18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problemy pierwszego świata

GKC • 2014-01-07, 01:25
Ja nawet nie wiem jak to skomentować. Gość nie wstydzi się wylizać cipę swojej dziewczynie, a boi się powiedzieć, żeby ogoliła pachwinę. Wybrałem najlepsze odpowiedzi do tego. :samobojstwo: :catfacepalm:


EwelinyStara

2014-01-07, 02:01
jeśli dla Ciebie między dziurką A a dziurką B jest pachwina, to albo jeszcze c*pki na oczy nie widziałeś albo jesteś zwyczajnie idiotą.. albo uznałeś dziurkę A za japę, a dziurkę B za piczę. Ogólnie to gardzę Tobą.

dnr

2014-01-07, 02:06
@up,
no, między dziurką A a dziurką B jest stolnica, bo tam się jaja tłuką.
:krawaciarz:

fiase

2014-01-07, 02:36
tajemnica alkowy :) )) raz misie udałoo zacytować wpis, błądząc po portalu i pszeszukując profile z komętami :) ale jak czytam że pachwina jest tylko pod rencyma to mi wszystkie opadajom.

Un_Nem

2014-01-07, 04:36
prawdziwy facet i po lesie przejdzie :P

GKC

2014-01-07, 09:25
EwelinyStara napisał/a:

jeśli dla Ciebie między dziurką A a dziurką B jest pachwina, to albo jeszcze c*pki na oczy nie widziałeś albo jesteś zwyczajnie idiotą.. albo uznałeś dziurkę A za japę, a dziurkę B za piczę. Ogólnie to gardzę Tobą.



Wybacz, okłamywano mnie przez całe życie :emo:

Ra...........it

2014-01-07, 10:26
UWAGA - stwierdzam iż Wasze matki podczas robienia was z dużą dozą prawdopodobieństwa miały busz zarówno w rowie, na pierogu jak i pod pachami. Nie bądźcie tacy cacy cycy.

dnr

2014-01-07, 10:53
Busz jest dobry, każdy kto woli c*pkę ogoloną na zero jest pedofilem.

strzelec_

2014-01-07, 13:29
@up
a ty jesteś brudasem i śmierdzielem;]

KlinikaAborcyjna

2014-01-07, 14:00
up
up
dnr - odrazu widać że nigdy minety nie zrobiłeś

St...........ke

2014-01-07, 14:17
dnr napisał/a:

Busz jest dobry, każdy kto woli c*pkę ogoloną na zero jest pedofilem.



Po awatarze widać jak bardzo owłosione samice lubisz zoofilu. :amused:

No i idąc Twoim tokiem myślenia, wszystkie kobiety, które lubią mężczyzn bez wąsów i brody również są pedofilami.

Jack Daniel's

2014-01-07, 14:28
KlinikaAborcyjna - w czym przeszkadza w minecie zadbane owłosienie? Jak, np. bardzo lubię przycięte lekko włoski, jak jeszcze są umyte i pachnące. O ile przy rimmingu jeszcze może mi przeszkadzać, to cika bez włosów... to tak trochę jak u dziecka wygląda.

dnr

2014-01-07, 16:04
KlinikaAborcyjna,
robiłem cwe*u, i nie jestem taką cipą, że muszę mieć idealne lądowisko :)
SteelMike,
nie, ale te co wolą wydepilowane ch*je, to już się można zastanawiać ...

Majozen

2014-01-07, 16:08
dnr, Czyli idealna kobieta dla Ciebie to nieogolona feministka z zarostem na twarzy i plecach, a po avatarze wnioskuję, że lubisz małe dziewczynki ze zwierzęcymi uszami. Prawdziwy sadol, nie ma co :mrgreen: