18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protestująca/cy

T3RMINATOR • 2020-02-09, 09:41
"my phone..."


~Velture

2020-02-09, 11:20
Podoba mi się ta demokracja na zachodzie co u nas jej nie ma. U nas p*zdy idą protestować i żaden policjant im nie przypie**oli...

TerrorDrone

2020-02-09, 16:30
U nas tylko ci w cywilu walą przechodniów na p*zdę podczas marszu niepodległości ;p
Od 17 sekundy.


Juzwa

2020-02-09, 17:38
To filmował jakiś Hindus, bo w poziomie.

Getos

2020-02-09, 21:00
2011 Rządy PeŁo...
UE coś się wtedy nie przypie**alało

robsonx79

2020-02-09, 21:03
Tak tak, u nas pełna demokracja, szczególnie jak jesteś "swój".

Getos

2020-02-09, 21:05
TerrorDrone napisał/a:

U nas tylko ci w cywilu walą przechodniów na p*zdę podczas marszu niepodległości ;p
Od 17 sekundy.



2011 Rządy PeŁo...
UE coś się wtedy nie przypie**alało

uFo125

2020-02-09, 22:37
Postępowa Francja??

edmund

2020-02-09, 23:59
TerrorDrone napisał/a:

U nas tylko ci w cywilu walą przechodniów na p*zdę podczas marszu niepodległości ;p
Od 17 sekundy.



i ten sk***iel pies, pomyśleć , niemal nie poniósł zadnych konsekwencji za swoje czyny

mystery0987

2020-02-10, 02:49
Wiem źe jesteście pustkami i to co napiszę do was nie dotrze i mało z tego zrozumiecie ale i tak nie mam nic innego teraz do roboty.
A mianowicie we Francji władcy mają bunt niewolników a dlaczego to każdy wie.
U nas jest względny spokój bo władcy sami wyciągają homosiow spod ziemi żebyście glaby nie myśleli o istotnych sprawach typu : postępujące zubarzanie narodu na rzecz, no własnie kogo to każdy powinien wiedzieć.
Gdybyście upomnieli się o swoje to dostali byście w p*zde od gestapo z za między.
Pozdrawiam

arekkomp

2020-02-10, 09:44
~Velturek napisał/a:

Podoba mi się ta demokracja na zachodzie co u nas jej nie ma. U nas p*zdy idą protestować i żaden policjant im nie przypie**oli...



To nie o demokrację chodzi tylko o kulturę protestujących.
Wiem, że wielu to się nie spodoba, bo lubią pluć na swoich ale tam sposób protestowania w wielu przypadkach jest taki jak i świętowania np. w sylwestra - rozpie**olić i spalić co się da, samochody, przystanki, szyby, a co się nie da to ukraść.
I wiem, że u nas też są takie manifestacje, na których policja MUSI przypie**olić paru ludziom pałami - ale większość, nawet tych z LGBTRTVAGD jest ogólnie normalnych, spokojnych.
Ten kraj, i ci ludzie, mimo wielu wad przetrwali już wiele rzeczy, i jakoś k***a musimy sobie radzić. I jak widać, radzimy sobie lepiej niż wiele innych narodów.

Seba43

2020-02-10, 13:37
Velturek napisał/a:

Podoba mi się ta demokracja na zachodzie co u nas jej nie ma. U nas p*zdy idą protestować i żaden policjant im nie przypie**oli...



Walczą o swoje i to jest złe? Policja powinna sie wstydzic

Czerstwy

2020-02-10, 15:04
~Velturek napisał/a:

Podoba mi się ta demokracja na zachodzie co u nas jej nie ma. U nas p*zdy idą protestować i żaden policjant im nie przypie**oli...



Piękna sprawa takie napie**alanko przez Policje swoich rodaków, prawda? Zaprogramowane robociki, które służą za jakieś drobne ochłapy, by gdy przyjdzie co do być wykorzystanym i walczyć przeciwko swoim i ich prawom, czyli również swoim prawom, czyli również przeciw sobie. W pełni normalne. Następnie porównujesz tęczowowłose p*zdy bezcelowo drące jape o swoje lewackie przywileje i parytety, do ludzi którzy chcą walczyć o swoje. Dla Ciebie Ci z filmiku powyżej zasługują tylko i wyłącznie na wpie**ol, a w codziennym życiu mają tylko wypinać dupsko i dać sie r*chać? Twój ojciec musiał być zomowcem, mały postubecki kaszojadzie podpięty pod system.