18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problemy z ochroną i jego ewentualne rozwiązanie.

98kylo98 • 2011-09-04, 12:12
Zdenerwowani skaterzy nie wytrzymali i spuścili łomot ochronie ponieważ mieli dość wywalania z miejscówek.



Jest inne rozwiązanie, wynajmij własną ochronę która będzie Cie chronić.


:amused:

Pener

2011-09-04, 12:13
jeden tag mnie zaciekawił :amused:

98kylo98

2011-09-04, 12:28
Dobra dobra, uje się nie kreskuje :D

Już poprawiłem, dzięki za info :piwo:

mare30ks

2011-09-04, 12:37
smieszny pomysl z ochrona ale tych j***nych deskarzy bym pogonil, niech sobei na podworku wyleja schody i inne najazdy i tam fikaja kozly i lamia dupy a nie ludziom przeszkadzaja

Hi...........90

2011-09-04, 12:52
Na pierwszym filmiku to ochroniarz spuszcza łomot a nie na odwrót. Sugerowałem się opisem a tu taki suprise. Trochę to rozczarowujące ale co zrobić.

Na drugim filmiku Murzyn się potknął i dlatego przegrał. A i tak szybko doleciał drugi security man i przerwał akcję...

A trzeci jest mało sadystyczny. Pomysł z ochroną może i fajny, ale pomyślmy logicznie: płacić czarnemu za cokolwiek to się białemu nie godzi. Tyle w temacie. ;-)

Chupacabra

2011-09-04, 13:26
Ależ łomot, ło ho ho! Aż głowę urywa :facepalm:

thoms0n

2011-09-04, 16:16
Jak ktoś nic w życiu ciekawego nie robi, to mu skejci przeszkadzają. Choćby i dlatego, że się dobrze bawią.
MEGA piwsko za BIG BLACK w ostatnim filmiku. Świetny gość.

Smuxer

2011-09-04, 16:36
Rob Dyrdek ma zajebiste pomysły! ostatni film wygrywa :D

Szczepus

2011-09-04, 18:07
Chłopaki w p*zdę wyłapali i na tym się skończyło....

zbyla999

2011-09-04, 20:25
mogę powiedzieć tylko jedno, aresztować tych chuliganów i im ręce i nogi połamać, atak na ochroniarza to to samo co atak an policjanta, w Polsce jest za to puszka, nie rozumiem czemu ochrona teleskopówek nie nosi i nie używa, skejtowi jak ma jakieś dąsy teleskopuwa po kolanie i na resztę życia zapamięta ze jak niewolno w danym miejscu jeździć to znaczy niewolno, ale skejci maja zakazy w dupie, wiec i ochrony nie powinni mieć, ja bym im nogi łamał za takie coś albo kijem w łeb.
w końcu to sport dla debili, łamaczy kości, wcześniej czy później nie tylko sobie ale i komuś krzywdę dożywotnią zrobią swoja jazda.
przykłady? chyba nie trzeba filmików czy zdjęcie umieszczać, oczywiste jest to ze skoro przeznaczone maja miejsca, rampy na swoje jazdy to po mieście nie powinni się poruszać, a uczęszczają w ruchu, pieszy nie przechodzący przez przejście dla pieszych sam naraża życie przed wpadnięciem pod kola jadącego auta, a skeit? czy to jakiś nowy rodzaj pojazdu mechanicznego, czy po prostu zwykły debilizmy?, mój znajomy nawet nie hamował przejechał po takim cwaniaczku i pojechał dalej i dobrze zrobił bo w końcu sam idiota pchał się pod kola, osobiście chwale go za to w końcu droga czy autostrada jest przeznaczona dla pojazdów mechanicznych, cóż zdarzają się rowerzyści, ale nie zjeby na deskach, to jest ostra przesada, nie uważacie?
i co dziecko kupi se deskę a rodzic będzie wypłakiwać ostatnie łzy bo szczeniak zgrywał supermena na drodze?
w Polsce skejtowstwo w mieście powinno być tak samo karane jak chuligaństwo, demolowanie czy jazda po pijanemu, oczywiste jest to ze większość jeździ pod wpływem alkoholu, i rząd powinien w prowadzić ustaw zaliczając wszystkie pojazdy kołowe do ruchu, czyli za jazdę po pijaku 4-5 latek i utrata prawka na 20-25 lat!

HAZESS

2011-09-04, 20:59
@up

lecz się chłopie

BrainOsw

2011-09-04, 21:05
zbyla999 napisał/a:

mogę powiedzieć tylko jedno, aresztować tych chuliganów i im ręce i nogi połamać[...]w końcu to sport dla debili, łamaczy kości[...]mój znajomy nawet nie hamował przejechał po takim cwaniaczku i pojechał dale[...]w Polsce skejtowstwo w mieście powinno być tak samo karane jak chuligaństwo, demolowanie czy jazda po pijanemu...



Ja pie**ole, takiego steku bzdur dawno nie czytałem. Cwaniaku oni mają jakąś pasje a ty pewnie na kompie 24/7, i anonimowo napie**alasz jak to bardzo nienawidzisz skejtów. Wyczuwam tu wpie**ol od skejta.

Krzysztof_Jarzyna

2011-09-04, 21:05
@up
Dokładnie tak, dawno nie czytałem wypocin tak dramatycznego zjeba.