18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Projektor i samochód

bo...........at • 2014-04-07, 00:03
Zajebista sprawa :)


chester

2014-04-07, 00:11
Pytanie do inżynierów z zakresu mikroinżynierii elektronicznej:

Kiedy będziemy mieli w komórkach mini projektory? Albo pomijając pytanie o masową sprzedaż czy na chwilę obecną można to zrobić?

~Vuko

2014-04-07, 00:12
To LG więc pewnie rozsypie się po dwóch tygodniach.

RockyWood

2014-04-07, 00:19
@up

z doświadczenia wiem, że wszelkie napędy i nagrywarki do płyt LG działały równiutko 11 miesięcy :D

potem padały.

quark

2014-04-07, 00:32
@up
to żes chyba na ruskim rynku kupował, mój napęd LG działa już 9 lat

Putis

2014-04-07, 03:20
Ja mam monitor LG i jakoś nie zauważyłem żeby się od 3 lat coś z nim działo :P Ale też prawda że nie znam przypadku żeby komuś coś złego stało się z monitorem czy to CRT czy LCD - owszem bad pixele wyskakiwały ale tylko tyle..) Tak samo z napędem LG którego mam od czasów dodania nagrywarki DVD jako drugiego napędu obok napędu CD (tak zamierzchłe czasy..). Czy nadal działa? Nie wiem nie używam już płyt :D

whereIsMyGoat

2014-04-07, 06:41
@chester już są, jeden z modeli samsunga posiada projektor, samsung beam

contowsky

2014-04-07, 07:22
no, ma chłop talent

pgpgpg

2014-04-07, 07:42
@up
k***a, jaki to niby talent?

skasowane

2014-04-07, 10:14
Propsy dla gościa... Można zrobić coś mądrego bez taniego efekciarstwa? Można!

Eleir

2014-04-07, 10:38
W domu są 2 telewizory LG, plazma oraz LCD. Oba mają ponad 4 lata. Ja mam dwa monitory LG, jeden LED, który ma 3 lata oraz LED, który ma miesiąc. Oprócz tego są jeszcze 3 monitory LG LCD ok. 4 letnie i z żadnym nie było problemów także nie wiem o co wam chodzi.

bania88

2014-04-07, 12:14
@UP
Na ch*j komu projektor w telefonie?

MudPie

2014-04-07, 14:36
RockyWood napisał/a:

@up

z doświadczenia wiem, że wszelkie napędy i nagrywarki do płyt LG działały równiutko 11 miesięcy :D

potem padały.



Oszukali Cię i Ci jakiś szajs sprzedali. Ja miałem nagrywarkę CD LG, i sprzedałem używaną po 4 latach działającą. Mam teraz nagrywarkę DVD LG to ma 8 lat i działa bez zarzutu. Miałem jeszcze napęd DVD też LG to fakt skrzaczył się, ale po 6 latach.

Nikkoo

2014-04-07, 14:45
@chester

Na rynku jest już od jakiegoś czasu, wpisz sobie Samsung Galaxy Beam. Myślę że to nie jest jedyne takie urządzenie, wiem na pewno że są jeszcze mini projektory do podłączenia do telefonu.

aliasszczwany

2014-04-07, 16:23
Dbając o ból dupy fanbojom samsunga i innego ścierwa B-)
Przyjrzyjmy się faktom .
LG jako pierwsza firma zastosowała pikoprojektor w telefonach i na pewno nie był to samsung (on gówno wymyślił i gównem wszystko jest bo sie zaraz zepsuje) LG eXpo :) bawiłem się nim (miałem taka okajze) i powiem ze lepiej działa od beamów konkurencji mimo iż są kilka lat młodsze (projektor) pozdrawiam!

A jesli chodzi o sprzet do nagrywania i odtwarzania... Proszę, nie ulegajmy emocjom :) Każdy który posiłkował się na wiadomościach i opinią kolegów-ekspertów, wie ze takie coś (wszystko od LG) nawet gwarancji najczęściej niedotrzyma . Bla bla bla chwyt marketingowy IBM, HP i samsunga bo co by się GoldStar nie przyjęli (goldstar to potem LG)

Prawda taka, moje kochane sadole, że każdy kto miał takowy sprzęt wiedział że jak sprzęt miał gwarancję taką i taką to kupy się trzymał przez kilka kolejnych lat działał bez zarzutu. Nie zebym jakos bardzo zachwalał, ale to jest sprzęt naprawde godny polecenia.

PS: pozjadałem przecinki, ide na obiad