18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Problemy z głowy

al...........10 • 2014-05-31, 08:16
Tak mi przyszło do głowy.

A gdyby tak zlikwidować zasiłki dla bezrobotnych i stworzyć program promocji emigracji nierobów za granicę? Gdyby nawet urzędy pracy dawały takim darmozjadom nawet po 20 tys. zł do ręki na rozpoczęcie życia w dowolnie wybranym innym kraju, pod warunkiem zrzeczenia się obywatelstwa polskiego i wyjazdu na stałe? Przecież to i tak mniej, niż parę lat zasiłku dla nierobotnych.

Zlikwidowanie zasiłków rozwiązałoby też samoistnie problem cyganów, pijaków i potencjalnej groźby inwazji muzułmanów. Jeśli nie wiecie, to imigracja muzułmańska jest wprost proporcjonalna do wysokości świadczeń socjalnych w danym kraju. Te mendy to często takie nieroby z krajów muzułmańskich, które są metodą inercji socjalowej "eksportowane" do państw z lepszym socjalem. Inercja socjalowa, spytacie? Proste. W jednym kraju jest mniej gówna, w drugim więcej -- i muchy ciągną tam, gdzie gówna (zasiłku) jest więcej.

Wiecie, jak wygląda życie przeciętnego biedaka, którego widzicie w TV, co to biadoli, jak mu strasznie źle i jaki to głód i niski zasiłek i dzieci płaczą i w ogóle? Kamera wychodzi, drzwi się zamykają, ociera taki łzy i idzie do sąsiada po sprzęty wyniesione z mieszkania na czas wizytacji programu "Uwaga!", a potem wszyscy siadają do stołu, wpie**alają normalne żarcie i śmieją się w nos debilom, co dają im co miesiąc kasę za siedzenie na dupie.

Właśnie przez takie pasożyty jestem zwolennikiem JKM.

Ot, przemyślenia poranne zapracowanego człowieka po 24 godzinach pracy. Dziękuję, dobranoc i dobrego dnia.

crossdressphyxia

2014-05-31, 08:22
Pomysł po sk***ysynu.

Miałem w firmie kumpla, dwójka małych dzieci, żona, ogólnie koleś fajny. Któregoś dnia obrót zmalał, nie był już potrzebny i dostał wypowiedzenie z przyczyn gospodarczych. I co? Wraca do domu ten "nierób" i mają jego wypie**olić za granicę, bo stracił pracę nie ze swojej winy? A żona z dziećmi niech się użera z dziećmi sama?

Lepiej już k***a nic nie wymyślaj :facepalm:

Ko...........on

2014-05-31, 08:58
k***a jak czytam te posty, to wydaje mi się, że na tych zasiłkach niezła kasa jest. To dają kasę czy nie dają kasy w końcu z państwa? W jednym poście piszecie, że rozkradają urzędasy, w drugim, że jednak są wielkie pieniądze na zasiłku.
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/770118,wysokosc-zasilku-dla-bezrobotnych-w-2014-roku.html

Tak dużo tych zasiłków? A k***a narzekacie, że za 1200 nie możecie wyżyć, bo nie stać was na nic. Idźcie na zasiłek za 600zł, to będziecie się śmiali z innych hahahahaha

al...........10

2014-05-31, 19:28
4 osoby w rodzinie na takim zasiłku (tzw. standard kaszubski) to już 2400, do tego 2 braci dorabia na czarno i cała rodzina z tego żyje jak paniszcza.