18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosta nauka zachowania na drodze

Pantilion • 2024-01-07, 17:02


Skoro nie można inaczej :)

Janko

2024-01-07, 17:06
I ch*j wie o co chodzi

Pantilion

2024-01-07, 17:45
Janko napisał/a:

I ch*j wie o co chodzi



Z tego co przed chwilą wyczytałem to gość, który dostał w papę myślał dobrze, bo chciał zj***ć ludzi blokujących (zawracających i cofających) przy korytarzu życia. Niestety w ten sposób sam blokował przejazd dla karetki stając przed maską samochodów, których kierowcy są debilami. No i koniec końców naraził się kierowcy VW za niewybredne słowa o jego matce :-D

Mietek7567

2024-01-07, 18:06
Pantilion napisał/a:

Z tego co przed chwilą wyczytałem to gość, który dostał w papę myślał dobrze, bo chciał zj***ć ludzi blokujących (zawracających i cofających) przy korytarzu życia. Niestety w ten sposób sam blokował przejazd dla karetki stając przed maską samochodów, których kierowcy są debilami. No i koniec końców naraził się kierowcy VW za niewybredne słowa o jego matce



Z tego co mi wiadomo to korek ni był wynikiem wypadku tylko tego ,że było ślisko.

psotny_fiutek

2024-01-07, 18:14
skoniek6661 napisał/a:

A kierowca VW to Ukrainiec .



Ukrainiec to był wczoraj w twojej dupie....

A na filmie to Polak Polaka wyjaśnił.

KtM

2024-01-07, 18:28
psotny_fiutek napisał/a:

Ukrainiec to był wczoraj w twojej dupie....



A ty co się tak spiąłeś jak o Ukraińcu napisał ! Może sam sp***oliłeś do Polski przed mateczką rasiją i tu kozaka strugasz. To uważaj, bo znajdzie się kilku Polaków, którzy pomogą ci szybciutko wrócić i lepiej pilnuj swojego tyłka.

betoon

2024-01-07, 18:30
tiktokow zes sie naogladal pedale i tu wrzucasz teraz...

psotny_fiutek

2024-01-07, 18:43
KtM napisał/a:

A ty co się tak spiąłeś jak o Ukraińcu napisał ! Może sam sp***oliłeś do Polski przed mateczką rasiją i tu kozaka strugasz. To uważaj, bo znajdzie się kilku Polaków, którzy pomogą ci szybciutko wrócić i lepiej pilnuj swojego tyłka.



Mówisz kmiocie do Polaka Narodowca. Tak samo gardze ruskimi jak i ukrami czyli zbiorczo kacapami. Więc się ode mnie odpie**ol frajerze, wielbicielu jak widać po wpisie banderowskich ku*asów.

shoe5maker

2024-01-07, 18:44
KtM napisał/a:

A ty co się tak spiąłeś jak o Ukraińcu napisał ! Może sam sp***oliłeś do Polski przed mateczką rasiją i tu kozaka strugasz. To uważaj, bo znajdzie się kilku Polaków, którzy pomogą ci szybciutko wrócić i lepiej pilnuj swojego tyłka.



Jeden broni Ukraińców, a drugi widzi wszędzie Ukraińców, a w sumie jeden i drugi ma zryty łeb.

KtM

2024-01-07, 18:50
psotny_fiutek napisał/a:

Mówisz kmiocie do Polaka Narodowca. Tak samo gardze ruskimi jak i ukrami czyli zbiorczo kacapami. Więc się ode mnie odpie**ol frajerze, wielbicielu jak widać po wpisie banderowskich ku*asów.



To szanuj Nas Polaków a nie jeszcze Ukraińców w dupe wsadzasz. Ty narodowcu pajacowaty…

kalim90

2024-01-07, 18:52
Człowiek życiem doj***ny i odpie**ala...

mazga50

2024-01-07, 19:09
@up
Dziewczyny, , nie drapcie się...