18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Un_Nem

2014-12-15, 20:03
@upupupupup wy wszystkie ch*je rasistowskie. a co jak ktos nie ma jednej reki?

:P

Defetysta

2014-12-15, 20:44
@up jak nie ma jednej to ma drugą. tyle w temacie

a pomysł praktyczny dla kogoś kto na prawdę nie umie złapać wtyczki i wyciągnąć. Najlepsze w tym jest to że taka wtyczka będzie kosztowała 2x tyle co zwykła :D

Ko...........on

2014-12-15, 20:50
Tak się zarabia na ludzkiej głupocie mówicie? To zobaczcie jaki ktoś jest mądry i widzi jacy są ludzie głupi. Pytanie retoryczne. Dlaczego wy nic nie wymyślicie?

Seraff

2014-12-15, 20:50
A ja bym k***a chciał taką wtyczkę, bo wygoda. A dla wszystkich narzekających, że robimy się zbyt leniwi - po ch*j wam otwieracz do piwa? Przecież o kamień sobie możesz otworzyć. A dużo ich w swojej jaskini masz, skoro każde udogodnienie z miejsca odrzucasz.

KlinikaAborcyjna

2014-12-15, 20:56
up
k***a matołki jedne, żaden z was nie pomyślał że to udogodnienie dobre dla ludzi kalekich np: bez ręki, bez palców, po wylewie itd.

Bartzu napisał/a:

bo ciężko przytrzymać drugą ręka



no ciężko, zwłaszcza jak ktoś jej nie ma

heinzzz

2014-12-15, 20:58
kątowa wtyczka. Jak ją wyjąć ciągnąc za kabel :)

motoguru

2014-12-15, 21:06
Defetysta napisał/a:

a pomysł praktyczny dla kogoś kto na prawdę nie umie złapać wtyczki i wyciągnąć. Najlepsze w tym jest to że taka wtyczka będzie kosztowała 2x tyle co zwykła



Czyli ze złotówkę?

Ogólnie z tego co kojarzę to Polski "wynalazek" i zdobył dużo nagród "innowacyjności". Ot problemy pierwszego świata...

BigDaddyD

2014-12-15, 21:12
Tak w ogóle to jest o ile pamiętam Polski patent, który zajął pierwsze miejsce na jakichś targach technologicznych, czy jakoś tak, nie chce mi się szukać.

Machol

2014-12-15, 21:18
Nie wiem jak tym mistrzom którzy to wymyślili wytłumaczyć, ale jak im wypie**ala gniazdko ze ściany przy wyciąganiu wtyczki... To są takie dwie śrubki, co reguluje się nacisk obejm które trzymają gniazdko w otworze...

PanAndrzej

2014-12-15, 21:26
No faktycznie k***a rewolucja....

jbone

2014-12-15, 21:35
no właśnie....małe dziecko nie ma tyle sił by wyciągnąć taka wtyczkę a le teraz naciśnie guzik i voila

Dezeus

2014-12-15, 21:38
Bardzo fajny patent. Do tego Polski.

PatrolZG

2014-12-15, 22:40
Jak wtyczka jest dobrze zamontowana, to ni ch*juja nie wyskoczy.

Ale pomysł jest dobry. Widziałem małą falę hejtu, ale na takiej zasadzie marudy jedne to każdy pomysł jest głupi. Na ch*j jechać samochodem, jak można sobie iść ? Na ch*j komuś wkrętarka akumulatorowa, jak można ręką śrubę wkręcić ? Itp itd.
Wtyczka ułatwia wyjęcie ? Ułatwia, to na ch*j jeden z drugim marudzicie ?

A ja bym dołożył jeszcze możliwość lekkiej rotacji wyjścia kabla z wtyczki. Bo często jeden na drugi nachodzi i nie ma jak do listwy podpiąć, kąt 90 stopni w zupełności by wystaczył.

kalium

2014-12-15, 22:46
Bonguś - dla inwalidy z jedną ręką? Ciekawy tylko jestem, czy obecnie montowane "gniazdka" wytrzymają taki "wypychacz". ;)

ffuunnkkyy

2014-12-15, 23:28
A ja życzę pomysłodawcom powodzenia.
Pomysł z cyklu takie małe a cieszy

piwko leci