18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocje -100% na gry. Darmowe gry [zbiorczy]

~Velture • 2018-11-04, 09:49
W tym temacie będziemy się dzielić wiedzą o grach dostępnych za darmo w ramach różnych promocji oraz wydarzeń.

Często wiele firm rozdaje gry za darmo przez określony czas aby zyskać nowych graczy albo wypromować grę na potrzeby wychodzącej niedługo kolejnej odsłony tytułu.

Na pierwszy ogień leci tytuł AAA.

Destiny 2 za damski ch*j na zawsze do 18 listopada można zgarnąć.
https://eu.shop.battle.net/pl-pl/family/destiny-2

Wystarczy mieć/stworzyć konto battle.net
Zalogować się w programie i *PUF* macie darmową kopię destiny 2 na zawsze.

Promocja trwa do 18 listopada.

TB303

2018-11-04, 14:42

A tak serio, to nawet nie wiedziałem, że Destiny 2 jest na PC. Tym bardziej, że jedynka była wyłącznie na konsole.

~Velture

2018-11-04, 15:52
Słabsze od jedynki ale da się pograć.

~_Killa_

2018-11-05, 14:29
Co do tematu gier darmowych to często na stronie https://www.humblebundle.com/ jest do odebrania gra za darmo. Dużo fajnych tytułów można zgarnąć jeżeli się wchodzi i sprawdza oferty. Naprawdę polecam.

Wiewór

2018-11-05, 15:32
Destiny nie chcę nawet za darmo. Bleh.

Ja napie**alam teraz w RDR2 i podejrzewam, że przez 3 miechy żadna inna gra mnie od tego nie odciągnie.

~Angel

2018-11-05, 15:36
Abraxus napisał/a:

Ja napie**alam teraz w RDR2 i podejrzewam, że przez 3 miechy żadna inna gra mnie od tego nie odciągnie.



No to racja RDR2 chyba od ostatniego GTA to najlepsza gierka ostatnich lat. Podobno zakończenie jest sp***olone ale patataja się zajebiście.

Nak***iłem już 6 sztabek złota :lol:

Wiewór

2018-11-05, 15:39
Ja jak na razie mam kosę w każdym zakątku mapy... bounty na maksa.
Napie**alają mnie wszędzie gdzie się pokażę... To pewnie ma związek z moim stylem gry każdy kto krzywo na mnie spojrzy dostaje kulę w plecy :D
Sztabkę znalazłem jedną.

TB303

2018-11-05, 16:35
Angel napisał/a:

No to racja RDR2 chyba od ostatniego GTA to najlepsza gierka ostatnich lat.


Po GTA V powstał jeszcze Wiedźmin 3, więc tak nie do końca ;)

~Angel

2018-11-06, 08:09
Cytat:

Po GTA V powstał jeszcze Wiedźmin 3, więc tak nie do końca



Akurat w grach nie przepadam za magią i jakąś walką z potworami na czary mary więc Wiesiek, Skyrim ani God of war mnie nie zachwycają. Seria Assassins jest jeszcze dla mnie grami w których ilość jakiś potworków czy czary mary jest akceptowalna choć assiny stały się strasznie monotonne - ukadnij, zapoluj, zawieź itd... itd.. aż do zrzygania.

Mafia, Fry cry, Cod, Gta, Sniper, Assassins to typy gier które przyciągają moją uwage. Generalnie dla mnie w grze musi być otwarty świat a nie chodzenie jak po labiryncie jak było w Last of us czy Uncharted. Takie gry to dla mnie katorga i tylko klikanie przyciskami.

~Velture

2018-11-06, 10:07
Tak, a ja wam powiem że nie rozumiem tego całego fenomenu gry Wiedźmin. Grałem, przeszedłem.
Gra jest k***a nudna i 90% gry to cutscenki i pie**olenie o Chopinie.
Niepomijalne cutscenki...
Człowiek chce sobie pograć godzinkę a 55min slucha pie**olenia na przemian z zapie**alaniem naa koniu pol mapy...

Dla mnie wiedźmin to ch*jnia

https://store.steampowered.com/app/395170/DISTRAINT_Deluxe_Edition/?l=polish

Przez kilka dni za darmo na zawsze

Wiewór

2018-11-06, 11:03
Dla mnie GTA 5 było ch*jnią. Ogromna zajebista mapa pełna szczegółów na której kompletnie nie ma co robić. Ile można robić masowe ludobójstwo lub wlatywać samolotem w wieżowce? W końcu się nudzi.
W 4 długo bawiłem po fabule.
Bawiłem się w policjanta ganiającego dindusów, taksówkarza, kierowce karetki, strażaka. Było co robić. A w 5? Skończyłeś fabułę i nic do roboty. Online to jest porażką więc długo w to nie pograłem. Masa gimbów na autoaimie i godziny czekania w kolejce do gry.

Mi się Wiesiek bardzo podobał. Zwłaszcza fakt, że można było zerżnąć każdą czarodziejkę.

Polecam wszystkim jeszcze Detroit. To jest k***a mega gra.

~Velture

2018-11-06, 12:41
W gta5 mogłeś byc policjantem i taksowkarzem i strazakiem

~_Killa_

2018-11-07, 12:12
UWAGA! Niemożliwe! Ho!Ho! Steam postanowił zrobić wyprzedaż Specjalnie z okazji 100-lecia Polski! Czegoś takiego jeszcze nie było na steamie,w tle dodali Polską flage oraz znane tytuły Polskie oraz super gierki typu Ark na sale :D


~Angel

2018-11-08, 11:46
Wyczyściłem temat z waszego pie**olenia. Takie pogaduszki urządzajcie sobie w PW.

sa...........os

2018-11-08, 14:59
Na steamie za darmochę jest Life is Strange: Episode 1. Słyszałem same pozytywne opinie o tej grze, ale zastanawia mnie o co chodzi z tym epizodem 1.
Ktoś grał, ktoś wie z czym to się je? Czy jeden epizod to coś jak wersja demo i nie warto się wciągać (reszta jest już płatna, a chwilowo mam inne wydatki)?