18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Propagowanie Komunizmu legalne na "fejsie".

Ko...........ps • 2015-03-04, 15:55
Tak sobie przeglądam tego popularnego "fejsa" i znalazłem pewną stronę "Komunistyczna Młodzież Polski". Ewidentne propagowanie systemu totalitarnego, które jak wiemy jest zakazane przez polskie prawo. Tak więc zgłosiłem tą stronę i w odpowiedzi dostałem że ta strona nie zawiera szkodliwych tresci. No cóż... :homer: Hmmm, a spróbuj napisać cos na ciepłych to Cie zbanują na 500 lat. Tak się tylko chciałem się z wami tym podzielić drodzy sadole. Pozdrawiam.

Kaosu

2015-03-04, 16:02
I dobrze że są, co jest złego w komunizmie? To, że wielu chorych pojebów jak Stalin, Pol Pot czy Mao sobie nim mordę wycierało rządząc krajem na swój wypaczony sposób?

Dopiero co temat o tym napisałem. Szkalowanie ludzi, którzy zamiast utopii prawicowej która nigdy nie istniała o nazwie "nieograniczony wolny ryneg" wolą inną, która też nigdy na świecie nie istniała to głupota.

Jak tam będą morderców chwalić to inna sprawa, ale za preferencję w utopii karać?

oc...........an

2015-03-04, 16:04
Fascynujące.
A teraz przeczytaj to: http://prawo.rp.pl/artykul/886671.html

Na dodatek przypominam, że Komunizm nigdy nie będzie zakazany w Polsce, czy Unii, ponieważ nasz główny partner handlowy to Chiny, które mają ustrój komunistyczny. Komunizm będzie można zakazać, kiedy go nie będzie na świecie, a jako, że obecnie trochę krajów nadal jest komuchami, to nie wolno tego ustroju czy symboliki zabraniać, żeby nie niszczyć sobie z nimi stosunków.

el...........wy

2015-03-04, 17:24
Tak, propagowanie komunizmu, na fanpejdżu, który ma 1000 polubień oddaje skalę tego zagrożenia.
To już kibice legii warszawa bardziej propagują nazizm, bo na ich sektorówce "white legion" jest wilczy hak, a co mądrzejszy to czasem przyniesie flagę III Rzeszy.

Gardzę sp***olinami, które w XXI wieku jarają się komunizmem w nie mniejszym stopniu co nazi-sp***olinami, ale internet jest pełny takich rzeczy, więc nei iwem o co ty się srasz. Chcesz wolności? To daj tym zjebom też się wyszumieć w sieci.
Ale nie no, lepiej zgłosić, bo k***a komuna wróci :amused:

Kaosu

2015-03-04, 18:08
elBiaauawy napisał/a:

Gardzę sp***olinami, które w XXI wieku jarają się komunizmem w nie mniejszym stopniu co nazi-sp***olinami


Komunizm to między innymi równe prawo do każdej kobitki, "według potrzeb" i to na całym świecie, edytuj posta lepiej :amused:
Ci którzy by go chcieli wprowadzać - zgoda, debile, ale ideologię szanuj bo to najwyższy stopień rozwoju społeczeństwa kiedyś będzie #wierzę

A nazi do pieca, tak jest.

el...........wy

2015-03-04, 18:33
Komunizm uderza w naturalne prawa jednostki, zatem jest sprzeczny z naturą w tylu aspektach, że należy doczepić lemiesz do czołgu i zaorać go czołgiem.

Kaosu

2015-03-04, 19:30
Temat rzeka, nie będę o tym w klopie gadał

el...........wy

2015-03-04, 19:37
No, szkoda sensu

Luqas95

2015-04-16, 23:38
Kaosu napisał/a:


Komunizm to między innymi równe prawo do każdej kobitki, "według potrzeb" i to na całym świecie, edytuj posta lepiej :amused:
Ci którzy by go chcieli wprowadzać - zgoda, debile, ale ideologię szanuj bo to najwyższy stopień rozwoju społeczeństwa kiedyś będzie #wierzę

A nazi do pieca, tak jest.


Ja mam lepszy system a się nazywa niewolnictwo ty jesteś zarządcą niew2olników a reszta niewolnikami wtedy możesz j***ć każdsą swoją niewolnice.