18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próg zwalniający

phrontch • 2021-04-16, 05:22
Ciężarówka trochę zwolniła

BolekMaku

2021-04-16, 08:58
Nooo. Zwolnił po ch*ju...

Fx12

2021-04-16, 09:10
Pewnie chcieli szyby umyć

Kosa92

2021-04-16, 10:32
Cytat:

Pewnie chcieli szyby umyć



Ta, bankowo, a później skroić drivera lub ładunek...

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-16, 11:33
Obytroje siebie warci, kierowca bo oszczędził i progi zwalniające bo się ruszają.

Ca...........on

2021-04-16, 11:37
Krojenie ludzi na kasę zza barykady szeregowych pracowników powoli się kończy. Tej szeregowej pracy wybielającej łapki złodziejom nikt już nie chce wykonywać. I oby tak dalej.

se...........ed

2021-04-16, 13:24
To jakaś nowa moda , czy czelendż ? już drugą taką akcję widzę .

KaprysLosu

2021-04-17, 02:11
brakuje takich ciężarówek co jednak się zatrzymują i zawijają tych pseudo obywateli do lepszego świata o którym nikt już nigdy nie usłyszy :)

a swoją drogą, kilka lat temu na blabla jechałem sobie z kierowcami, co jechali gdzieś na zachód prowadzić ciężarówki i mi ciekawą historyjkę opowiedzieli. Mianowicie, że gdzieś na parkingu pod kanałem lamansch (ch*j wie jak to żabojady piszą poprawnie) na parkingu wj***li się ciapate do chłodni jakiemuś ruskiemu. Poinformowali go o tym, a on zaakceptował i zaplombował lepiej swoją chłodnię i pojechał... ale w kierunku Rosji :)

mazga50

2021-04-18, 17:29
KaprysLosu napisał/a:

brakuje takich ciężarówek co jednak się zatrzymują i zawijają tych pseudo obywateli do lepszego świata o którym nikt już nigdy nie usłyszy
a swoją drogą, kilka lat temu na blabla jechałem sobie z kierowcami, co jechali gdzieś na zachód prowadzić ciężarówki i mi ciekawą historyjkę opowiedzieli. Mianowicie, że gdzieś na parkingu pod kanałem lamansch (ch*j wie jak to żabojady piszą poprawnie) na parkingu wj***li się ciapate do chłodni jakiemuś ruskiemu. Poinformowali go o tym, a on zaakceptował i zaplombował lepiej swoją chłodnię i pojechał... ale w kierunku Rosji



Mrożone małpy dowiózł do Rosji na raz. Rosjanie leją do butelek żeby się nie zatrzymywać.

phrontch napisał/a:

Ciężarówka trochę zwolniła


KaiKenzo

2021-04-19, 22:43
twardy łeb