18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę pani! Nie sprawdziła pani pracy domowej.

~Velture • 2018-11-19, 08:29
No i po ch*j się odzywałaś? :amused:


maniekboy

2018-11-19, 09:23
aktorstwo jak w "trudne sprawy"

gabriel0

2018-11-19, 10:53
Kto nie miał takiego sk***ysyna w klasie, niech piewszy zruci krzesłem.

zielak300

2018-11-19, 16:30
Zawsze przypominałem o kartkóweczce a potem dostawalem p*zde xD

TB303

2018-11-19, 16:34
Nawet tutaj muszę widzieć tej zj***ny "TikTok"? To gówno jest dobre dla dzieciaków, a nie dorosłych ludzi jak my :facepalm:

zniwiarz92

2018-11-19, 16:35
całe szczęście, że nie wszedłem na sadistic tylko na kwejka.

PS.Pluje na atencjuszy którzy wstawiają takie gówna, żeby piwko dostać.

Jutub

2018-11-19, 18:13
I znaczek tej zj***nej aplikacji TikTok czy tam Musicaly co sie wpie**ala na każdej reklamie na youtube.

spiderq

2018-11-19, 20:16
j***ć te wasze komentarze o udawaniu, krzesło dobrze weszło

McTrawka

2018-11-19, 23:34
Dżeki Czan się chowa ze swoim kaskaderowaniem

mateuszsadoltzr

2018-11-20, 00:55
Dzieci z dobrych domów i kujony rzuciły ksążkami,pustymi plecakami a pewnie jakiś Seba napie**alany przez pijanego ojca rzucił krzesłem. Każdy w klasie miał takiego zjeba..

~Velture

2018-11-20, 09:07
mateuszsadoltzr napisał/a:

Dzieci z dobrych domów i kujony rzuciły ksążkami,pustymi plecakami a pewnie jakiś Seba napie**alany przez pijanego ojca rzucił krzesłem. Każdy w klasie miał takiego zjeba..


No ja to pamiętam z gimbazy takiego jednego. Rocznik eksperymentalny jestem czyli pierwsze gimnazjum. Był typ co kiblował w podstawówce 3 razy więc 3 lata starszy od reszty. Totalny patus. Jego rodzice też patusy i do tego - uwaga - ślepi alkoholicy. Dosłownie ślepi bo niewidzący. Miał w ch*j przewagi fizycznej nad innymi z racji wieku i gnoił każdego. Kurator i policja przychodzili do szkoły i ch*j z tego było przez 2 lata. Upodobał sobie szczególnie takiego jednego o ksywce żaba i w przebieralni od WFu odpie**alał mu wpie**ol mówiąc aby przeprosił i jak ten nie przeprosił to go bił a jak w końcu przeprosił to mu jeszcze mocniej wpie**alał mówiąc "tylko frajer przeprasza za nic".
W ostatniej klasie ojciec któregoś nie wytrzymał i mu spuścił wpie**ol pod szkołą, zaj***ł do bagażnika i wywiózł do jakiegoś lasu dając mu łopatę aby kopał sobie grób. Po robocie dał mu papierosa i powiedział aby zapalił bo to jego ostatni papieros. Typek się zeszczał w gacie i płakał jak mała p*zda.
Koniec końców następnego dnia gość w szkole chodził i przepraszał każdego za to jaki był. Problem się rozwiązał.

Nibzor

2018-11-20, 11:45
Cytat:

No ja to pamiętam z gimbazy takiego jednego. Rocznik eksperymentalny jestem czyli pierwsze gimnazjum. Był typ co kiblował w podstawówce 3 razy więc 3 lata starszy od reszty. Totalny patus. Jego rodzice też patusy i do tego - uwaga - ślepi alkoholicy. Dosłownie ślepi bo niewidzący. Miał w ch*j przewagi fizycznej nad innymi z racji wieku i gnoił każdego. Kurator i policja przychodzili do szkoły i ch*j z tego było przez 2 lata. Upodobał sobie szczególnie takiego jednego o ksywce żaba i w przebieralni od WFu odpie**alał mu wpie**ol mówiąc aby przeprosił i jak ten nie przeprosił to go bił a jak w końcu przeprosił to mu jeszcze mocniej wpie**alał mówiąc "tylko frajer przeprasza za nic".
W ostatniej klasie ojciec któregoś nie wytrzymał i mu spuścił wpie**ol pod szkołą, zaj***ł do bagażnika i wywiózł do jakiegoś lasu dając mu łopatę aby kopał sobie grób. Po robocie dał mu papierosa i powiedział aby zapalił bo to jego ostatni papieros. Typek się zeszczał w gacie i płakał jak mała p*zda.
Koniec końców następnego dnia gość w szkole chodził i przepraszał każdego za to jaki był. Problem się rozwiązał.



Tja a baba jaga obserwowała z drzewa na kurzej łapce i klaskała z kierowcą autobusu

~Velture

2018-11-20, 11:50
Nibzor napisał/a:



Tja a baba jaga obserwowała z drzewa na kurzej łapce i klaskała z kierowcą autobusu


Jak uważasz. Twoja sprawa.

waloos

2018-11-20, 17:34
Velture napisał/a:


No ja to pamiętam z gimbazy takiego jednego. Rocznik eksperymentalny jestem czyli pierwsze gimnazjum. Był typ co kiblował w podstawówce 3 razy więc 3 lata starszy od reszty. Totalny patus. Jego rodzice też patusy i do tego - uwaga - ślepi alkoholicy. Dosłownie ślepi bo niewidzący. Miał w ch*j przewagi fizycznej nad innymi z racji wieku i gnoił każdego. Kurator i policja przychodzili do szkoły i ch*j z tego było przez 2 lata. Upodobał sobie szczególnie takiego jednego o ksywce żaba i w przebieralni od WFu odpie**alał mu wpie**ol mówiąc aby przeprosił i jak ten nie przeprosił to go bił a jak w końcu przeprosił to mu jeszcze mocniej wpie**alał mówiąc "tylko frajer przeprasza za nic".
W ostatniej klasie ojciec któregoś nie wytrzymał i mu spuścił wpie**ol pod szkołą, zaj***ł do bagażnika i wywiózł do jakiegoś lasu dając mu łopatę aby kopał sobie grób. Po robocie dał mu papierosa i powiedział aby zapalił bo to jego ostatni papieros. Typek się zeszczał w gacie i płakał jak mała p*zda.
Koniec końców następnego dnia gość w szkole chodził i przepraszał każdego za to jaki był. Problem się rozwiązał.



Ta historia jest tak stara, zmyślona i opowiedziana na wszystkie możliwe sposoby, jak ta z ćpunami jeżdżącymi tyłem na rondzie co w nich pijany przyj***ł.

marinis

2019-03-17, 01:31
TB303 napisał/a:

Nawet tutaj muszę widzieć tej zj***ny "TikTok"? To gówno jest dobre dla dzieciaków, a nie dorosłych ludzi jak my



Tik Tok jest fajne. Lubię to.