18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosto z Polski - Styczeń 2014

GrubyJezus • 2014-02-01, 17:51
Styczniowa kompilacja filmików z udziałem naszych rodaków. Kompilacje będę robił sukcesywnie co miesiąc :amused:

Kompilacja własna 8-)

[ Komentarz dodany przez: RTQ: 2014-02-04, 11:02 ]
Uprasza się o wgrywanie materiałów, które mogą zostać usunięte z YT na serwer portalu sadistic.pl :hitler:


da...........55

2014-02-01, 22:51
Zabawne, najpierw "polski" garrix, a później Polska. :D

dy...........93

2014-02-01, 22:57
@szyszak kompozycja Beethovena jest zajebista, to te zjeby z unii są ch*jowi

MudPie

2014-02-02, 14:58
Ta kompilacja ze stycznia, a w 1:40 filmik mający kilka lat. Jak mnie wk***iają tacy oszuści, piszesz styczeń 2014 to wstawiaj z tej daty.

Don_Beck

2014-02-03, 13:32
szyszak napisał/a:

Prosto z Polski i daleś sk***iały hymn zj***nej UE :roll: A ten typ na końcu to ty ?


co za bezmózg, hymn to nie przyśpiewka z reklamy którą można sobie wkomponować w filmik z pokazującymi swoj debilizm idiotami. Hymnowi należy oddać cześć, chciałbyś stać na baczność przed monitorem gdy leci? jako osoba żyjąca w tym kraju tak właśnie powinieneś na niego zareagować, w każdej sytuacji, a nie siedzieć na kanapie i pić piwo przed meczem gdy leci hymn twojego kraju...

Grah

2014-02-03, 19:22
Żałosne jak miasto z którego pochodzisz...

krisov333

2014-02-04, 04:45
Witam serdecznie drogich fanów: Oryginalny Mój film w całości znajduje się tutaj:
Bomfunk MC's - Freestyler performed by Christopher Szufla 3D
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=rUMrDHYr5Y4

GrubyJezus

2014-02-05, 21:11
Sorka za problem ze zniknięciem filmiku z YouTube, jest on ponownie zreuploadowany na kanale. Cały problem wynikł za sprawą szalonego Kristofa (post wyżej), który zburzył się odnośnie praw o naruszenie czegoś tam tłumacząc to słowami: "Nie chcę być kojarzony z tymi pijackimi mordami" po czym sam zakłada sobie konto na sadolu i dodaje link własnego filmiku gdzie? Właśnie pod pijackimi mordami ;-) Gratuluję Kristovowi tupetu, ale przecież fejm się musi zgadzać, nie Krzychu? Pozdro Krzychu & szejk jor body łan mor tajm for subskrypszon :amused: