18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalny policjant zatrzymuje skejtera

Ca...........18 • 2012-01-03, 15:07
Zajebisty policjant popisuje się umiejętnościami nabytmi podczas szkolenia policyjnego w zakresie obezwładniania "PRZESTĘPCY"
Koleś podniecił się jakby zatrzymał kartel narkotykowy
:loldev:

Tuiq

2012-01-03, 23:23
Jakby chciał, to by temu policjantowi spieprzył. Zawsze mnie śmieszy ta przesadna spina z gimbusami czy innymi buntownikami, którzy coś tam drobnego odwalają. Wielcy przestępcy i policjant bohater, tak jak u nas za przejęcie międzynarodowego transportu marihuany w ilości 0,2 grama.

dth

2012-01-04, 00:19
Oj tam, koles mlody, pewnie pierwszy tydzien w pracy. Do tego na akcji jest sam, kolesi jest 7 moze nawet 8, bo cos tam sie za krzakami czai + kamerzysta, w kazdej chwili mogl dostac wpie**ol i pewnie byl tego doskonale swiadomy. Nie kazdy musi byc rozpie**alaczem, ktory jest w stanie zmiazdzyc czlowiekowi glowe za pomoca mrugniecia, czy tez rzucic kims o sciane sila swojej woli. Dajcie spokoj, kiedys moze sie wyrobi, jak nie to go wyjebia, poki co jest po prostu zabawny w swoich staraniach.

Tuiq napisał/a:

Wielcy przestępcy i policjant bohater, tak jak u nas za przejęcie międzynarodowego transportu marihuany w ilości 0,2 grama.



za 20 lat tez bedziecie wypominac te akcje? Dajcie sobie juz spokoj, bo to nudne sie zrobilo.

Nie wiem k***a, ciezko jest zrozumiec, ze jak cos jest zakazane to jest zakazane? Jak ukradniesz glodujacej matce z dzieckiem ostatni bochenek chleba, to tez powiesz, ze nikt nie ma Cie scigac? Co to jest 2zl? ch*j. Zakazane to zakazane. Proste. Policjant zatrzymuje? Od tego jest. Trzeba byc albo j***nym gimbusem, albo niedorozwojem zeby nie rozumiec tych rzeczy.

Jak ktos ma zamiar sie powolac na "niska szkodliwosc spoleczna", to zapytam czy tak samo chetnie bedzie sie na to powolywal jak ktos mu zajebie portfel bez kasy, ale ze wszystkimi dokumentami. Albo jak ktos mu nasra na wycieraczke i wytrze w drzwi. Jak na moje to tez niska szkodliwosc spoleczna. Cos takiego powinno zostac w ogole zlikwidowane. Prawo jest od tego by go przestrzegac, a nie zaslaniac sie niska szkodliwoscia spoleczna, bo to tylko prowadzi do naduzyc i wk***ienia. Tyle.

Legon

2012-01-04, 01:21
policjant doprawdy wiele wyniosl z lekcji obezwladniania nie potrafiac wyjebac na glebe 60 kilowego nastolatka :P
@ up
zapomniales dodac o omijaniu prawa ktore jest tak wielce znane i lubiane przez wszystkich zaj***nych w dupe pie**olonych zdeblinialych cwaniaczkow ktorzy powinni zdechnac poprzez tortury innymi slowy czysci zlodzieje

Dzawor

2012-01-04, 01:41
cygann napisał/a:

w szkole takim zabierałem kanapki



Patrząc po nicku to na pewno..

prozac27

2012-01-04, 08:09
special officer Doofy

Jedras992

2012-01-04, 14:35
Na TVN leciał kedyś porgram o amerykańskiej policji i widzialem w nim jak policjant zatrzymuje babke, bo przekroczyła prędkość. Jak ona otworzyła drzwi wyszkoczył pies, na jego widok policjant wydobył broń i zastrzelił tego psa strzelając do niego 8 razy. A tą babke i pasażerów na glebe i w kajdany... Ten filmik to następny dowód, że anerykusy to debile.

dth

2012-01-04, 14:48
@up
zalezy jaki to byl pies. W stanach calkiem powszechnym sportem jest strzelanie do policjantow z drogowki, wiec moze koles mial zle doswiadczenia? Np. ktos mu kiedys w czasie zatrzymania postrzelil kolege? Gdybym byl policjantem w takim kraju, to tez bym sie zeschizowal gdyby na mnie pies wyskoczyl, bo pierwsza mysla jaka by mi przyszla do glowy byloby "o k***a, zagryzie mnie!".
Szczegolnie jesli bylby to jakis rotwailer, owczarek czy cos w ten desen. Stwierdzenie "wyskoczyl pies" malo mowi o calej sytuacji. Jesli to byl pudelek to rzeczywiscie gliniarz kretyn.

Jedras992

2012-01-04, 14:51
@up
Nie wpomniałem o rozmiarach psa, ale to był jakiś mały, ratlerek czy york...

dth

2012-01-04, 15:12
@up
No to zachowal sie chamsko, ale fakt faktem, ze takie zwierzeta nie powinny istniec ;D To obraza, ze moj kot moze wpie**olic takiemu "psu" i to bez wiekszego wysilku.

exec

2012-01-04, 19:26
k***a za jazde na desce

@ no ale ch*j benzyne tanią mają