18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Propaganda na JoeMonsterze

kasztanek • 2013-07-01, 15:01
Przeglądam sobie właśnie Joe Monsterka i oto jaki zastałem tak widok. Temat artykułu - Co cię wkurza, gdy mieszkasz w mieście.

Widać propolski serwis rozrywkowy :-? :kupa:


Pater patriae

2013-07-01, 22:13
Presty napisał/a:

zniszczenie budynku to jedno.

Ale pięc piw pod debilnym podpisem SubZerA świadczy o świadomości i wykształceniu użytkowników tego portalu.
Co macie prostaki do Unii? Ja wiem, że nie wiecie, co to autostrada np, ale chodnik w Waszej wsi za co zbudowany? A karetkę w gminie kupił proboszcz czy wszechpolacy? A szwagier dzięki komu na zmywaku w Anglii stoi i dutki do domu przysyła i golfa se kupił? Itd, ale trzeba sie uczyć i ROZUMIEĆ media (a nie Joe Monstera jedynie), żeby takie rzeczy wiedzieć...



k***a, już myślałem, że na sadolu nie ma debili hołubiących UE.
"(nie)Wykształcony użytkowniku tego portalu":
- sprawdź sobie co to jest strefa Schengen i czy trzeba być w UE, aby do niej należeć,
- sprawdź co to jest Europejski Obszar Gospodarczy i czy trzeba być w UE, aby do niej należeć,
- sprawdź sobie ile Polska musi bulić do UE,
- sprawdź ile Polska traci na różnych limitach i zakazach narzuconych przez UE
- sprawdź sobie co to jest traktat lizboński i które prawo jest ważniejsze, polskie czy unijne,
- sprawdź ile się wydaje na pensje i premie dla przeróżnych urzędników, którzy wnioskują o te dotacje,

a potem czytaj komentarze różnych impotentów intelektualnych, którzy się podniecają nowym chodnikiem i wal się w czoło z niedowierzania.

Tak, tak, wiem, że lepiej się żyje w słodkiej niewiedzy, a najlepiej jeszcze jak w TV powiedzą, że Tusk przywiózł nam 300 miliardów...

Pan_Generał

2013-07-02, 00:09
Przecież na joemonter siedzą same lewackie k***y :lol:

stalowyszczur

2013-07-02, 00:23
Wandalizm, ale dzial glupie napisy to chyba jakas podprogowa antypolska propaganda ;) .

Ale zeby do watku na poziomie sie wlacze tez...

Unia Europejska to jak najbardziej prawidlowy pomysl. Jako poszczegolne kraje nie jestesmy w stanie konkurowac z US i ich pejsatymi nadzorcami i Chinczykami, ktorych jest po prostu wiecej i zamiataja nas jesli chodzi o koszty sily roboczej. Musimy posiadac wewnetrzny rynek konkurencyjny do powyzszych.

Ale faktem jest ze dzisiejsza unia europejska to po prostu chora inicjatywa sterowana przez szwabow, ktorzy po II wojnie swiatowej dostali karty do reki od Amerykanow by stworzyc jak najsilniejszy bufor do ruskich.
Niestety, historia dotyczaca ostatnich 80 lat jest bardzo przeklamywana. Nie mowi sie o niewygodnych faktach... jak na przyklad: Niemcy rozpetali pieniadze dzieki pozyczkom z Wall Street (ale rowniez dzieki technologiom od Standard Oil i GM). Amerykanscy zydzi zorganizowali wszystko bo wiedzieli, ze zaplata bedzie wlasny upragniony kraj. Po wojnie US rozstawili sie w polowie krajow Europy zachodniej. Reszte znamy...

piroman88

2013-07-02, 00:28
tak wiele głupich napisów napie**alają na ścianach ale na joe pokazali akurat taki.. no to jest na 100% przypadek

Imper3838

2013-07-02, 00:44
To się nazywa mieć mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie, że ktoś widzi jaka jest naprawdę unia, ale z drugiej to akt wandalizmu.

Loaloa

2013-07-02, 00:48
Humor prezentowany na JM uważam za stęchły, ale z komentarzem do tego zdjęcia zgadzam się całkowicie. Jeśli uważacie, że bazgranie po murach takich obrzydlistw to patriotyzm, to jesteście dobrze wiecie czym. Oczywiście istnieje możliwość, że ten napis ktoś zrobił na elewacji swojego domu. Wolno mu, ale nie zmienia to faktu, ze jest kretynem.

La...........vo

2013-07-02, 01:08
Widzę, że na tym portalu jakakolwiek krytyka cebulactwa, debilizmu i prostactwa automatycznie szufladkowana jest jako lewactwo...

Weźcie koło, pie**olnijcie się w czoło. Najlepiej mocno.

A za niszczenie przyzwoicie wyglądającego budynku ku*as w dupsko.

dagins

2013-07-02, 01:12
stalowyszczur,
Jako poszczególne kraje możemy jak najbardziej konkurować z resztą świata pod warunkiem, że rządy nie będą blokować handlu między państwami europejskimi, swobodnego przemieszczania się obywateli i zniesiony zostanie socjalizm. Niestety, żeby osiągnąć to ostatnie najpierw musimy opaść na muliste dno, do którego jeszcze mamy daleko.

r3gnol29

2013-07-02, 01:33
Pater patriae napisał/a:

Napis w porządku, ale jeżeli to nie jest na własnym budynku, to autorowi należałby się wpie**ol za niszczenie cudzej własności prywatnej.



No chyba, że to dom muslimskich homoseksualistów, propagujących model rodziny 2+meeeee, to nie widzę problemu.

jo...........rr

2013-07-02, 02:30
a to przypadkiem nie jest jakas synagoga albo jakis inny ciapacki chlam??

ukcioo

2013-07-02, 08:45
joe monster to jakas lewacka strona? dlaczego "jeszcze Polska nie zginęłą" to głupi napis? ja pie**ole :shock:

JURIJ_77

2013-07-02, 09:04
Cytat:

joe monster to jakas lewacka strona? dlaczego "jeszcze Polska nie zginęłą" to głupi napis? ja pie**ole



ja pie**ole - nie treść napisu jest głupia, ale sam fakt jego wykonania - jak ktoś wyżej napisał - zamiast mazać po ścianach, niech idą walczyć o swoje w legalny sposób - bo jeżeli jest to budynek administracji na przykład, będzie trzeba zapłacić za usunięcie mazideł ze ściany, a zapłacimy my wszyscy. Jeżeli prywatny dom - co chłop zawinił (jeżeli nie jest dziennikarzem GW), że mu tak szpecą ścianą wybudowaną za jego ciężko zarobione pieniądze. A jeżeli to miejsce modlitw mazlimów - eeeee to niech tak zostanie.

prof. Matolewicz

2013-07-02, 10:56
k***a już nawet portale rozrywkowe dzielą się na lewackie i prawackie... równo się wam w główkach pie**oli

kawkaman

2013-07-02, 11:03
unia to taki twór żeby pozadłużać najbiedniejsze kraje a potem jak nie ma za co spłacać to będziecie nam dawać dupy(w domyśle). ch*j nam z tych dróg, ch*j nam z tych pieniędzy, jest coraz gorzej więcej wydajemy jak zarabiamy, i mówię wam wszyscy obudzimy się z ch*jem w dupie.

fejzez

2013-07-02, 18:20
nic nowego, u mnie to samo k***a nowa ładna elewacja za parę dni jakiś zjeb musiał pie**olnąć napis jakieś zj***nej drużyny ale mało tego nie jebnął sprejem tylko k***a farbą i pędzlem :facepalm: