18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protestująca buntowniczka

tienam • 2020-11-02, 20:24
Materiał własny, oddzieliła się od grupy strajkujących kobiet albo właśnie skończyła kwarantannę. Miejsce akcji Bolesławiec.


Gandalf

2020-11-03, 10:46
Jak się oddzieliła można było śmiało jechać

elder_1337

2020-11-03, 11:00
Opie wrzucaj następnym razem filmy na streamable bo sadol ma serwery w indiach i 23 sekundowy film ładuje się 15 minut.

Karmazynowy_Cukiernik

2020-11-03, 11:08
okej pedały, sam jestem bunzlokiem więc dodam od siebie coś od siebie, co może rzucić nowe światło na big zwisa.

a zatem filmik jest ze skrzyżowania jakieś nowej uliczki wychodzącej z dawnej łączki, gdzie niedawno jeszcze mój pies brzydził się srać a żule spały tam chyba z przymusu na gazie do potęgi. no i pośrodku niczego wydzielono działki za grube i za pomocą niewidzialnej ręki wolnego rynku powstało tam bananowe osiedle wyższego szczebla klasy średniej i ich domków jedno rodzinnych. i te osiedle owocowe jest wciśnięte pomiędzy dwa boki bolesławieckiego trójkąta patologii (gdańska+garncarska+warszawska) i tutaj na filmie ulica wychodzi w sam środek jądra ciemności - centrum gdańskiej zaraz obok uberpatologicznego klubu imperium, znany wszem i wobec wśród przygranicznej patologii

choć pani na filmie przedstawiona to raczej tzw paryżanka w naszym slangu, patrząc na zachowanie, czyli osoba swe życie osładzająca ryżem. ryżem zapytacie? o co ci k***a jełopie chodzi? otóż produkowaną z odpadów tanią i jebiącą po zaworach jak cesarz oktawian august powstanie w judei amfetaminą lub meta amfetaminą. ch*j wie czym się różni jedno od drugiego, osoby to biorące chyba same nawet tego nie wiedzą. jest tanie i mocne - więc tyle wystarcza. do okolic bolesławca dotarło to co najmniej dekadę temu z terenów czech (stąd też inna nazwa ryżu - czech) i przez lata wyparła wszystkie inne narkotyki. obecnie prócz wiaduktu i ceramiki bolesławiec może się poszczycić epidemią ryżołaków, patrz film przedstawiony.

czytała krystyna czubówna

RadeonGM

2020-11-03, 11:58
No więc tak drodzy sadole.

Miałem ogromną nieprzyjemność być świadkiem tego zdarzenia, jak i jedną z osób, które je zakończyła, "kładąc" panią na ziemię.

Kobieta próbowała rzucić się pod jadące auta, ja ją ominąłem ale zawróciłem, żeby wezwać pomoc a i samemu coś zrobić. Jeden z kierowców nie zdążył jej wyminąć, na jego nieszczęście, bo lusterko ponoć ucierpiało. Pani sobie z tego nic nie zrobiła. Następnym autem jechał właśnie autor filmu (swoją drogą fajny Jaguar). Kiedy zaczęła w niego uderzać to postanowiliśmy z drugim kierowcą zareagować, szkoda takiej fury, a kobita sama sobie mogła zrobić krzywdę. Chciała nas bić, ale sami widzicie, że raczej ciężko (hehe) z tym było w tym stanie. Ostatnim samochodem jechała para, pani w nie wbiegła a potem się na nim położyła. Wtedy postanowiliśmy ją najprościej mówiąc zglebować, bo przestało być jakkolwiek zabawnie. Chwilkę później przyjechała policja - tak swoją drogą, mega policjanci, bardzo mili względem świadków jak i samej obywatelki. Wylegitymowano nas, podziękowali i pojechaliśmy do domu. Ja jeszcze zdążyłem usłyszeć dużo epitetów w moim kierunku od gwiazdy tego zdarzenia.

Chciałbym tylko sprostować dwie rzeczy - pani raczej nie była naćpana. Na kilometr waliło od niej gorzałą. Poza tym podejrzewam, że gdyby była czymś nafurana, to nawet w trójkę byśmy jej nie powalili.
Druga sprawa - wiele aut musiało po prostu pojechać dalej, nie wzywając pomocy. Smutne to.

Szkoda kobity, widać że ma też jakieś problemy psychiczne. No ale tak już świat urządzony. Dziękuje panu z BMW za współpracę i reakcję, bo mogło się to źle skończyć, albo dla tej pani, albo dla kogoś kto w nią by wjechał.

marcino_zly

2020-11-03, 12:12
joeblacktwo napisał/a:

pie**olony głupi tucznik ale cycki ma ok



To nie cycki a gorzej niż wymiona. Zwisy hahaha.

:-o

rogger

2020-11-03, 12:13
Rebeliant napisał/a:

Ja pie**ole, czemu nie rozjechałeś tucznika? Miałeś pełne prawo się bronić bez wychodzenia z auta. Wystarczyło dodać gazu jak zaczęła klepać po masce, jak się wyjebie na glebę to wsteczny i omijanie. No i z miejsca telefon na 112. I jeszcze ten materiał na kamerce. k***a, Sadol z Ciebie a takiej sp***oliny życiowej nie usunąłeś z naszej krainy... k***a
Ale i tak piwko leci



Wstawaj, zestałeś się xD

PonuryWasacz

2020-11-03, 12:37
Zabrakło mi zapie**alającej ciężarówki, która zmiata maciorę z planszy :mrgreen:

JedkerTC

2020-11-03, 14:15
Sadole z Bolca, graty za postawę, sam w Bolcu mieszkałem przez pierwsze 3 lata służby, na Starzyńskiego. Pozdro Mordy.

Dimonsta

2020-11-03, 14:27
Cyc nie ku*as stać nie musi gimbusy.

tony091

2020-11-03, 15:44
Nie pchaj fujary gdzie popadnie, a krzywe akcje Cię ominą.

Amadymea

2020-11-03, 16:30
Przecież wystarczyło wyjść, wyejbaćjej sztuke na dziaslo i po sprawie, no ale tak piczki w autku sie baly spasionej maciory.

Joystick466

2020-11-03, 17:29
joeblacktwo napisał/a:

pie**olony głupi tucznik ale cycki ma ok



Żeby nie stanik, to kolanami by obijała jak stara zdojona krowa.

zom551

2020-11-03, 21:38
JAki salceson

eenocosTy

2020-11-04, 11:02
joeblacktwo napisał/a:

pie**olony głupi tucznik ale cycki ma ok



wy obleśne zjeby, BLEH. zar*chajcie w koncu cos normalnego. a locha z filmu do pieca

Arasik

2020-11-05, 01:01
Mówi się, że baba bez bolca dostaje pie**olca. Może i tak było w tym wypadku ? Kto wie ...

:roll: