18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Problem z nogami

BongMan • 2014-11-05, 23:57
- Koleżanka pije?
- Nie.
- Dlaczego?
- Bo mam problem z nogami.
- Uginają się?
- Nie, rozkładają.

Pozdrawiam ;)

GoldRoger777

2014-11-06, 00:08
"Ależ to żaden problem"-odpowiada kolega.

ulifont

2014-11-06, 00:13
Haha, znam, znam. Pamiętam jak kiedyś byłem na spotkaniu młodzieży z politykami, akurat miasto nie było w stanie sfinansować całego zdarzenia, więc odwołano je, jednak pewien polityk zdecydował się dopłacić, żeby tylko młodzież z gimnazjum mogła z nim żywo pokonwersować. Okazało się, że jeden z pierwszaków Wojtek , zaczął się kłócić z owym politykiem na temat wolnego rynku i jego absurdalnych, chorych tez, na to strona przeciwna zaczęła krzyczeć, że go zaraz zmasakruje i się musi napić. Po kilku głębszych koniaku i przegranej partyjce brydża z jednym z klasowych opiekunów (70 letnią katechetką) wrócił do rozmów. Tym razem zaczął się zgadzać z chłopakiem i krzyczeć : jestem lewakiem, jestem lewakiem. Po wszystkim zapłacił nam po stówce żeby tego nie nagłaśniać i wytłumaczył się, że po alkoholu rozkłada się jak nogi dz**ki, raz na lewo, raz na prawo. Ten żart mi właśnie przypomina tamto zajście.

Areczos

2014-11-06, 00:29
Haha no nie powiem Bongman rozj***łeś :)

19miko93

2014-11-06, 00:58
tak jak zazwyczaj lubię twoje żarty bongi, to ten jest starszy niż świat i powtarzany przy każdej możliwej okazji...