18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protestujący pukają po należne...

Halman • 2020-07-18, 10:13

im dłużej to trwa tym bardziej ktoś sobie samemu robi krzywdę.

robson101

2020-07-18, 22:21
ale w pracy młotka nie podniesie

Lee225

2020-07-18, 22:45
Jestem za tym żeby rozpie**alać ich na miejscu bez względu czy biały czy czarny... przecież to jest jakaś parodia żeby w cywilizowanym świecie odwalać coś takiego pod pretekstem jednej zabitej osoby. Wiele białych osób ginie w USA z rąk policji ale nikt sobie z tego nic nie robi... jednak dindu nafiny mają tak wpojone rasizm ,że sami robią z siebie rasistów... każde zatrzymanie przez policję zaczynają się nerwowo wierzgać, nie wykonują poleceń, rzucają się na policję... k***a nie zrobiłeś nic złego siedzisz na dupie i wykonujesz wszystkie polecenie ,a potem "hi didnt du nafin men he was inesent".

tysiącpincet

2020-07-19, 00:05
rasa złodziei potrafią tylko kraść

Psilocke

2020-07-19, 10:45
Ostatnio gadałem z jednym psorkiem na temat tego co się dzieje w USA i czemu tego nie zakończą kontrolowanym odstrzałem.
Powiedział w sumie kilka mądrych rzeczy.
Odstrzelenie jakiejś grupy blm w celu przywrócenia normalności, wywoła falę protestów w dzisiejszym zj***nym politycznie świecie.
A Trump posunie się do tego tylko w ostateczności, ponieważ te protesty spowodują spadek wartości rynku USA.
Blm stają się liczącą się siłą polityczną, przez zj***ny poprawnością świat. Każdy czce się teraz przypodobać jaki to pro nigro jest. A to oznacza, że nikt na świecie oficjalnie nie powie, że należy wybić to ścierwo do nogi.
Wybijanie nigrow nie skończyło by się na 5 czy 10. Blm musiało by poczuć swój upadek czyli trzeba by wybić parę setek lub tysięcy i zasiać terror w ich szeregach. Tak aby każdy następny bał się ze swojej nory łeb wystawić.
I jeszcze kilka innych kwestii.

Głównym problemem przed jakim stoi USA i świat w tej chwili to to, że tego się nie da rozwiązać bez przemocy, a my przecież teraz wszyscy tacy tolerancyjni. No to jak to, że chłopaki będą odstrzeliwać obywateli na ulicach. Tyle, że nigry mają w dupie tą poprawność.

Jedno dla mnie jest pewne.
Ta banda małp na ulicach nie wymyśliła blm i tego wszystkiego. Oni są tylko narzędziem kogoś kto siedzi z tyłu.

tarpan

2020-07-19, 23:37
murzyny i lewackie ścierwa na ulicy. Strzelać z ostrej do nierobów.