18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest w Gliwicach przeciwko sieci 5G.

Elixi_R • 2018-10-18, 00:26


Jednak dobrze było wyjechać z kraju, w którym ludzie protestują przeciwko technologii, równocześnie śpiewając rotę. :idzwch*j:

Dla niecierpliwych: najlepszy moment zaczyna się ~4:05 :samoboj:

Mikenapatencie

2018-10-18, 13:46
Rzeczywiście energia ma wpływ na mózg jak i całe ciało ale nie 5g , im się trochę pomyliło ale idą w dobrą stronę .

LOOFAH

2018-10-18, 15:11
Ja tylko powiem, że jak ktoś kiedyś mówił o programach typu MK Ultra to motłoch też się śmiał i żartował, bo przecież niemożliwe, żeby miłościwie panujący robili ukochanym pobratymcom takie rzeczy.


A w kwestii szczepionek (jak ktoś umie angielski):


Ale teraz to już na pewno tak nie robią, przecież obiecali.

niemamskarpet.

2018-10-18, 15:26
wprowadzenie 5G to czyste wariactwo, są to fale o wysokiej częstotliwości i o mały zasięgu wiec będzie trzeba gęściej obstawić antenami dany obszar, jest już potwierdzone ze maja wpływ na ludzki organizm najbardziej ze wszystkich dotąd znanych technologi

"“Plany naświetlania wysoko penetrującego promieniowaniem miliwaveg 5G na nas z kosmosu, musi być z pewnością jednym z największych szaleństw jakie kiedykolwiek pomyślano przez ludzkość. Nie ma gdzie indziej bezpiecznie żyć “-
Olga Sheean były pracownik WHO i autor” No Safe Place “"

"Tysiące badań łączy niskopoziomowe bezprzewodowe promieniowanie radiowe z długą listą niekorzystnych skutków biologicznych, w tym:

Pojedyncze i podwójne przerwy DNA
uszkodzenia oksydacyjne
zaburzenia metabolizmu komórek
zwiększona przepuszczalność bariery krewi mózgu
redukcja melatoniny
zaburzenia metabolizmu glukozy w mózgu
generowanie białek stresowych
Nie zapominajmy też, że w 2011 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaklasyfikowała promieniowanie radiowe jako potencjalny czynnik rakotwórczy 2B."

dodam jeszcze, ze trzeba być mocno upośledzonym umysłowo aby się godzić na anteny na swoich domach w zamian np. za internet za free jak to ludzie robią ....

poligon6

2018-10-18, 16:15
Ciekawe do jakiego kraju wyjechał autor że tak oczernia Polskę. Pewnie do takiego gdzie faceci przebrani za kaobiety paradują. No cóż pewnie lubisz kiełbachę w dupie bo to takie postepowe.

Co do samego protestu, to równie dobrze mozna protestować przeciwko smogowi, konserwantom, hałasowi itp. Takie sa cywilizacyjne koszty!

kampton

2018-10-18, 16:43
Wierzyć się nie chce, ale taka jest prawda. k***a ilu tu jest idiotów i nie mówię o tych co piszą na temat szczepień, sieci 5g i
ich zagrożeń, tylko tych co ich piętnują. Dobrze, że chociaż parę osób piszę na ten temat.

Jorgen88

2018-10-18, 17:07
pie**ole nawet nie oglądam

_Netrunner_

2018-10-18, 17:59
:-D

Ludzkie ciało składa się z 75 procent z wody.
Ludzka krew składa się 92 procent wody.
Ludzkie kości składają się 22 procent z wody.
Ludzkie mięśnie składają się z 75 procent z wody.
Komórki mózgowe człowieka składają się z 82 procent procent z wody.
Ludzki mózg składa się z 86 procent wody, tylko 13 procent to mózg właściwy.

Dywagacje :-P niech każdy sobie..

zbyhol1245464537

2018-10-18, 18:05
fale radiowe są niejonizujące i milion razy wyszło że byś musiał łeb do mikrofali włożyć żeby to zaszkodziło ale k***a wiedze że nie każdy taki mądry np ten Pan elektryk przy końcu a ta 18 latka a nawet młodsza to też jakaś poj***na ch*j mówi że widzała że 5g i tyle pewnie artykułu nie przeczytała żadnego a to są te same nadajniki co 4g tylko z inną częśtotliwością jak mówi pan na początku filmu :D

skywalker75

2018-10-18, 18:10
Ładna gównoburza. Historia powinna nas jednak uczyć trochę ostrożności i nieufności. tak jak LOOFAH napisał :kiedyś to oszukiwali, ale teraz to przecież niemożliwe? ;) a za 50 lat ludzie będą patrzeć z politowaniem na wasze jaśnie oświecenie jakie teraz prezentujecie i naiwność w bezbłędność aktualnej nauki i przemysłu :)

MadDave

2018-10-18, 19:10
Nie wiem jak was ale mnie zajebiście śmieszą tacy ludzie jak @owlman. Musicie zrozumieć że tacy ludzie mają serio przej***ne życie - zasypiają i budzą się w przeczuciu że na ich życie zastawiona jest jakaś rządowa pułapka i te straszne elyty uknuły spisek przeciwko biednemu narodowi i nam wszystkim i mają jakąś taką potrzebę żeby nas ostrzec przed tymi problemem istniejącym głównie w ich niedouczonych głowach :D
Oczywiście "risercz" tylko na yt, albo podpieranie się jakimiś oszołomami którzy sami się nazwali doktorami czy innymi astro fizjologami.

@owlman i jemu podobni - nie odpowiadajcie na mój komentarz bo nie widzę nawet powodu dla którego miałbym z wami dyskutować. Nie ten poziom.

k***a co się dzieje z tym narodem ?!

Cyrril

2018-10-18, 22:08
Jaśkowski? Wiedzy medycznej dużej nie mam zwłaszcza w sferze szczepień, ale jak usłyszałem jakie pierdoły ten człowiek pociska w kategorii historycznej, w której mam trochę wiedzy to aż mnie głowa rozbolała. "W kampanii wrześniowej nie było żadnej bitwy" , opluwanie kpt. Raginisa i cała litania innych oszczerstw i to mówiona z taką pewnością... Nie zdziwię się, jak podobny stopień fachowości ten doktorek, a właściwie już nie bo mu odebrano prawo wykonywania zawodu, prezentuje w swoich prelekcjach medycznych

kuczaj

2018-10-18, 22:16
@FanatiCS
Już już, spokojnie.
Ochłoń, napij się strukturyzowanej wody, zażyj tabletkę z kiszonej kapusty, czy co tam innego szaman Zięba ci polecił, bo inaczej ci dupsko pęknie od tej napinki.

Kurde, trochę lipa że 99,9% ludzi z doświadczeniem medycznym się sprzedało (pewnie Big Pharmie), a tylko garstka szamanów szerzy niewygodną wiedzę... ch*j z tym ża przy okazji zarabiają miliony na naiwnych i zdesperowanych ( ew. po prostu głupich).
Dobrze że nawiązałeś do religii, bo akurat sekta ziębitów by się tu pięknie wpisała - dowody często albo cytowane z prac naukowych z XIX wieku, albo lepiej - anegdotyczne :lol:

Dalszej dyskusji prowadzić mi się nie chce, bo jak ktoś zaczyna od wyzwisk, to znaczy że średnio u niego z argumentami.
Tak więc baranie niedoj***ny, wracaj do picia żywej wody, przepłaconą trawą czy lewatyw z witaminy C ( koniecznie lewoskrętnej) - jak się ma nasrane we łbie to i tak nic nie pomoże.
:idzwch*j:

Bladziochreturn

2018-10-18, 23:11
Proponuję poczytać książkę "Moja Polska?" Piotra Kozłowskiego w temacie stacji bazowych (BTS), a potem krytykować ludzi za ich protesty. Jakbym miał wybór (a nie mam), to szerokim łukiem omijałbym to gówno. Generalnie polecam całą książkę bo fajne wały gościu opisuje.

Ow...........an

2018-10-19, 01:02