18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę Państwa, oto miś

~Sunday • 2019-10-24, 11:52
Miś ma dość tego szajsu na dziś.

źródło

głest

2019-10-24, 12:06
Sunday... gdzie reszta materiału? Jestem zawiedziony... :thisissadistic:

Nienawidzę tresury dzikich zwierząt , wszelkiej maści cyrków i treserow "dzikich zwierząt".

Wszystkich pojebańców parających się tą profesją wsadziłbym do klatek i napie**alał kijami bambusowymi. :badyl:

grubycwa

2019-10-24, 12:09
ch*j w dupę autorowi za obcięte nagranie.

ka...........18

2019-10-24, 12:11
głest napisał/a:

Sunday... gdzie reszta materiału? Jestem zawiedziony...
Nienawidzę tresury dzikich zwierząt , wszelkiej maści cyrków i treserow "dzikich zwierząt".
Wszystkich pojebańców parających się tą profesją wsadziłbym do klatek i napie**alał kijami bambusowymi.



ch*ja byś zrobił

głest

2019-10-24, 12:25
jaakee10 napisał/a:

ch*ja byś zrobił



Na taką prośbę nie sposób odmówić...

:mrgreen:

Z jakiego drewna ci wystrugać? Lipowe łatwiejsze w obróbce ale dębowe trwalsze. Nie wiem gdzie i jak często będziesz sobie aplikował. Więc się określ.

Nie... przejęzyczyłem się...

(Od)pie**ol. Się.
:fiufiu:

Halman

2019-10-24, 12:26
Dla wszystkich płaczków od biednych misiów, koników i tresowanych piesków... macie ból dupy, zgłoście projekt w swoich rodzimych miastach że cyrków z tresurą zwierząt miasto X czy Y na swoje terytoria nie wpuszcza. W sumie osobiście mam na to wyj***ne ale jestem za tym by zamiast zwierząt oglądać w cyrkach tylko tresowane małpy...

poligon6

2019-10-24, 12:31
głest napisał/a:

Nienawidzę tresury dzikich zwierząt , wszelkiej maści cyrków i treserow "dzikich zwierząt".

Wszystkich pojebańców parających się tą profesją wsadziłbym do klatek i napie**alał kijami bambusowymi.



A ja lubie jak człowiek robi sobie ziemie poddaną. Misio i tak ma szczęście ze nie wyladował na chińskim straganie. taki cyrk to dla niego szansa jak dla murzyna kiedys dostać sie z Afryki na plantacje bawełny.

krasnal_hałabała

2019-10-24, 12:33
poligon6 napisał/a:

A ja lubie jak człowiek robi sobie ziemie poddaną. Misio i tak ma szczęście ze nie wyladował na chińskim straganie. taki cyrk to dla niego szansa jak dla murzyna kiedys dostać sie z Afryki na plantacje bawełny.



Wejdź do wora a następnie jak będziesz w worze to wskocz do jeziora.

woytasw

2019-10-24, 12:38
Miś się wk***ił dziś

głest

2019-10-24, 12:40
HAL9000/2 napisał/a:

... zgłoście projekt w swoich rodzimych miastach że cyrków z tresurą zwierząt miasto X czy Y na swoje terytoria nie wpuszcza...




Moja córa miała lepszy pomysł... po prostu cichaczem powypuszczać dzikie zwierzęta na wolność z klatek karawany cyrku, najlepiej dzień przed premierą...

Jedna puma czy niedźwiedź w lesie mniej czy więcej... ch*j z tym :megalol:

IOI

2019-10-24, 12:49
głest napisał/a:

... po prostu cichaczem powypuszczać dzikie zwierzęta na wolność z klatek...



wez idz sie jebnij mlotkiem w ten pusty leb i nie pisz juz nic wiecej

głest

2019-10-24, 12:57
krasnal_hałabała napisał/a:

Wejdź do wora a następnie jak będziesz w worze to wskocz do jeziora.