nie ma z tym nic wspólnego!!

Leatherface

2022-12-20, 09:56
taylorswift napisał/a:

no nie bardzo
zamknij mordę! lewica nie ma z tym nic wspólnego!!



Jak nie skoro w całej Europie rządzą socjaliści... To może kosmici?

DonKutassinio

2022-12-20, 10:18
Granatnik i dwa pociski termobaryczne i temat zamknięty.

Wiewór

2022-12-20, 11:04
Jeśli nie był Rzymianinem to Cygan a nie zaden rom

Zimol2980

2022-12-20, 12:42
Nie zaplacil za paliwo uciekał ....policja strzela do złodzieja nie do 16letnirgo cyg...policja nie wiedziała kto jest kierowcą zareagowała dobrze

Lewicowe organizacje ok rabowanie sklepów niezwykle
Barykady pod szpitalem ...wyłapać wszystkich cyganów na pontony i niech płyną gdzie ich oczy poniasa resztę za niszczenie sklepów i blokowanie drogi do szpitala pałować i gazować ..j***ne lewary

Bloblas

2022-12-20, 17:19
Batman_ napisał/a:

Nie romskiego chłopaka, tylko pie**olONEGO CYGANA. I k***a brawa dla policjanta, więcej takich nam potrzeba!



Wszedłem tu po to aby zostawić ci piwko

darek1234

2022-12-20, 19:01
Leatherface napisał/a:

Jak nie skoro w całej Europie rządzą socjaliści... To może kosmici?



Socjaliści ściągnęli Cyganów do Europy, serio?!

Kamklo4215

2022-12-20, 22:26
Romskiego chłopaka noooo kuuuurwa prośba :-D to jakby zaj***li murzyna karalucha i napisane było "policja zabiła człowieka" ooooo ch*ju złoty pomyłka jak japie**ole :mrgreen:
CYGANA odstrzelili dla dobra społeczeństwa.... Same plusy
Otóż:
Rowery i portfele są tam gdzie być powinny
Nikt nie nasrał pod płotem, drzwiami czy na chodniku
Mniej jebie w promieniu kilometra
Nikt nie będzie nikomu chciał na siłę opie**olić piły zaj***nej z osiedlowego garażu pod marketem
Nie będzie nikogo męczył na ulicy ch*jowymi podrobami perfum
j***ny tabor pie**olonych cyganów ma teraz jednego nieroba mniej

Same plusy k***a :-P

BluePenguin

2022-12-21, 00:07
To najnormalniejszy dzień w Ohio po prostu.

sard

2022-12-22, 15:20
I rozbiegli się niczym karaluchy :)