18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosty sposób na bieżące problemy

paki • 2015-07-25, 19:06
Zamiast bawić się herbicydami ogłoście po prostu że barszcz Sosnowskiego po wymieszaniu z miałem węglowym daje lepszy odlot niż mocarz. Za jednym zamachem pozbędziemy się barszczu, narkomanów i jeszcze podratujemy górnictwo...

Zarąbane z basha, ale wpisuje się w sadystyczny klimat.

Halman

2015-07-25, 19:09
idąc tym tropem trzeba było coś dorzucić o afrodyzjakach z cyganów, wódzie z murzynów itp....

saRaissa

2015-07-25, 21:16
To bash jeszcze żyje?!

saikomiki

2015-07-25, 21:58
@up z kuchni nie wychodzisz w ogóle?

thoruus

2015-07-25, 22:12
saRaissa: dogorywa...

Mockba

2015-07-25, 22:13
Z tego co wiem, droga doustna barszcz jakiejś specjalnej szkody niestety nie wyrządza :-/

Reichsmarschall

2015-07-25, 23:14
Barszcz jest najbardziej szkodliwy po dostaniu się na skórę w słoneczny dzień. Przy spożyciu też może być szkodliwy ale dużo mniej.

blizzarder

2015-07-25, 23:22
Nie rozumiem zupełnie zapisu: "Za jednym zamachem pozbędziemy się barszczu, narkomanów i jeszcze podratujemy górnictwo..."


Powinno być: "Za jednym zamachem pozbędziemy się chwastów i jeszcze podratujemy górnictwo...".

Przemek18114

2015-07-25, 23:29
@Mockba To trzeba im powiedzieć że trzeba zrobić z barszczu i węgla balsam wcierać w skórę i p*zda łapie jak się wyjdzie na słońce Hehe proste :P

basior88

2015-07-25, 23:57
Czasami czytam te dowc**y i jak widzę jakieś słowo którego nie zrozumieją moi znajomi to przestaję je dalej czytać, bo nawet nie ma sensu ich opowiadać, przej***ne...

tr...........ta

2015-07-26, 15:35
Najlepsze jest to że gdyby faktycznie puścić taką plotę w świat, to założę się że nie jeden ćpun który jest na głodzie i nie ma forsy wziąłby i zacząłby eksperymentować z tym:D

Skoro czytam historie ludzi którzy mieli jazdy po gałce muszkatołowej to k***a brak słów co taki kretyn nie jest w stanie wykombinować żeby być na haju.

U mnie na osiedlu pięciu idiotów którzy byli " puści " zdecydowali się wziąć Bielunia i wylądowali potem wszyscy jak jeden mąż w szpitalu ( jednemu zatrzymała się akcja serca na kilka sekund, reszta nieprzytomna albo ledwo żywa ) no to jest możliwe że za barszcz Sosnowskiego też by się wzieli :)

TravskyTeam

2015-07-27, 00:38
Dawno już ogarnąłem sposób na bieżący problem, a mianowicie wszystkich imigrantów podzielić na grupy wiekowe i tych którzy są sprawni jedynie przeznaczyć na organy a natomiast resztę tam skąd przypłynęli, w zamian rodzinie wysyłało by się po 1000$ to by jeszcze co głupszych wysyłali i interes się kręci :) )