18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prokurator generalny Manili...

Halman • 2021-12-31, 16:44

naskakał się już wystarczająco w tym roku...

źródło

Quassar

2021-12-31, 16:52
Ma k***a płot i bramę na 2 metry i miejsce do skakania w ogrodzie, a idzie na dziką ulice gdzie każdy co chwile gdzieś się strzela... tym bardziej on ze swoją pozycją gdzie nie jednemu się naraził prowadzać sprawę przeciw kryminalnym jako prokurator.
Przez chwile za pewnie się poczuł na dzielnicy i to go zgubiło..
Ta chwila beztroskiej zabawy na ulicy. Gdzie walczy między sobą co najmniej 7 aktywnych karteli.

35i

2021-12-31, 17:30
No to sobie poskakał. Swoją drogą zastanawiam się co kieruje ludźmi, żeby zostali policjantami, prokuratorami, komornikami, po prostu nie ogarniam takiej mentalności. Dla mnie, to jest k***a za publiczne pieniądze. W wymiar sprawiedliwości już nie wierzę, kiedyś o tym pisałem.

tfujdiler

2021-12-31, 17:49
35i napisał/a:

No to sobie poskakał. Swoją drogą zastanawiam się co kieruje ludźmi, żeby zostali policjantami, prokuratorami, komornikami, po prostu nie ogarniam takie mentalności. Dla mnie, to jest k***a za publiczne pieniądze. W wymiar sprawiedliwości już nie wierzę, kiedyś o tym pisałem.



Gdyby nie było policjantow i prokuratorów, zapewne było by podobnie jak w Brazylii. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora nawet wśród psów są normalni ludzie. A to że ostatnimi czasy żeby zostać policjantem trzeba być sługusem i dupolizem później ślepo wykonywać rozkazy komendanta to inna kwestia. NIe wyobrażam sobie jaką trzeba być kórwą żeby być komornikiem ha tfuu

35i

2021-12-31, 17:54
tfujdiler napisał/a:

Gdyby nie było policjantow i prokuratorów, zapewne było by podobnie jak w Brazylii. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora nawet wśród psów są normalni ludzie. A to że ostatnimi czasy żeby zostać policjantem trzeba być sługusem i dupolizem później ślepo wykonywać rozkazy komendanta to inna kwestia. NIe wyobrażam sobie jaką trzeba być kórwą żeby być komornikiem ha tfuu



Ja niestety pamiętam jeszcze czasy milicji i ormo ( celowo małą literą), więc już jestem chyba genetycznie zmodyfikowany pod chwdp.

korowiow777

2021-12-31, 19:26
Bladź jak go kopie by wstał :)

Kurde26

2021-12-31, 19:44
Trzeba przyznać że ładna akcja. Na spokojnie, jeden strzał. Cała akcja 30 sekund. Musieli mieć dobry rekonesans. Jak na dziki kraj to szacun

radek225

2021-12-31, 20:19
tfujdiler napisał/a:

Gdyby nie było policjantow i prokuratorów, zapewne było by podobnie jak w Brazylii. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora nawet wśród psów są normalni ludzie. A to że ostatnimi czasy żeby zostać policjantem trzeba być sługusem i dupolizem później ślepo wykonywać rozkazy komendanta to inna kwestia. NIe wyobrażam sobie jaką trzeba być kórwą żeby być komornikiem ha tfuu



Jakby nie komornik, to swoje długi odbierałbyś w czarnym BMW z Oleksandrem i Saszą. Pomijając tworzone resorty, by Kim-Dzong-Kacz-Un miał gdzie swoich sługusów zatrudniać, to policjant, prokurator, sędzia, adwokat, komornik są niezbędni, by to społeczeństwo jakoś działało. Jakby nie policjant, to zabiliby cię w biały dzień, jak tu na filmie bo się komuś twoje airmaxy spodobały. Jakby nie prokurator to sądy byłyby przeciążone, bo wszystkim musiałby się sędzia zajmować. Sędzia to wiadomo - on jest tak naprawdę sądem, wydaje wyroki. Jakby nie adwokat, to gdyby cię bagiety złapały za kradzież lizaka, to kazaliby ci się przyznać do wszystkiego. Nawet, że to ty zabiłeś Papałę, mimo, że gdy on ginął, to ty na chleb mówiłeś wieszak. Komornik nie tylko wchodzi do domu, i zabiera ci laptopa, bo miałeś w dupie spłacanie rat. Albo nabrałeś kredyt we frankach na 30 lat licząc, że kurs franka nigdy nie skoczy do góry. Komornik wchodzi także na konto mendzie, co nie wypłaciła ci wypłaty, albo co ci zalega pieniądze i nie oddaje latami.

tfujdiler

2021-12-31, 21:49
radek225 napisał/a:

Jakby nie komornik, to swoje długi odbierałbyś w czarnym BMW z Oleksandrem i Saszą. Pomijając tworzone resorty, by Kim-Dzong-Kacz-Un miał gdzie swoich sługusów zatrudniać, to policjant, prokurator, sędzia, adwokat, komornik są niezbędni, by to społeczeństwo jakoś działało. Jakby nie policjant, to zabiliby cię w biały dzień, jak tu na filmie bo się komuś twoje airmaxy spodobały. Jakby nie prokurator to sądy byłyby przeciążone, bo wszystkim musiałby się sędzia zajmować. Sędzia to wiadomo - on jest tak naprawdę sądem, wydaje wyroki. Jakby nie adwokat, to gdyby cię bagiety złapały za kradzież lizaka, to kazaliby ci się przyznać do wszystkiego. Nawet, że to ty zabiłeś Papałę, mimo, że gdy on ginął, to ty na chleb mówiłeś wieszak. Komornik nie tylko wchodzi do domu, i zabiera ci laptopa, bo miałeś w dupie spłacanie rat. Albo nabrałeś kredyt we frankach na 30 lat licząc, że kurs franka nigdy nie skoczy do góry. Komornik wchodzi także na konto mendzie, co nie wypłaciła ci wypłaty, albo co ci zalega pieniądze i nie oddaje latami.



Aha, lubisz dzielić się wiedzą podstawową rozumiem zapewne znajdzie się tutaj ktoś kogo uświadomi Twój wpis.


shoe5maker

2022-01-01, 01:03
Naszego prokuratora generalnego mogli by tak odwalić.

skywalker75

2022-01-01, 09:05
tfujdiler napisał/a:

Aha, lubisz dzielić się wiedzą podstawową rozumiem zapewne znajdzie się tutaj ktoś kogo uświadomi Twój wpis.



Patrząc na wpis np tego o IQ35 lub jemu podobnych mentalnie patologicznych gimbusów na sadolu , pisanie nawet takich truizmów wydaje się mieć sens

slimi

2022-01-02, 03:33
Atoma tam sposcic