18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja w dyskoncie

Al...........go • 2017-08-02, 21:35
Smutne ale prawdziwe. Naród, który dał się upodlić tak bardzo, że tratuje innych za karpia na promocji.


Al...........go

2017-08-03, 07:24
Velture napisał/a:

Kolejny jebiący Polaków temat, kolejne 5zł od Sorosa wpadło do kieszonki pedałka. Jeszcze kilka i kupisz sobie worek buraków aby poczuć się jak w rodzinnym gronie.



Po pierwsze nie złote tylko szekle, nie upadłbym tak nisko żeby za złotówki robić dla Pana Sorosa. Po drugie nie buraki tylko czosnek - po co mam worek polaków kupować. A po trzecie sam przyznałeś się do bycia lewakiem ze squota więc pedałem nie jestem ja. Miłego dnia chłopcze. :kloc:

janlew

2017-08-03, 09:20
Na zdjęciu jest żyd. Przecież to po nosie widać. Inna sprawa że czosnkowo-cebulowe plemię ostatnio zwykło się Polakami nazywać, a na marsze KODu i Obywateli RP, Polskie flagi przynoszą. Za obelgę biorą też gdy ktoś ich żydem nazwie, jakby było to równoważne z nazwaniem "ch*jem". Dziwni to "ludzie".

DużyKutas

2017-08-03, 10:03
krzyks napisał/a:



Znajdź jedną różnicę.... 8-)

Obrazek

Jesteś bardzo na czasie.. nic innego do głowy nie przychodzi, to jebniesz żeby jebnąć :homer:



Założył maskę aby kibonga nie było widać. Jedyna pasująca na niego maska.

szpajder

2017-08-03, 10:12
Ojkofobia kwitnie. Kiedyś margines, dziś z dumą prezentuje swój chory punkt widzenia.

modoc

2017-08-03, 10:58
Banujcie tych debili wrzucających swoje życiowe przygody. Ta strona schodzi na psy. To już poziom kwejka czy innnego debilstwa. Masz problem ze sobą to idz się utop i to nagraj i niech ktoś to wrzuci. I to będzie dobry materiał a nie takie gówno.

voidinfinity

2017-08-03, 11:32
Wszystkich który boli dupa informuje, że mam dla was zajebiste profilowe :krejzi:


czarnykun

2017-08-03, 11:40
Ajjjjj ale ten nasz naród dał sie upodlić za karpia! Same k***y, Janusze i chytre baby z Radomia, a niestety taka młoda inteligentna krew jak Ty, autorze, nie identyfikuje się już z nami.

Weź chłopie wyjdź z piwnicy do ludzi, pojedź może na jakiś koncert, a nie sraj memami, które jeśli kiedyś bywały zabawne to są to już zamierzchłe czasy. A jeśli jednak zdecydujesz sie zostać w swojej pracowni to zrób jakiś research, poszperaj trochę o naszych zachodnich sąsiadach czy skandynawskich to być może dojdzie do Ciebie, że nie jest z nami tak źle , że tam co prawda nie chodzą do lidla bić sie o promocje, ale wynika to z tego że zwyczajnie boją się wyjść z domu.

Janusze są i zawsze byli, ale dopiero teraz Janusz = naród a nie jeden z jego obywateli i minie ta moda jak każda.

Pozdrawiam serdecznie z parawanowego pałacu z Helu.

voidinfinity

2017-08-03, 13:06
@up

Zgadza się, dobre wzorce trzeba naśladować.

wszystkozajete1234

2017-08-03, 16:01
Wiecie kto wymyślił tą małpe-polaka?
Nasz współczesny wieszcz narodu


lklbl

2017-08-03, 16:02
Widzę, że coraz więcej żydków na tym portalu. Autor posta na nazwisko ma zapewne Bakicki albo Judkiewicz.

kevlarx

2017-08-03, 16:05
polaczki robaczki

__...........__

2017-08-03, 20:03
@up
Do zobaczenia za miesiąc.

Tarab85

2017-08-03, 21:16
Post faktycznie słaby. Ale ludzie podejrzewający, że Soros płaci za publikowanie postów na jakimś polskim portalu to jeszcze większa żenada :D