18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prośba o wybaczenie

phrontch • 2020-06-02, 11:55
Grupa białych lemingów prosi murzynów o przebaczenie i przeprasza za biały kolor skóry




Spar1988

2020-06-02, 21:34
majkelson napisał/a:

Rozumiem ból dupy, ale zobaczcie, że czarna część emocjonalnie (zresztą jak zawsze) podchodzi do tego.
Jest problem z nimi w USA. Kumpel, który tam mieszka sporo czasu mówi, że tak naprawdę z 10% tego społeczeństwa to totalne patusy, ale większość to normalni ludzie. Tylko wykluczeni przez tych najgłośniejszych. Nie zapominajcie o historii.
Jakby nie upadek ZSRR, to pewnie dalej bylibyśmy rusyfikowanym narodem i podobnie wk***ialibyśmy się.
Zresztą, co ja tu pie**ole do stulejarzy



Tato a Marcin powiedział. Kolega , kolegi opowiadał. k***a człowieku niech Ci będzie że 10% to totalne patusy ale kolejne 70% to j***ne zawszone lenie, na które jebiesz żeby siedział na beneficie i płodził takie same lenie. Kolejne 10% to tacy co są w pracy co naciskają guzik i do niczego więcej się nie nadaja, plus w korpo wygadani i nauczeni czegoś jak małpa. Ostatnie 10% niech będzie że kumate, ale to tylko na filmach z Hollywood widziałem. Chłopie jest 80lat po wojnie a oni dalej mieszkają w domkach z gówna, nikt mi nie wmówi że to przez kolonie.

aluprof

2020-06-03, 02:21
NIestety,leming zawiódł moją wiarę w jego szczerą chęć pojednania z przedstawicielem naczelnych. Czarna pałka była na wyciągnięcie ręki,a poza tym i tak już klęczał...i co teraz sobie pomyślą czarni bracia z Hameryki?

przedwczoraj

2020-06-03, 10:41
Nawet nie bede na to patrzec.

DonKutassinio

2020-06-03, 14:35
Wszystko, nawet sranie na klatę jestem w stanie sobie wyobrazić, ale takie coś?
k***a jeśli to trafi do nas to się powieszę, poważnie.

untar

2020-06-03, 20:30
tak dla odmiany tym razem afroamerykanie powinni wywieźć statkami te białe p*zdeczki na Antarktydę :szydera: to by była sprawiedliwość historyczna

Koniczek

2020-06-21, 10:02
Co to się odpie**ala w głowach tych ludzi...?