18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Propaganda dla ciapatych

k0st4 • 2013-06-01, 01:05
Propaganda zaczęła się jakiś czas temu i omija nasze uszy szerokim łukiem. Materiał skierowany do konkretnych odbiorców szukających nowego domu. Nope. Not today.


To wszystko bardzo łechta , ale większość Polaków widzi na codzień co jest grane :)

PS. Jesteśmy na 6 miejscu w kolejce ;)

abdul

2013-06-01, 20:14
wizy im zrobic i nie wpuszczac scierwa. w ameryce sie sprawdzilo

LICH0

2013-06-01, 20:22
k0st4 napisał/a:

Youtube : CNN, What In The World: Poland
Polacy , szanowni Sadole i nawet Wy; hejterzy - pośród Odry i Bugu ,z nad Wisły i Łyny , łączcie się , nadeszła wasza chwila. Hejtujcie i sprawiajcie by ciapackie kmiecie nie spoglądali w tę stronę. Siejcie komentarz w tym i następnych filmach. W Świat trzeba posłać Polskość , by wrogowie wiedzieli gdzie się nie wpie**alać. Żeby za wczasu wiedzieli, że będą żałować. Amen.

PS. Piszę serio i bez trollingu. Całe życie jakieś anonimowe typy wmawiają nam "polaczków" i przedstawiają niektóre nasze cechy jako negatyw.
SAPERE AUDE Bracia :)




Semper fidelis bracie Polaku!
sieneny, ejbisi tefałeny to wszystko tuby propagandowe i nie ma co brać ich za kompendium wiedzy.

abdul napisał/a:

wizy im zrobic i nie wpuszczac scierwa. w ameryce sie sprawdzilo



A Boston to co?

Presty

2013-06-01, 20:25
Translator to zna (BTW, fajnie że i tak nas tam przewidują):

العربي اللعنة خارج

Czyli arabusy wypie**alać!

;P

ellsworth

2013-06-01, 20:56
k0st4 napisał/a:


To wszystko bardzo łechta , ale większość Polaków widzi na codzień co jest grane :)


Jednego słusznego o nas nie powiedzieli, że Polscy to najwięksi pesymiści w Europie. Polska w ciągu ostatnich 20 lat poczyniła GIGANTYCZNY skok cywilizacyjny, ale dla wielu defetystów choćby nie wiem jak dobrze było, oni zawsze będą widzieć wszystko w czarnych barwach, bo ktoś gdzieś pod jakimś względem ma lepiej. Zawsze tak będzie. Nie ma kraju mlekiem i miodem płynącym, ale jak porównać nas z innymi krajami postkomunistycznymi to wypadamy zdecydowanie najlepiej. Poniżej wykres, odzwierciedlający to co malkontentów boli najbardziej, czyli zarobki.

No ale cóż, to i tak nie przekona tych, dla których Polska jest synonimem wszystkiego co najgorsze i widzą tylko to co złe.




Oto wykres płacy minimalnej licząc wg. siły nabywczej. Jak widać wyraźnie dystansujemy wszystkie byłe kraje komunistyczne. Zwłaszcza różnica z Rumunią, czy nie ujętą na wykresie Ukrainą (gdzie minimalna wynosi ~100 euro) jako że są to kraje najarbdziej podobne nam rozmiarowo, a to jest jednym z najważniejszych czynników w przypadku reformy ustrojowej jaką przeszliśmy. Zupełnie inaczej, łatwiej, można dźwignąć malutki kraik gdzie jedna poważna inwestycja zagraniczna winduje PKB o kilka procent, a inaczej duży kraj, jak nasz.

abdul

2013-06-01, 20:58
Libertinus napisał/a:


A Boston to co?

boston co? boston to pewnie sciema, bo zdaje sie bylo cos o zwiazku zamachowcow z iranem, a ten, jak wiadomo, jest 4 producentem ropy naftowej na swiecie. do tego drugim producentem gazu. temat na czasie. chodzilo mi konkretnie o niewpuszczanie polactwa. nie notuje sie notorycznego pijanstwa, czy upuszczania dzieci na prog.

MatiLodz

2013-06-01, 20:59
Je.bać muslimów tak ich znienawidziłem ostanimi czasy ze juz moje odczucia sie nie zmienia. Jakby sie chwile zastanowic to dosc spor jest ich wsrod nas. budki z kebabami gyrosami i inne bary restauracje podajace tego typu jedzenie. w weekend nie ma takiej mozliwosci zeby idac do klubu gdziekolwiek np na piotrkowska w lodzi nie spotkac jakiegos ciapatego. wyobrazmy sobie ze bawimy sie w jakims klubie a nagle taki jeden odpala ladunek wybuchowy ktorym jest oblozony (roznego rodzaju gwozdzie srubki nakretki i inne metalowe przedmioty zeby zwiekszyc obrazenia) bo ktos tydzien temu obrazil jego srAllaha i jego religie. co wtedy?

Salvador

2013-06-01, 20:59
Przelicz sobie ile w 2000 roku kupiłbyś PB95 za średnią pensję a policz ile kupisz dziś.

abdul

2013-06-01, 21:03
Salvador napisał/a:

Przelicz sobie ile w 2000 roku kupiłbyś PB95 za średnią pensję a policz ile kupisz dziś.

ja posluguje sie jednym przelicznikiem - w 2k moglem kupic pake srednich fajek za 3zl i pol litra bolsa za 21. teraz moge kupic pake srednich za 11, a flache za 19. ktos chyba ma interes w oglupianiu spoleczenstwa.

Pan_Generał

2013-06-01, 21:15
abdul napisał/a:

boston co? boston to pewnie sciema, bo zdaje sie bylo cos o zwiazku zamachowcow z iranem, a ten, jak wiadomo, jest 4 producentem ropy naftowej na swiecie. do tego drugim producentem gazu. temat na czasie. chodzilo mi konkretnie o niewpuszczanie polactwa. nie notuje sie notorycznego pijanstwa, czy upuszczania dzieci na prog.



:homer:

Brak słów na to pie**olenie.

stalowyszczur

2013-06-01, 21:29
@up ktostam

Placa minimalna? No nie rob sobie k***a jaj.

abdul

2013-06-01, 21:44
Stryjek napisał/a:



:homer:

Brak słów na to pie**olenie.

to ja dalem ci piwo. ogarnij p*zde dzieciaku, bo krav maga to zydowska sztuka walki, a zdaje sie propsowanie takowej prawdziwemu polakowi nie przystoi.

!Timon

2013-06-01, 22:18
Biorą przykład z Polski czyli jak zmienić władzę tak żeby nic się nie zmieniło.

iHadToGo

2013-06-01, 23:29
abdul napisał/a:

to ja dalem ci piwo. ogarnij p*zde dzieciaku, bo krav maga to zydowska sztuka walki, a zdaje sie propsowanie takowej prawdziwemu polakowi nie przystoi.





k***a, masz nick abdul i jeszcze masz czelność coś mówić na tym forum?

sandal007

2013-06-02, 02:41
Nigdy muzlumanie nie przyjada do polski, bo musieli by tutaj pracowac. System socjalny w polsce nie jest przyjazny. Na zachodzie moga nie pracowac a i tak panstwo ich utrzymuje, w polsce z zasilku nie bylo by ich stac na zycie. Zreszta chyba bongman o tym pisal, tylko gimbusiarnia jak zwykle spamuje jakimis gownami, zeby piwa wylapac.