18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prohibicja narkotykowa widziana oczami stróżów prawa.

Archeolog • 2014-03-29, 19:07
Przedstawiam Wam dwuczęściowy wywiad z jednym z założycieli organizacji LEAP, czyli Law Enforcement Against Prohibition. Facet mówi jak jest. A jest tak, że prohibicja narkotyków jest rozwiązaniem po prostu złym. Zdecydowanie warto poświęcić kilkanaście minut na zapoznanie się z prezentowanym stanowiskiem.




pi...........ja

2014-03-29, 23:25
Mam lepszy pomysł. Zalegalizujmy przestępczość całą to zniknie jej problem! Drobiazg że świat stanie się jedną bitwą i ogólnym piekłem. Przecież nie będzie przestępczości!

Archeolog

2014-03-30, 00:39
pietras_ja, idź bądź ignorantem gdzie indziej i tam komentuj materiały bez zapoznania się z ich treścią. Co ma piernik do wiatraka? Jeżeli już absurdalnie porównujesz te dwie rzeczy, to wiedz, że depenalizacja narkotyków w poszczególnych, nielicznych jeszcze krajach, przynosi pozytywne skutki. I muszę Cię rozczarować- nie ma tam żadnych bitew ani "ogólnego piekła". Ale jak widać po Twoim przykładzie zbiorowe przeświadczenia nie pozwalają niestety na wprowadzenie korzystnych zmian, które powinny być świadectwem naszych czasów. Na koniec bystrzaku masz scenkę ze swojego idealnego, pozbawionego przemocy świata walki z narkotykami- http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Meksyk-59-osob-zginelo-w-wojnie-gangow-narkotykowych,wid,10429882,wiadomosc.html?ticaid=112751

~Faper Noster

2014-03-30, 09:58
Dobrze gada. Trzeba zalegalizować twarde dragi i rozdawać je posłom przed posiedzeniami

ko...........ca

2014-03-30, 10:49
postawić automaty z "krokodylem" w miastach , jedna sztuka za 1 zł problem się sam rozwiąże

ulifont

2014-03-30, 21:08
~Faper Noster
Panie Janowski, skończ pan marzyć

vredes

2014-03-31, 00:54
coś w tym musi być bo na zdrowy rozum ten kto bierze a niech bierze, ten kto nie chce nie bierze. Zwykle konsekwencje ponoszą Ci co nie mają wiedzy na dany temat i ulegają chwilowej euforii....kto ma rozum to wie i potrafi o siebie zadbać.

GrenAcid

2014-03-31, 23:48
Jak ktos czytał Pratchett`a i wie jak działało Ankh-Morpork wie ze legalizacja oznacza: stabilizaje, kontrole i zysk....dla ludzi nie dla bandytow.

ziehzeit

2014-04-01, 16:09
Jak wygląda poparcie dla tej organizacji po 5 latach? A co do jego słów to nic nowego się nie dowiedziałem, mam takie samo stanowisko od wielu lat.

ulifont

2014-04-03, 20:37
debata narkomanów

tr3mm0r

2014-04-06, 19:26
@Archeolog

Jak dla mnie link, ktory wkleiles potwierdza, ze lepiej nie legalizowac dragow. Dilerzy gowna sami sie eliminuja. Wole zeby tak zostalo :)