18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosto pod pociąg

Jesse.Pinkman • 2022-02-09, 21:41
Pakistańczyk postanowił zakończyć życie na torach.

kubol

2022-02-09, 21:48
To chyba jednak nie byla proba samobojcza, a raczej zabawa w chowanego/ berka czy inne ch*jstwo. Podejzewam ze chlopina przezyl i ma sie dobrze.

JanJankowski

2022-02-09, 21:58
Coś mu tam odcięło chyba

35i

2022-02-09, 22:58
Szlaban prima sort.

Preyman

2022-02-10, 06:28
,, nie weszłeś!!!"

MrFalken

2022-02-10, 08:45
JanJankowski napisał/a:

Coś mu tam odcięło chyba



analiza poklatkowa wykazała, że "czarna łapa" pojawia się na torze dopiero za pierwszym kołem i przed drugim się chowa. Więc zrobił nas w wuja podwójnie.
Nie wiem, czy głupota, czy perfekcja - za gnojka ograniczałem się do podkładania pod koła pociągu monet, wożenia się na bocznych drabinkach wolno jadących towarowych i ewentualnie skakania między dachami, co już było szczytem kaskaderstwa. Ale to groziło tylko oberwaniem po nogach solnym śrutem, - a nie oberwaniem głowy.

Dużo później chłopaki na wiosce pokazali mi natomiast inną diabelską zabawę wakacyjną- napełniali małe worki gnojówką, po czym ciskali tymi workami w otwarte okna przeładowanych pociągów, które nad morze cisnęły. I miały przed sobą jeszcze 10 godzin jazdy. Cóż, nie zazdroszczę nikomu, kto musiał w tym smrodzie połączonym z upałem kontynuować podróż przez kolejne 10 h. A jak jeszcze tym worem oberwał...

p47

2022-02-10, 11:59
Po h*j on ta kamera za pociagiem polecial? Wszystko co najlepsze ominal. To nie gta ze wsiadl i pojechal.

wezu69

2022-02-10, 17:06
W sumie to nie ma po co hamować. Wystarczy że kamerzysta rzuci do maszynisty "mam to nagrane" a reszte wyjaśni się korespondencyjnie.

Wiesiek123

2022-02-10, 17:37
MrFalken napisał/a:

analiza poklatkowa wykazała, że "czarna łapa" pojawia się na torze dopiero za pierwszym kołem i przed drugim się chowa. Więc zrobił nas w wuja podwójnie.
Nie wiem, czy głupota, czy perfekcja - za gnojka ograniczałem się do podkładania pod koła pociągu monet, wożenia się na bocznych drabinkach wolno jadących towarowych i ewentualnie skakania między dachami, co już było szczytem kaskaderstwa. Ale to groziło tylko oberwaniem po nogach solnym śrutem, - a nie oberwaniem głowy.
Dużo później chłopaki na wiosce pokazali mi natomiast inną diabelską zabawę wakacyjną- napełniali małe worki gnojówką, po czym ciskali tymi workami w otwarte okna przeładowanych pociągów, które nad morze cisnęły. I miały przed sobą jeszcze 10 godzin jazdy. Cóż, nie zazdroszczę nikomu, kto musiał w tym smrodzie połączonym z upałem kontynuować podróż przez kolejne 10 h. A jak jeszcze tym worem oberwał...



Za te worki z gnojówką duży Browar



8-)

zonkollo

2022-02-10, 18:00
MrFalken napisał/a:

analiza poklatkowa wykazała, że "czarna łapa" pojawia się na torze dopiero za pierwszym kołem i przed drugim się chowa. Więc zrobił nas w wuja podwójnie.
Nie wiem, czy głupota, czy perfekcja - za gnojka ograniczałem się do podkładania pod koła pociągu monet, wożenia się na bocznych drabinkach wolno jadących towarowych i ewentualnie skakania między dachami, co już było szczytem kaskaderstwa. Ale to groziło tylko oberwaniem po nogach solnym śrutem, - a nie oberwaniem głowy.
Dużo później chłopaki na wiosce pokazali mi natomiast inną diabelską zabawę wakacyjną- napełniali małe worki gnojówką, po czym ciskali tymi workami w otwarte okna przeładowanych pociągów, które nad morze cisnęły. I miały przed sobą jeszcze 10 godzin jazdy. Cóż, nie zazdroszczę nikomu, kto musiał w tym smrodzie połączonym z upałem kontynuować podróż przez kolejne 10 h. A jak jeszcze tym worem oberwał...



bongman to ty?

JednorękiBandyta

2022-02-10, 23:50
kubol napisał/a:

To chyba jednak nie byla proba samobojcza, a raczej zabawa w chowanego/ berka czy inne ch*jstwo. Podejzewam ze chlopina przezyl i ma sie dobrze.



Tak a między 15-17 sekundą bawi się dalej w fikołki pod pociągiem :D przyjrzyj się jak się turla pod wagonami