18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

protest

nowynick • 2017-11-03, 08:28
Ruska feministka protestuje przeciwko molestowaniu zachęcając do molestowania :mrgreen:


czemu nasze feministki nie wyglądają i nie zachowują się jak te ze wschodu? :(

~DMT

2017-11-03, 08:43
nowynick napisał/a:

Ruska feministka protestuje przeciwko molestowaniu zachęcając do molestowania :mrgreen:



Stara sztuczka i jestem pewien, że jej za to zapłacono...

Później płacz i pretensje, że jakiś pijany/naćpany siergiej, czy igor taką zgwałcił i zaj***ł... No bo jak to tak? Przecież to jej ciało i może sobie z nim robić co chce... Wytłumacz to sergiejowi, czy igorowi, jak im zacznie dupą przed nosem machać... :mrgreen: Protest przeciwko zmniejszeniu przestępstw seksualnych, prowokujący do jego zwiększenia... to ma k***a sens...

TT4

2017-11-03, 09:05
MaszAyahuaskę napisał/a:

Stara sztuczka i jestem pewien, że jej za to zapłacono...

Później płacz i pretensje, że jakiś pijany/naćpany siergiej, czy igor taką zgwałcił i zaj***ł... No bo jak to tak? Przecież to jej ciało i może sobie z nim robić co chce... Wytłumacz to sergiejowi, czy igorowi, jak im zacznie dupą przed nosem machać... Protest przeciwko zmniejszeniu przestępstw seksualnych, prowokujący do jego zwiększenia... to ma k***a sens...



W punkt.


Moby_Dick

2017-11-03, 09:40
Protest w majtkach to nie protest :hitler: Mogła się bardziej przyłożyć do tego protestu.

Halman

2017-11-03, 09:51
kiedyś jedna znajoma (nie feministka) stwierdziła o feministkach cytuję: "te głupie p*zdy tylko wiedzą gdzie c*pkę mają"

kosmaty69

2017-11-03, 10:23
ale z ciała i twarzy świetna jest

Ma...........gw

2017-11-03, 10:32
Czyli stosując się do tych zasad - idę na dworzec kolejowy, stawiam stoliczek, zapełniam go szklankami z wódką, obok karteczka "W celu zwalczania alkoholizmu, wódka gratis"

nieudacznik

2017-11-03, 11:48
nie rozumiem tej akcji, jaki sens pokazywać tyłek starym dziadom i menelom z dworca?

Noside

2017-11-03, 13:19
Dobra tam. Co trzeba odj***ć, żeby przyszły protestować do mnie?

RoboCat

2017-11-03, 16:45
Jak chce napawde walczyc to powinna pojechac i zrobic taki numer w arabi saudyjskiej albo jakims afganistanie i walczyc tam gdzie naprawde te molstowanie wystepuje w formie z jaka walcza... ale nie... poszla pokazala gacie i nikt nawet nie zareagowal.

saves

2017-11-03, 17:30
Bóg jest przewrotny. Jak mógł włożyć umysł popie**olonej feministki w tak ładne opakowanie?

tarcer123

2017-11-03, 20:36
Molestowałbym do upadłego.