18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesor Vetulani o chuju.

BVLBI • 2013-10-30, 18:07
Przedstawiam Wam drodzy Sadole naszego wybitnego Profesora, którego miałem ogromną przyjemność poznać podczas wykładów w Krakowie. Wygłoszony przez Profesora wykład jest doskonałym dowodem, że poczciwa pała i szparsko mogą być natchnieniem. Końcówkę polecam w ch*j.

Inoquez

2013-10-30, 18:52
Stary fiut i zbereźnik ot CO !! wszyscy podjarani bo stary zbok opowiada

BVLBI

2013-10-30, 18:56
Najpierw poczytaj o kim piszesz, a dopiero potem oceniaj. Shame on you..

bo...........ę

2013-10-30, 19:15
k***a oby więcej takich ludzi na świecie :)

Miziou

2013-10-30, 19:19
"zróbcie z dupy coś takiego..." :D

EvulMastah

2013-10-30, 19:28
Czyli jak rysowałem ku*asy w zeszytach, to trzeba było jednak iść na ASP? k***a, minąłem się z powołaniem ;/

Krzychu098

2013-10-30, 19:35
:homer: Ludzie! "Przedstawiam Wam drodzy bla, bla bla..." Jeżeli opis jest K*rwa pod filmikiem to powinno pisać "przedstawiłem" Tak samo jak ktoś piszę Przewinąć do x minuty, bo najciekawsze pod filmem. Na ch*j mi taka informacja skoro już wszystko obejrzałem, łącznie z tymi ch*ja wartymi momentami...

BVLBI

2013-10-30, 19:41
Kolega niestety szuka ch*ja w dupie.

sauerps

2013-10-30, 19:44
potrafi zainteresować facet i nie zamula... takich wykładów chce się słuchać ;)

zeto88

2013-10-30, 19:45
@Krzychu098 też się nie miałeś czego doj***ć. Ah, "do czego" jest formą poprawną, wybacz.

A tak żeby się doj***ć:

- Na końcu zdań stawiamy kropki, ch*j czy jest cudzysłów czy nie.
- Nie piszemy w tym przypadku "to powinno pisać" lecz "to powinno być napisane".
- "Jak ktoś pisze" nie "piszę", kto pisze, Ty czy ktoś?

A tak tradycyjnie to polecam maść na ból dupy.

ritu4l

2013-10-30, 19:52
Krzychu098 napisał/a:

:homer: Ludzie! "Przedstawiam Wam drodzy bla, bla bla..." Jeżeli opis jest K*rwa pod filmikiem to powinno pisać "przedstawiłem" Tak samo jak ktoś piszę Przewinąć do x minuty, bo najciekawsze pod filmem. Na ch*j mi taka informacja skoro już wszystko obejrzałem, łącznie z tymi ch*ja wartymi momentami...



pie**olnij się w ryło baranie

Inoquez

2013-10-30, 19:53
BVLBI napisał/a:

Najpierw poczytaj o kim piszesz, a dopiero potem oceniaj. Shame on you..




O starym niewyżytym zboku, to że ma tytuł profesora o niczym nie świadczy profesor profesorowi nie równy. Taki tytuł zobowiązuje ktoś kto ma prof. przed imieniem ma mieć honor i ambicje a nie jarać się tym że wygłodniałych studencików rozbawia zdjęciem c**y i ku*asa których i tak już wszędzie pełno

złychuj

2013-10-30, 19:54
4:04 "Non homo, sed vero mentula magna minax" to o mnie;)

BVLBI

2013-10-30, 19:59
Inoquez napisał/a:




O starym niewyżytym zboku, to że ma tytuł profesora o niczym nie świadczy profesor profesorowi nie równy. Taki tytuł zobowiązuje ktoś kto ma prof. przed imieniem ma mieć honor i ambicje a nie jarać się tym że wygłodniałych studencików rozbawia zdjęciem c**y i ku*asa których i tak już wszędzie pełno



Z tym, że tutaj temat krótkiego wykładu wiązał się z obscenicznością. Fakt bycia profesorem nie świadczy o tym, że nie może taka osoba poruszać tematów wulgarnych i obscenicznych. Dopie**alasz się jak cygan do torebki. Profesor nawiązał do tematu w sposób żartobliwy, który raz, że ma zainteresować, a dwa, że nauczyć.