18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesor Bartoszewski o skutkach zażywania LSD

grim_wj • 2010-03-04, 19:38
Drugs are bad, m'kay?

Magik2501

2010-03-04, 21:18
Profesor :D Chłopak matury nie ma i każą go "profesorem" nazywać ;)

Brylas

2010-03-04, 21:30
Drugs are bad, don't use drugs cause drugs are bad m'kay?
don't be bad m'kay?
m'kay
m'kay?
m'kay

Saia

2010-03-04, 21:34
Bartoszewski chyba jest najinteligentniejszym żyjącym polakiem i mając tyle lat co on chciałbym nadal jarzyć co się w okół mnie dzieje. Oczywiście żart , żartem - zabawny. Tylko nie wiem co ja mam myśleć jak widzę super pro wypowiedzi jak np. Magika.
Poczytaj trochę więcej o nim i wtedy zorientujesz się że nazywanie go 'profesorem' to nawet za mało. Ave i żeby nie było że się nie wczuwam: :samoboj: (dosyć popularna ostatnio emotikonka)

olej310

2010-03-04, 21:42
no to ładnie nam sie dziadzia uwalił

byrrt

2010-03-04, 21:48
m'kay ;)

tr...........aj

2010-03-04, 22:38
Profesorem nazywaja go, bo dostal tytul od niemieckiego uniwersytetu na ktorym wykladal. Lepper tez wykladal na uniwersytecie w Minsku. Byl kurierem, wszystko fajnie, tylko dziadziusiowi sie na starosc nieco w tej lysej pale poprzewracalo.

bolszewik

2010-03-04, 22:49
@trzazaj

podejrzewam ze w jego wieku bedziesz pierdzial w przescieradlo jako niar*chawa roslinka z odlezynami, albo juz od jakiegos czasu bedziesz miał temperature otoczenia... jak masz takie pie**oly pisac to zachowaj je dla siebie i miej troche szacunku, a magik to juz wgl no comments...

tr...........aj

2010-03-04, 22:59
bolszewik, prosze bardzo, udowodnij mi, dlaczego niby to co pisze to pie**oly?
Dla mnie Bartoszewski reprezentuje typowy nadmuchany autorytet made by Gazeta Wybiorcza. Jak juz wczesniej pisalem, podziwiam jego dzialalnosc podczas wojny, ale to, co zaczal wyprawiac potem juz na pochwale zasluzyc nie moze. Polityka kolanowa, nadstawianie karku w synagodze, brutalne plucie na cala nie-lewacka czesc spoleczenstwa zdecydowanie w mojej hierarchii norm i wartosci nie miesci sie jako zaslugi.

vass

2010-03-04, 23:18
Nie znam zasług Prof. Bartoszewskiego, ale za tekst o euromatołkach z PISu szacun :)

Scorpio_SIC

2010-03-04, 23:25
Żydzioch :P Jakby mógł to sprzedałby Polskę

bolszewik

2010-03-05, 09:47
niezaleznie od jakiej uczelni wyższej dostałby tytuł to właśnie tak nalezy do niego mówić, uważasz że na to nie zasługuje bo to niemiecka uczelnia? myślisz pewnie że w tamtych czasach miałby cokolwiek do powiedzenia na uczelniach wyższych w Polsce? żeby szerzyc wiedzę i zarobić musiał wybrać się za granicę, tak jak robiło to wielu innych intelektualistów i artystów, nie zaprzeczysz chyba, ale jeśli uważasz że to co pisze to bujdy, to sie nie wypowiadaj nawet... w koncu dałes piwo Magikowi ze te supermadra wypowiedź, co świadczy o ignorancji a nie o wiedzy i ukształtowanej opinii, bez odbioru.

tr...........aj

2010-03-05, 14:05
Wiesz, jest roznica pomiedzy profesorem zwyczajnym, nadawnym z reki prezydenckiej, a profesorem uczelnianym. Pierwszy zdobywa sie za osiagniecia naukowe, a drugi dostaje sie z nadania rektora. PIerwsza to tytul naukowy a druga to kategoria zawodowa. Pomysl troche bolszewiku ignorancie.

Vujek

2010-03-05, 16:42
dziadzia dobry...;D
tylko ja chciałbym się jeszcze dowiedzieć co to za muzyka leci??