18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosze się nie bać...

Halman • 2022-01-04, 15:07

piti tylko sie tak bawi..


Juzwa

2022-01-05, 09:49
Halman napisał/a:

art. 50a § 1 k.w. i wytłumacz to policjantowi że to (nomen omen) na pieski...



A co, policja każdego rewiduje? Nóż mogę sobie nosić. Poza tym zawsze można się wytłumaczyć, że ten tasak niosę do zaostrzenia.
I jeszcze jedno według 50a § 1 Kodeksu wykroczeń podlega karze ten, kto nosi nóż w miejscu publicznym z bezpośrednim zamiarem wykorzystania go w celach przestępczych. Tak więc policjant musi mi udowodnić, że nóż będzie mi służył do zrobienia komuś kuku.

DrAK

2022-01-05, 10:30
Mzimu napisał/a:

Weź może przeczytaj ten paragraf jeszcze raz



Tak jak Mzimu napisał, Halman nie rozumie tego, na co sam się powołuje. art. 50a § 1 k.wskazuje, że nie ma problemu z bronią białą, jeśli nie masz zamieru jej użyć w przestępstwie lub czynie zabronionym. Jeżeli masz do obrony własnej, to sobie możesz nosić pod pazuchą. Już nie wspominam o sytuacjach wyższej konieczności itp. to inna para kaloszy.

TytanowyRosomak

2022-01-05, 19:25
GandalfTheGrey napisał/a:

"Rotiego.. jak się ktoś do mnie burzył.."
Pań z pieskiem.. hahaha. niezła oferma musi być z Ciebie, jak tak każdy do Ciebie skakał..



Burzył się śmieciu bo psa nigdy w kagańcu nie prowadzałem i o to zawsze parówy miały problem. Teraz ty chodzisz w kagańcu :P

Ukesu

2022-01-05, 20:31
Halman napisał/a:

art. 50a § 1 k.w



Zawsze się zastanawiałem skąd ten hejt na Halmana, teraz wiem... to po prostu bezmózgi kretyn...