18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protestujący rozprawiają się...

Jesse.Pinkman • 2022-01-12, 19:23
...z policjantami w Kazachstanie. I pyk role się odwróciły.

namate

2022-01-12, 23:28
aż się łezka kręci

CrookerS

2022-01-12, 23:34
Szacun dla narodu walczacego :ok:

Wystarczylo by gdyby policjanty odpuscily i wojsko to zdolaja obalic ten bajzel.

Ale super sie patrzy jak ci co palowali sami nagle stali sie palowanymi :ok: oby zmadrzeli

Marcin360360

2022-01-13, 06:13
nowynick napisał/a:

potrafią w protestowanie trzeba przyznać....
zresztą walczą z podwyżkami, korupcją, przekrętami na ciężkie miliony, kolesiostwem, nieudolnym rządem idącym jak mu Rosjanie zagrają to mają się o co wk***ić nie to co u nas... oh wait



Czy u nas zarabiasz 100 dolarów na miesiąc? Oni tyle zarabiają plus ceny w sklepach mają jak Polacy w Warszawie. Na twoim miejscu jak nie masz pojecia czym jest komunizm to bym się zamknął i wylogował.

Krakus36

2022-01-13, 07:43
nowynick napisał/a:

potrafią w protestowanie trzeba przyznać....
zresztą walczą z podwyżkami, korupcją, przekrętami na ciężkie miliony, kolesiostwem, nieudolnym rządem idącym jak mu Rosjanie zagrają to mają się o co wk***ić nie to co u nas... oh wait



no i rozj***li sobie kraj i dalej rozwalają tam już wojna na ulicach cywile niby strzelaja za tarcz do policji, okradajabanki, wiele fabryk elektrowni stoi no genialne ciekawe co zrobią jak wszystko stanie... i zacznie się ukraiński majdanik... długi remonty ktoś spłaci... wystarczyło politykó i ich rodziny rozliczyć pozbyć się itp ....

jozue

2022-01-13, 11:10
ra0mir napisał/a:

a p*zdy internetowe dalej będą siedzieć przed kompem i komentować świat z piwnicy, więceeeeej komentów!



ja akurat sram na ten kraj, i mam nadzieję że ruscy tu wpadną i zajebią wszystkich, ale tak mówię ogólnie że gdzie indziej umieją się postawić a w polaczkowie tylko podkulają ogony

ra0mir

2022-01-13, 11:52
jozue napisał/a:

ja akurat sram na ten kraj, i mam nadzieję że ruscy tu wpadną i zajebią wszystkich, ale tak mówię ogólnie że gdzie indziej umieją się postawić a w polaczkowie tylko podkulają ogony



Jak srasz na ten kraj to co cię to obchodzi?
Zajmuj się swoim życiem, zmywaj te gary w Irlandii, skasuj konto na polskich portalach. Zapomnij.
Nikt po tobie nie będzie płakał, jesteś zbędny.

ilvatar12

2022-01-13, 14:06
A wyjdziesz z piwnicy wtedy ? Czy będziesz tylko poerdolił pod nosem ?
ruddie napisał/a:

I prawidłowo. Dobrze jak czasami obywatele przypominają władzy i aparatowi przymusu, kto im płaci i komu powinni służyć. Tylko kiedy u nas?


hwdmmm1

2022-01-13, 14:44
Psiarze słabo wyszkoleni

focusek

2022-01-13, 18:34
to samo u nas teraz! jebac pis! cisnac z nimi!

Kepeszek

2022-01-13, 18:55
No ale to przecież zaraz wojsko tam wjedzie i sie skoncza protesty, lol

Sklozgos

2022-01-13, 19:28
Brawo dla Kazachów. Mają chyba największe jaja bo walczą także przeciwko Putinowi. Polaczki na tyle odwagi nie posiadają.

ra0mir

2022-01-14, 05:49
focusek napisał/a:

to samo u nas teraz! jebac pis! cisnac z nimi!



Sklozgos napisał/a:

Brawo dla Kazachów. Mają chyba największe jaja bo walczą także przeciwko Putinowi. Polaczki na tyle odwagi nie posiadają.



Już uspokójcie się grubaski, bo się jeszcze spocicie. Weźcie te cole i chipsy z lodówki i wracajcie do komputerów w swojej piwnicy...