18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Profesor Sraczyński

shavo • 2014-02-11, 14:53
Chciałbym opowiedzieć krótką historię zasłyszaną od kolegi, studiującego na polibudzie w Gliwicach. Rzekomo jest ona autentyczna ale głowy nie daję, nie było mnie przy tym :) .

Ćwiczenia z jakiegoś tam przedmiotu, wszyscy skupieni bo profesorek podobno niezła siekiera. Nagle do sali wchodzi jakiś typek (zagubiony student), podchodzi do prowadzącego i mówi:
- przepraszam, czy jest profesor Sroczyński?
Na to prowadzący z wyraźnym zażenowaniem:
- Sra! SRA!
Szukającego trochę zdziwiło to co usłyszał i po chwili namysłu wypalił:
- Aaaa... to ja poczekam.

Smutas

2014-02-11, 15:04
Co to za uczelnia, że profesorowie ćwiczenia prowadzą?

raper900

2014-02-11, 15:15
@up na polibudzie poznańskiej to normalka, ćwiki i laborki prowadzą zarówno doktoranci jak i profesorowie zwyczajni. BTW po ch*j się pytasz co za uczelnia skoro masz jak byk, że polibuda w Gliwicach?

Tomu__

2014-02-11, 17:34
U siebie na uczelni też mam jedne ćwiczenia z profesorem tytularnym.

In...........or

2014-02-11, 17:35
Jesli @up to faktycznie ten gosc, to ktoś faktycznie miał taka sytuacje, tylko pytal o Sraczynskiego a ten mu powiedział "Sro..." . Reszte ktoś sobie dośpiewał i opowiadał historie w postaci zartu.

klubber

2014-02-11, 17:38
historia autentyk tylko kolega nieco ją przekręcił...
po pierwsze nie było to na ćwiczeniach, studenciak wpadł do Dziekanatu na polibudzie z tekstem, że szuka prof. SRAczyńskiego, na co dostał odpowiedź, że chyba SRO (na śląsku SRO znaczy wypróżnia), wtedy studenciak odpowiedział, że zaczeka..




bialaseek

2014-02-11, 18:16
dowcip z brodą
"a jak sro to przyida później..."

pi...........ja

2014-02-11, 18:29
Dziwicie się, że profesorowie prowadzą zajęcia? U mnie to też normalne. Chyba nawet jakoś to nakazane mają w ramach ogólnego nakazu rozwoju zawodowego.

Petrarka

2014-02-11, 18:53
- Wchodzi facet do warzywniaka - Dzień dobry! Jest piorek?
- chyba szczy!
- A, to ja zaczekam.

Jakoś tak leciał niezwykle zabawny oryginał.

manieKSG

2014-02-12, 01:07
I nie na uczelni tylko w NGK w Gliwicach bo tak ma na nazwisko lider na produkcji

klubber

2014-02-12, 05:45
@up a właśnie, że na Polibudzie :)

Mkazik1

2014-02-12, 10:40
NA Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie podobno jest wykładowca który nazywa się Jan Paluszek i w korespondencji e-mail podpisuje się inicjałami. ,,Pozdrawiam, JP" :D

cobrasnake

2014-02-13, 17:19
Również na Politechnice w Gliwicach pewien student pierwszego roku przyszedl do doktora, ale przekrecił jego nazwisko. Doktor powiedział, że takiego kogos nie zna, ale pomoże mu szukać i chodzil z tym studentem od pokoju do pokoju i pytał o doktora o takim nazwisku:) Podobno nie znaleźli:D