18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prof. Witold Kieżun opowiada o Powstaniu Warszawskim

bielo6 • 2014-08-01, 11:09


Dalszy komentarz byłby zbędny.

siba

2014-08-01, 12:38
wysłuchałem całe. Tacy ludzie, świadkowie historii niedługo umrą i dlatego trzeba doceniać to co maja do powiedzenia

bielo6

2014-08-01, 12:52
Szczególnie, że akurat w tym przypadku społeczna świadomość o słuszności powstania jest mocno zaburzona. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego co powiedział profesor.

Lucius

2014-08-01, 17:40
Chciałbym mieć takiego dziadka, możliwość rozmowy z takim człowiekiem to coś bezcennego. Tylko od ludzi pokroju Pana Witolda możemy dowiadywać się prawdy, nie tylko o powstaniu. Panie i Panowie Chwała Bohaterom.

HOMER.S

2014-08-02, 13:06
czesc i chwala bohaterom

gruta1

2014-08-02, 16:38
co roku pie**olą o tym samym gównie smut smut.

zonik

2014-08-02, 20:39
gruta1 buraku j***ny ty nic nie rozumiesz ważne zeby był facebook i tobie by nie przeszkadzało jak by był po rusku ,cep pieprzony

Horn88

2014-08-02, 21:16
gruta1 napisał/a:

co roku pie**olą o tym samym gównie smut smut.



Hmm, cos w tym jest.
Z jednej strony ja mam jakis tam szacunek do ludzi,ktorzy walczyli w przeszlosci, ale caly ten duch patriotyzmu, flaga Polski, cmentarze, pomniki, swiece, itp, ech... - na mnie to wszystko splywa jak po kaczce, nic wiecej.

I nawet jak jestem teraz za granica na wakacjach i widze w Wiadomosciach jak trabia o tym bez konca, czyli wciaz to samo, to widze, ze w tej Polsce jeszcze dlugo nic sie nie zmieni.


Nie wiem, nie ma we mnie kompletnie nic z patriotki,"sorry Polsko" (tu cytuje Marie Peszek, ktorej akurat slucham).

A teraz czekam na bluzgi oburzonych, jak na czolowa masochistke przystalo 8-)