18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest we Francji

krajsik • 2020-01-12, 12:45
Policja strzela gazem łzawiącym w mieszkania z których ktoś nagrywa protesty.


andrzejrobert75

2020-01-12, 13:22
I to jest demokracja,dzielnie walczyli z Nazistami,sędziowie nie muszą w togach maszerować,nie to co u nas.

swampman

2020-01-12, 13:58
policja martwi sie o jego zdrowie. nie chca zeby palil. to jest dopiero postepowy kraj a nie to co zasciankowa Polska

~Velture

2020-01-12, 14:08
Całe szczęście, że mają tam demokrację a nie to co u nas.

sanqvo

2020-01-12, 14:14
Velturek napisał/a:

Całe szczęście, że mają tam demokrację a nie to co u nas.



Brawo za spostrzegawczość najaktywniejszy użytkowniku,-) idź szukaj czegoś porządnego żebym się nie nudził amebko;-)

~Velture

2020-01-12, 14:38
sanqvo napisał/a:

Brawo za spostrzegawczość najaktywniejszy użytkowniku,-) idź szukaj czegoś porządnego żebym się nie nudził amebko;-)



Chyba pomyliłeś mnie z kimś kto wie kim ty jesteś i do czego nawiązujesz.
Pewnie kiedyś ci odpisałem w jakimś temacie i mylnie zakładasz l, że zapamiętałem takie zero.
Nie.

Catchcart

2020-01-12, 14:59
Zupa była niedopieprzona

ProVVe

2020-01-12, 14:59
Powinni makarona najzwyczajniej w świecie powiesić... Wystarczy zobaczyć kto był jego szefem kiedy nie był jeszcze w polityce. Później w sztabie poprzedniego prezydenta który miał najgorsze poparcie w historii Francji (4%)... A te żabojady głupie na niego głosowały bo Rycha babcie... także wybrali marionetke, która ma zrobić z narodu robaki i krowy mleczne bez perspektyw

W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów) Rothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012[1]. Zajmował się w szczególności zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer o wartości ponad 9 miliardów euro[5].

W latach 2012–2014 pełnił funkcję zastępcy sekretarza generalnego Pałacu Elizejskiego w administracji prezydenta François Hollande’a[5]

saves

2020-01-12, 15:17
Gapił się to i kociej mordy dostał.

fieryangel

2020-01-12, 15:19
Oni sobie sami tego makarona wybrali. Mają to co chcieli. Ja się cieszę. Lubię patrzeć jak ktoś wkłada sobie kij w szprychy i się wypie**ala.

Tr...........ty

2020-01-12, 15:20
krajsik napisał/a:

Policja strzela gazem łzawiącym w mieszkania z których ktoś nagrywa protesty.



Pewnie pocisk z gazem poleciał rykoszetem, a w Polsce kuce już szaleją w wymyślaniu teorii. A jak ktoś filmował zza szyby, to walili ostrą amunicją?

za...........zh

2020-01-12, 15:41
TranzystorWyklęty napisał/a:

Pewnie pocisk z gazem poleciał rykoszetem, a w Polsce kuce już szaleją w wymyślaniu teorii. A jak ktoś filmował zza szyby, to walili ostrą amunicją?



Co ty człowieku pie**olisz? Jakim rykoszetem? Na 3 czy 4 piętro? To był zamierzony strzał.
Pewnie jesteś za młody ale w stanie wojennym ZOMO walilo po oknach puszkami z gazem jak ktoś za mocno się przyglądał. Mają Francuzi czerwoną "demokrację" to nie teraz nie marudźą. Sami sobie wybrali.

mygyry

2020-01-12, 16:00
Ostatnio Jaki z jakąś tam drugą z PiS napisali do KE o interwencję w sprawie Francji i ocenę praworządności wobec tego co się dzieje od miesięcy (dobry trolliing) , idę o zakład, że w tym tygodniu będzie krótka odpowiedź, że "KE nie może ingerować w wewnętrzne sprawy suwerennego kraju"

Janus92

2020-01-12, 16:25
~Velturek napisał/a:

Chyba pomyliłeś mnie z kimś kto wie kim ty jesteś i do czego nawiązujesz.
Pewnie kiedyś ci odpisałem w jakimś temacie i mylnie zakładasz l, że zapamiętałem takie zero.
Nie.



Ty nawet nie skumałeś tego co napisał, jesteś żałosny.

~Velture

2020-01-12, 16:54
Janus92 napisał/a:

Ty nawet nie skumałeś tego co napisał, jesteś żałosny.



Póki tego nie napisałeś byłem przekonany, że gdzieś mu coś napisałem ale twój post spowodował, że wszedłem na jego profil aby się upewnić bo może się pomyliłem.
Nie masz racji. Od początku dobrze obstawiałem, że coś mu odpisałem w innym temacie i teraz pyskuje.