18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosty manewr ...

~McSadol • 2023-02-28, 20:12
był dla nich zbyt trudny ... Ja pie**ole :mrgreen:


Anal_Intruder_69

2023-02-28, 20:14
Ale to trzeba być jełopem. Prawko powinno być zabrane dożywotnio z automatu. I prawa wyborcze też.

Juzwa

2023-02-28, 20:15
Nie wiedział do końca, czy jechać do żony na obiad, czy do kochanki na dupcenie.

sadoman

2023-02-28, 20:21
Nie to zebym go bronil ale nikt z was nie wpadl na to ze jezdnia mogla byc oblodzona..? Ma tu ktos prawko???

Baronessa

2023-02-28, 20:27
sadoman napisał/a:

Nie to zebym go bronil ale nikt z was nie wpadl na to ze jezdnia mogla byc oblodzona..? Ma tu ktos prawko???



Jaka oblodzona jezdnia, głuchy jesteś? Ktoś mówi "nie tu", a kierowca cymbał już sam nie wie, czy ma wjechać w zły zjazd, czy wrócić na prostą... :szloch:

dżonyłojlker

2023-02-28, 20:31
sadoman napisał/a:

Nie to zebym go bronil ale nikt z was nie wpadl na to ze jezdnia mogla byc oblodzona..? Ma tu ktos prawko???



Już głupszego wytłumaczenia wymyślić się nie dało :lol:

Heliar

2023-02-28, 20:32
sadoman napisał/a:

Nie to zebym go bronil ale nikt z was nie wpadl na to ze jezdnia mogla byc oblodzona..? Ma tu ktos prawko???



Tak sporo osób ma tu prawko, więc się nie krępuj i pytaj śmiało, zawsze pomożemy. ;-)

michu225

2023-02-28, 20:33
sadoman napisał/a:

Nie to zebym go bronil ale nikt z was nie wpadl na to ze jezdnia mogla byc oblodzona..? Ma tu ktos prawko???



Hah czyli to byłeś Ty

Quassar

2023-02-28, 20:36
No i k***a zamiast zjechać już wcześniej na pas do skrętu to skręca przez jedan pas na zakręcie w ostatnim momencie to jeszcze k***a skrecić nie potrafi...

Juzwa

2023-02-28, 20:39
HenrykS. napisał/a:

Już głupszego wytłumaczenia wymyślić się nie dało



Można jeszcze napisać, że mu się maglownica sp***oliła.

turor

2023-02-28, 20:40
sadoman napisał/a:

Nie to zebym go bronil ale nikt z was nie wpadl na to ze jezdnia mogla byc oblodzona..? Ma tu ktos prawko???



Nie tłumacz się, jesteś debilem w życiu i za kierownicą :D

Anal_Intruder_69

2023-02-28, 20:41
sadoman napisał/a:

Nie to zebym go bronil ale nikt z was nie wpadl na to ze jezdnia mogla byc oblodzona..? Ma tu ktos prawko???



Klasa. Piękne samozaoranie.

Usra mu się we łbie jakaś teoria, więc tak jest i tak ma być. Inni to debile, ja jestę mondym człowiekę (w końcu skończyłem europeistykę i czytam onet, a smartfonik poprawia moje błędy ortograficzne, więc piszę mądrze). Nie ma pojęcia o czym gada, ale się wypowie. Popisze się wiedzą przedszkolaka (albo jego niewiedzą - też sukces). Serio, wg profilu masz 40 lat. Tak po ludzku: nie wstyd ci?

Aż szkoda gadać.

dżonyłojlker

2023-02-28, 20:44
Juzwa napisał/a:

Można jeszcze napisać, że mu się maglownica sp***oliła.



Maglownica, urwana końcówka drążka lub sworzeń, to wcale nie było by głupie. Pod warunkiem, że filmik byłby bez dźwięku ;-)

Heliar

2023-02-28, 20:48
HenrykS. napisał/a:

Maglownica, urwana końcówka drążka lub sworzeń, to wcale nie było by głupie. Pod warunkiem, że filmik byłby bez dźwięku



Gdyby nie dźwięk to powiedział bym, że gość zasnął.