18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosto i wydajnie

~Velture • 2022-08-06, 15:50
Pewnie jakiś sadolowy "Jestę eskpertę" się wypowie czy to szczury czy myszy ale bez względu na typ gryzonia to pułapka fajna aby dzieci w afryce głodne nie chodziły :amused:


psotna_cipka

2022-08-06, 19:38
A później wszystkie do gara i potrawka gotowa. Vietnam restaurant zaprasza. :lol:

Marcin360360

2022-08-06, 19:45
Ja tam wolę by dzieci w Afryce się nie rodziły niż mają umierać z głodu przez własnych rodziców ktorzy są za glupi na to by zarobić na jedzenie.

kooloo

2022-08-06, 19:45
jak tuskowa propaganda

jubilereq

2022-08-06, 20:33
Polaczki grające/wierzące w wygraną w Lotto !

zwierzak30

2022-08-06, 20:34
Pradziadek opowiadał mi.Jak to na Podlasiu dawno temu napie**alali się z plagą szczurów,co nawiedzały ich na wiochach.Znajdowali gniazdo,wybierali samce,oślepiali i paśli w niewoli. A czym paśli.
Oślepione samce hodowali w odosobnieniu, karmiąc szczurzym mięsem,dopieralając specjalny dodatek przeznaczony dla opasów(na masę).Po 3-4 miesiącach taki szczurek mógł nabrać nawet do 3kg.Jak już naj***ł masy i przyszedł czas na wolność.Tydzień go głodzili.Na samej wodzie i tylko dla zapachu trochę mięska szczurzego.Tak dla utrwalenia.
Co się działo po wypuszczeniu to już dziadek nie mówił bo byłem według niego za mały.
Mama za to opowiadała że podczas zimy to dziennie wóz konny z całej wioski na pola wywoził sołtys.Żeby jakiejś zarazy nie było.

Dzisiaj

2022-08-06, 20:37
Juz tlumacze :

To sa jakies j***ne hodowlane szczury, takich filmikow na jewtubie - gdzie koles robi "pułapke" gdzie w pojemniku jest wycieta dziura a szczury/myszy setkami wpie**alaja sie do srodka. Zeby szczur wj***l sie do pułapki - najpierw musi ostroznie obadac teren. Czasem trzeba szczura przyzwyczajac do pułapki - napelniajac zarciem a po tygodniu dopiero uaktywnic pułapke.

Sa szczury, ktore potrafia uzywac patyczka by rozbroic pułapke.

Szczury potrafia spokojnie przegryzc sie przez plastik czy nawet drewniana deske.

Nie wierzcie we wszystko co widzicie w internetach :) Ponizej kilka milusinskich, ktore calkiem niedowno ukatrupilem :D







hasfar

2022-08-06, 21:30
Dzisiaj napisał/a:

Juz tlumacze :
To sa jakies j***ne hodowlane szczury, takich filmikow na jewtubie - gdzie koles robi "pułapke" gdzie w pojemniku jest wycieta dziura a szczury/myszy setkami wpie**alaja sie do srodka. Zeby szczur wj***l sie do pułapki - najpierw musi ostroznie obadac teren. Czasem trzeba szczura przyzwyczajac do pułapki - napelniajac zarciem a po tygodniu dopiero uaktywnic pułapke.
Sa szczury, ktore potrafia uzywac patyczka by rozbroic pułapke.
Szczury potrafia spokojnie przegryzc sie przez plastik czy nawet drewniana deske.
Nie wierzcie we wszystko co widzicie w internetach Ponizej kilka milusinskich, ktore calkiem niedowno ukatrupilem



Dzisiaj ma rację - dzikie szczury tak się nie zachowują.
Te na filmiku, to są szczury hodowlane i ktoś o nie dba, po to żeby nagrywać filmiki.
One "wiedzą", że taka "pułapka" jest bezpieczna, bo niedługo ktoś je przeniesie gdzie indziej i na spokojnie pałaszują ziarno z dna wiaderka.
Co nie zmienia faktu, że taka pułapka bywa skuteczna - tylko należy użyć wysokiego pojemnika i napełnić go nieco wodą - chodzi o to, żeby szczur w tej wodzie pływał i nie mógł łapkami odbić się od dna.

luxpiotr

2022-08-06, 23:11
Ja pierdziele, wiadro za małe na te małe skurczybyki. Więcej ich matka nie miała? :sloik:

Janko

2022-08-07, 00:22
Nie k***a ślimaki chyba

Wiewór

2022-08-08, 14:40
W chińskim barze jutro mielony w promocji

Arachnid

2022-08-10, 12:58
woytasw napisał/a:

A pod spodem jakaś frezarko-rozdrabniarka....



Wystarczy woda.