18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosiaczki i broń ..

~McSadol • 2022-01-08, 12:41
... paluszek i "nóżka" ...


Perhydrol

2022-01-08, 18:47
Lobo24 napisał/a:

Jakiej oni amunicji używają, że przez takie coś przeszło? Dum Dum?



Amunicja dum dum jest stworzona właśnie po to aby nie przeszła.

XayetunoU

2022-01-08, 19:46
pewnie nawet nie poczula

Kriski

2022-01-08, 20:45
MarekJarek1 napisał/a:

Może w Polsce trochę trudniej o broń ale przy najmniej każdy, kto ją ma, potrafi się nią posługiwać.
A tu widzimy j***nego spaślaka, który ch*j wie, co chce z tym Glockiem zrobić.
Dobrze, że pocisk utknął w tym czerwonym wielorybie i nie zrobił więcej szkód.



Gratuluję wzroku, możesz jeszcze podać jaki model glocka to jest? i czy na pewno glock a nie na przykład CZ P10M czy także bez kurkowy AREX Delta czy może ot po prostu dla Ciebie każdy pistolet to glock? Serio ciekawi mnie to.

BambiPMT

2022-01-09, 09:32
Ja pie**ole. W kraju, gdzie się broń na 1sze urodziny dostaje jakaś c**a nie wie jak się jej używa.

mazga50

2022-01-09, 15:29
Heliar napisał/a:

A sprawca zwiał



Gunsmith = rusznikarz.
Locha przytargała pistolet z zacięciem, a "dupa nie rusznikarz" jej to zacięcie szybko usunął.

MarekJarek1

2022-01-09, 15:37
Kriski napisał/a:

Gratuluję wzroku, możesz jeszcze podać jaki model glocka to jest? i czy na pewno glock a nie na przykład CZ P10M czy także bez kurkowy AREX Delta czy może ot po prostu dla Ciebie każdy pistolet to glock? Serio ciekawi mnie to.



Cz-ki, które mam, dostawałem zawsze w walizkach dość charakterystycznych dla CZ - takich mocno kanciastych.
Glock także ma swoje walizki i też są dość rozpoznawalne - właśnie takie owalne, jak widać na filmie.
O AREXach się nie wypowiadam. Nigdy nie miałem.


SadisticowySoldier

2022-01-10, 00:44
Jeżeli dostała to dobrze tłuszczjej zatamował rane że nie krwawi ;) weszło jak w sadło masło. Nawet nie widać po tej maciorze żeby ją coś bolało czyli poszło bokiem obok tego swerunku ;)

Kriski

2022-01-10, 01:06
MarekJarek1 napisał/a:

Cz-ki, które mam, dostawałem zawsze w walizkach dość charakterystycznych dla CZ - takich mocno kanciastych.
Glock także ma swoje walizki i też są dość rozpoznawalne - właśnie takie owalne, jak widać na filmie.
O AREXach się nie wypowiadam. Nigdy nie miałem.



No nie no po walizce? Mój sig 226 miał takie plastikowe pudełko, jak na śniadanie, także obecny HS w takiej ładnej walizce jest, owalnej.
Do tego możesz sobie zamówić wedle upodobania.

MarekJarek1

2022-01-10, 17:54
Kriski napisał/a:

No nie no po walizce? Mój sig 226 miał takie plastikowe pudełko, jak na śniadanie, także obecny HS w takiej ładnej walizce jest, owalnej.
Do tego możesz sobie zamówić wedle upodobania.



No widzisz, CZ-ki w kwadratowych, Alfa Proj w kwadratowej, Browning w kwadratowej a Glock w owalnej, to się potem wszędzie Glocki widzi w takich walizeczkach ;)

BTW
Pozdrawiam kolegę uzbrojonego!